PDA

View Full Version : искам да попитам за размера но без да нападате !!!



jmuc
05-05-2012, 08:55
имам 14 см дължина и 12.5 обиколка достатъчно ли е за почти всяко момиче на около 18 години ? ако обичате не нападайте

granger
05-05-2012, 09:21
Ако знаеш как да го използваш става и годините нямат такова значение. Момичето на 15-18-20 има едни и същи нужди и анатомия.

marilyn
05-05-2012, 11:28
Има си специална тема за размера. Всеки ден четем едни и същи глупости. Ако знаеш как да го ползваш- няма да е малко. А има и тесни жени, които ако правят секс с много надарени ги боли.

fifinkathefreak
05-05-2012, 14:58
А гърди с обиколка под 120см струват ли нещо? ;)

georgi.anev3
05-08-2012, 12:03
Споко.Ти си добре

Chacho
05-08-2012, 12:06
Нали знаеш, че размер се компенсира с други качества? Главата си залагам, че ти липсват.

In*The*Face
05-08-2012, 14:45
Важно е какво можеш, а не какво имаш.

HideBoy
05-08-2012, 18:33
Значи целия ти комплекс идва от това, че Бъгларите сме адски изпростели казвам СМЕ като не изключвам себеси.
Днешно време тертипа е такъв - колкото повече толкова по добре.
Което си е просто 1 лакомия нищо повече.
Когато някоя жена се оплаче от размера ти купи и Кон та да се насити :).
Всичко е до жената.
Ако момичето е свястно няма проблем.
Но като съдя по това, че всички вече са ЗЛАТКИ (без да се извинявам на засегнатите) шанса да намериш свястно момиче е малък.
Трябва ти готина и точна мацка която да обича теб не ПЕНИСА ТИ.
А ако те обича няма да и пука опитен ли си с 35 санта ли си.
Спрете да се мъчите да подръжавате не "маняците" защото трупате само комплекси от цялата работа.

DownloadVirus
05-08-2012, 18:49
Бахти курветата тук баце(без извинение)

HideBoy
05-08-2012, 18:51
Ето това момиче ти е пресен пример за това което ти обяснявам по горе :)
Спирам по темата!
Дано ти е станало ясно за какво ти говоря :)

Glamour92
05-08-2012, 18:54
М,за някой би било достатъчно,друг няма да е доволен...Пробвай и ще разбереш твоя случай в коя категория ще попадне.

granger
05-08-2012, 19:04
Права е Мими.

HideBoy
05-08-2012, 19:05
Аз няма какво да разбирам по скоро ти да мислиш преди да пишеш.
Зряла връзка ?
Противоречиш си!
Ако сексът не върви връзката ще приключи много преди да стане ЗРЯЛА.
Съответно вместо да критикуваш мен, погледни себеси.

HideBoy
05-08-2012, 19:13
Еми ти може и да можеш ама той за да пусне такава тема е на не повече от 18.
А днешните младежи правят секс много преди връзката да узрее.
Така, че от твоя гледна точка може да си права но от негова и от гледна точка на младежта с такъв тип мислене истината е друга.

jmuc
05-09-2012, 07:42
чакай малко аз просто питах на 18 съм и съм бил с повече момичета отколкото предполагаш и винаги съм бил по 3-4 пъти минимум но просто питах защото вече искам сериозна връзка за това питах и не съм някой олигофрен да не разбирам за това написах без да нападате да не се обяснявам като олигофрен благодаря все пак :)

Chacho
05-09-2012, 09:15
Добре, честно, кво ти пука? Нищо няма да направиш, каквото и да ти кажем. Единственото нещо, което ще се промени евентуално, е самочувствието ти, което е жалко да лежи на един размер.

Scarface_
05-09-2012, 09:54
виж сега приятел , размерът винаги е имал и винаги ще има значние ... , но това не означава да легнеш и да умираш . Като всеки нормален човек и ти трябва да намериш човека с който си пасвате , момичето което ще се задоволява с това , което искаш ... но внимавай,защото е важно ... нагледал съм се на други форуми кадето 90% са женени и търсят партньори за 3йки,използват дилдота и други простотии , което според мен не е нормално за узрели и семейни хора.Имам приятели с подобни "проблеми" и не им е трудност ...просто залагаш на повече неща...и на време :) . Ще има и такива,които не можеш да задоволиш,ще има и такива които ще са доволни ... не го мисли толкова

ubuntureload
05-12-2012, 22:21
Брато, жените се възбуждат от размера на банковата сметка не от размера на kyрa. Колкото и да ти е голям,дори да я караш да реве от кеф като я пориш, нямаш ли кинти слаба работа и обратното - Имаш ли пари и с пyтka да си ще се чykaт с теб. При това над 98% от жените между 15г и 35г са такива, просто защото тези след 35 са станали на ошав и на важат. . . . Говоря от практика - до са още не съм намерил някоя като я черпя да ме пита колко ми е голям, а директно я хващам и колкото толкова ;) В крайна сметка не е важно на нея да и е кеф, важното е на теб да ти е добре.