PDA

View Full Version : Проблем с зареждане на мп4



aLeksandrinka
05-04-2012, 07:11
Здравейте! Много ви моля за бърза помощ,от близо месец имам пролбем с мп4ката-немога нито да я зареждам,нито да и качвам песни.Когато я свържа с компютъра доста рядко излиза на мп4,че се зарежда и че се прехвърлят файлове,а когато излезе-излиза нали и на компютъра какво искам да правя.Натискам,че искам да отворя папката за да видя файловете и да си кача нови,но ми излиза грешка,в която пише : " H refers to a location that is unavailable и т.н.Намерих един съвет на английски,който е даден на момче със същия проблем,вижте го : It looks like this device was transferred from a different computer to the present one. Therefore, the drive letter might have been different. Change the drive letter to, say "P" (for player).

Get into Control Panel ---> Administrative Tools ---> Computer Management

Look for your device and change the drive letter to "P"

Read more about doing this (Win XP) at: http://support.microsoft.com/kb/307844
The procedure is very similar for Win 7

After doing this, specify drive letter "P" for programs that seek this device.

Проблема е,че немога да си намеря device-а,тоест-устройството.Освен това не ми излиза removable disk в disk managemant-a,че да го променя на " P " Ако трябва ще пратя снимка,само кажете къде да го намеря това устройство и как да го променя.МНОГО ВИ МОЛЯ,СПЕШНО Е!! Благодаря предварително,надявам се да помогнете..!!

MrCreeper
05-04-2012, 07:52
Пробвай да я свържеш в друг УСБ изход.

aLeksandrinka
05-04-2012, 08:31
Не става.Проблема е с removable disk H явно. :х

aLeksandrinka
06-03-2012, 09:12
Умолявам ви,помогнете ми!! Как мога да премахна изцяло мп4 и после да го свържа наново и да си го инсталирам като ново устройство ?!

npp
06-04-2012, 20:05
изпробвай всяко usb на компютъра докато се появи ново устройство в windows explorer-а - имай предвид че настолните компютри имат usb не само на предният панел, но и на задният

defender
06-04-2012, 20:24
хей npp, кво правиш бе батка, къде се губиш в нашия раздел

defender
06-04-2012, 20:46
добре де, като го сложиш това mp4 в USB порта, после като отвориш My Computer, не ти ли се появява устройството.

виж има ли възможност да се форматира паметта на устройството.

aLeksandrinka
06-05-2012, 11:16
Ами ей сега пак пробвах-не,не излиза в " моят компютър " В различни портове пробвам-не става. Стана в единия и ми даде уж да го инсталирам,инсталира се отново УЖ и каза,че е готово само трябва да рестартирам компа - рестартирах го и пак същото..!!

npp
06-05-2012, 14:36
ако е с кабел, нагласи кабела да влезе плътно в устройството и компютъра - и от двете страни, и след това не го пипай повече, но все пак ще е по-добре да използваш възможно най-стегнатото usb гнездо от задният панел на компа, ако и тогава не стане, в зависимост от windows-а можеш да пробваш дали ще се оправи ако инсталираш последният sp, ако си с windows 2000, тогава sp4:

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=4127

ако си с windows xp, тогава sp3:

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=24

ако и това не помогне, има възможност usb сегмента на компютъра да е скапан, което може да се провери с друго usb устройство, например ако имаш флашка, най-напред пробвай с нея още преди да продължиш с опитите да подкараш mp4-ката