PDA

View Full Version : Моето артЪ Нещо



ShtrudeL
05-04-2012, 13:05
Исках/м да направя нещоо добре навързано и като за начало:

http://www.youtube.com/watch?v=xwTdPzZpIbM&feature=youtu.be

Мислите ли, че ако взема например някой цитат, или известна мисъл, ще стане добре ако я ъъм визуализирам? Както например в някой късометражни филми пускат текст/история/цитат в началото или края... сега се сещам за 'Йовано, Йованке' на Слави и "Вечерай Радо"...

Пример:

*Хората, които живеят заедно, са толкова близко един до друг, че може би престават да се виждат такива, каквито са

*“Ние консумираме труповете на същества, които имат апетит, страсти и органи като нашите и изпълваме ежедневно кланиците с викове на болка и страх.”

*Всеки от нас има дух, който го преследва, и всеки е дух, който преследва някого.

Всъщност, ако имате някакви идеи, може да споделите. <3

StolenBliss
05-05-2012, 12:18
*Всеки от нас има дух, който го преследва, и всеки е дух, който преследва някого. - Тва ми е интересно да го видя.

Иначе ми е много мрачно. Знам, че тва е идеята ама е прекалено мрачно(поне по мое мнение). Песента хем беше подходяща, хем не. Женския глас твоя ли беше или песента си е така?

ShtrudeL
05-06-2012, 15:22
Моя си е.
Иначе не съм забелязала да е мрачен ^^

StolenBliss
05-06-2012, 16:49
Ем тая част най ми хареса ;)

horacio
05-06-2012, 16:57
Не е лош клипа, малко ми е странен и депресарски, но... става. ;д

scrooper
05-06-2012, 18:03
chill out ми е на мене тоя клип ии ми харесва ;)

bog4eto
05-06-2012, 20:08
Харесва ми, глухарчето и паяците са много добре.

*“Ние консумираме труповете на същества, които имат апетит, страсти и органи като нашите и изпълваме ежедневно кланиците с викове на болка и страх.”

^ Красиво казано, хах. Иначе пробвай, няма лошо, представям си го на фона на лека музика, нещо гнусно и животинско и ти по някое време.

П.п. Имаш много приятен глас.