PDA

View Full Version : ХЕЕЕЕЕЕЛП ;х



Danny:)
05-04-2012, 19:50
Здравейте, има едно момиче което е от моето училище и вчера и намерих фб-то случайно. Почнахме да си пишем, но някак не ми се отдава това да ухажвам или как да го нарека... ;х супер срамежлив съм.. отначало не можа да се сети кой съм помоли ме да се снимам и да и пратя снимка да ме види и след това сякаш си промени начина на писане все едно си е казала "а оле къв е тоя мани го" може да не и харесвам не знам не мога да преценя от 5-10 реда които ми е написала.. харесва ми супер си е .. просто не знам какво да и пиша на каква тема да си лафим и се притеснявам примерно ако я питам нещо или почнем на някаква от мен избрана тема да си пишем, че ще и стане тъпо някво няма да и хареса темата или ... просто не знам как да ви обясня :Х та искам помощ как да и се харесам, не точно да и се харесам а като за начало да и е интересно да си пише с мен да и е забавно да се смеем.. просто незнам какво да и пиша да я питам да не се изложа нещо ;хх след това да почнем да излизаме и така ако се стигне до там : [
Надявам се поне някой да ме е разбрал какво искам да кажа и каква помощ търся.. благодаря

DisappointedDreamer
05-04-2012, 19:52
Ми, като заначало тоз ФБ го забрави. Навън трябва да се срещате, а тази срамежливост трябва да я превъзмогнеш. Да не говорим, че ние няма как да ти кажем как да и се харесаш, тъй като не познаваме момичето, нито пък познаваме теб. Единсвеното нещо, което мога да кажа е, макар и клиширано, бъди себе си и успех.

Chacho
05-04-2012, 19:56
Не се притеснявай дали ще й е интересно това, което говориш. Говори за нещо, което на теб ти е интересно. Ако ти е забавен разговора, ще можеш да го водиш. Разкажи й няква история, разпитвай я за неща, които те интересуват и я покани на среща. Да не ти пука дали ще се получат нещата, приеми всичко на шега. Все едно момичето отсреща не преценява какво ще й кажеш и можеш да пускаш дори и най-тъпите си шеги, които би казал само пред огледалото.

SmilezZz
05-04-2012, 20:46
Отпусни се и не му мисли толкова много. С тази си "мания" да не оклепаш нещата, всъщност го правиш, не забелязваш ли? Несигурността ти си личи от километри, а на повечето (да не кажа всичко) това не им харесва.

Просто трябва да превъзмогнеш срама и да не му мислиш толкова. Поинтересувай се от интересите й и така ще се получи някакъв разговор.

kinkygirl
05-05-2012, 21:58
спри да се спичаш защото наистина ще се провалиш!! Пиши и и говорете за общи интереси-музика,спорт,училище,фр и др. (без да мислиш дали темата ще и хареса-то ще си проличи по отговора и) ..Говорете за нея,разкажи и за себе си.. :) и не бъди спекльо а я покани да излезете ако имаш сериозни намерения!! :)

Sh@d0w
05-06-2012, 04:51
Както винаги, проблема се крие там че прекалено много мислиш, премисляш, анализираш всяка своя дума и зацикляш. Като говориш с приятелите си, правиш ли същото? Не нали, затова разговорите вървят. Да говориш с момиче, не се различава с нищо по трудност, от това да говориш с приятелите си. Просто се отпусни, не мисли че говориш с "обекта на желанията си" и си води нормален разговор.

Ще се изненадаш колко е просто.

GLaDOS
05-06-2012, 09:12
Избягвай чатове , карай го на принципа " Не ми пука , каквото иска да си мисли за мен ! "
И най-важното - първото впечатление . Не я ли грабнеш веднага - забрави .

пAteNцЕ
05-06-2012, 09:22
тя щом те преценява по външния вид си прави сметките каква е...

Chacho
05-06-2012, 09:54
тя щом те преценява по външния вид си прави сметките каква е...

Простаковка

Danny:)
05-07-2012, 20:45
Отговорите отсреща започнаха да идват дори днеска тя ми писа първа, благодаря на всички за съветите! :)))))))))