PDA

View Full Version : Зъбите



SELENAesuper
05-04-2012, 10:38
Здрасти на всички! :) Сега първо вижте тази снимка: http://prikachi.com/images/408/4724408G.jpg
Искам да попитам как стават такива хубави зъбите (Не говоря за избелването, а за това, че са толкова прави и хубави :D)
За избелване аз ще се погрижа, но как може да се получи подобен резултат, защото е много красиво да имаш такава хубава усмивка! :) Ако някой знае да постне едно коментарче :)

granger
05-04-2012, 13:55
За изправяне на криви зъбки - скоби или брекети. Друг начин не виждам.

Зайче..
05-04-2012, 14:39
Извинявай, обаче въпроса ти е много малоумен.. Всеки би се досетил, че за изправянето на кривите зъби трябват брекети или скоби (както каза и granger). :D

Goddess
05-04-2012, 19:42
Извинявай, обаче въпроса ти е много малоумен.. Всеки би се досетил, че за изправянето на кривите зъби трябват брекети или скоби (както каза и granger). :D

Да. Или фасети...

granger
05-04-2012, 19:51
За Фасети трябва да са прави зъбките иначе пак няма начин, освен да се извадят и да се сложат изкуствени...блах

Hayashi
05-04-2012, 20:04
Такива като на снимката стават най-вече с фасети.

Goddess
05-04-2012, 23:00
За Фасети трябва да са прави зъбките иначе пак няма начин, освен да се извадят и да се сложат изкуствени...блах

Не, не..пилят се твоите просто. :) Ако ги извадят са си протези вече. :D

nelito2903
06-03-2012, 14:02
със скоби или брекети :)

Footbalgirl
06-03-2012, 19:53
до преди две години носих брекети и съм много доволна от резултата, препоръчвам ти ги с две ръце. има различни видове- метални, пластмасови и много други, но според мен, а и според моя стоматолог, най- добре са металните, защото пластмасовите се чупят по- лесно, металните имат възможност да бъдат и с различен цвят- ти си избираш ластичките, е които те един вид се затягат и можеш да бъдеш с различна усмивка на всеки две седмици. да, много хора ще ти кажат, че боли доста- да, така е, но е през първата една седмица докато свикнеш, но иначе резултата е невероятен, няма да съжаляваш, ако избереш този начин за изправяне на зъбите :) надявам се да съм ти била полезна :)

а ще кажеш ли по какъв начин смяташ да избелиш зъбките си ?

Мечо_Буболечо
06-08-2012, 17:18
Избелването на зъбите може да донесе и проблеми. За хора с чувствителни зъби не се препоръчва. Повечето зъболекари отказват да избелват зъби да млади хора, освен след сваляне на брекети.