PDA

View Full Version : Болки в гърдите преди и след менструация?



ameliepoulain
05-05-2012, 08:43
Здравейте,
от няколко дни имам известни притеснения относно менструалните болки в гърдите. На 17 години съм, по принцип досега винаги съм изпитвала напрежение и болки в гърдите в деня преди менструацията. Последният път обаче, болката започна доста отрано - седмица преди датата (дойде ми по график, на 30 април). Първоначално не й обърнах внимание, защото изпитвах и други ПМС симптоми. Това, което ме притесни е, че болката и напрежението продължиха и по време на менструацията и си бяха доста силни, каквито винаги преди съм имала САМО в деня преди да ми дойде. Реших, че ще отмине заедно с течението, но ми свърши на 3.05, а болката продължава и днес. :( Предпоследната менструация (2.04) си протече нормално, гърдите ме боляха само предишния ден. След нея не съм имала полови контакти, но въпреки това се осъмних от цветна бременност. Вчера и днес сутринта си правих тест - отрицателни.
Моля ви, ако някой има идея нека сподели на какво може да се дължи тази неприятна болка. Благодаря предварително за отговорите. :)