PDA

View Full Version : Харесвам го,но...



awildone
05-05-2012, 09:57
Здравейте..И аз ще ви разкажа моята история,надявам се да намеря помощ от вас.Преди около 1-2 седмици се запознах с едно момче от общи познати.В началото изобщо не предполагах как ще се развият нещата..Аз не съм от типа момичета,които си харесват често момче,дори съм имала само 1 приятел,та както и да е.Запознах се с въпросното момче,от начало беше много мил,писахме си няколко дни и накрая се видяхме.Цялата изтръпнах щом го погледнах в очите,за първи път чувствам нещо подобно.Цял ден бяхме заедно,наистина беше много хубаво,накрая се целунахме-отново перфектната целувка.След няколко дни отново се видяхме..най-хубавата среща в живота ми...Но от тогава почти нищо,рядко се сеща да ми пише,видяхме се още само веднъж за кратко.Докато сме заедно усещам невероятна химия,а след това все едно нищо не се е случило.Не мога да спра да мисля за него,не мога да ям,да спя.Не съм се чувствала така,но има друг проблем.Той ще е в моя град за кратко,след 10 дни си заминава и не се знае дали ще се върне,и това от една страна ме кара да съм по-настоятелна към него,не искам да губя време,но може би точно заради това той не иска да задълбочава нещата.Ох, дано сте ме разбрали,пиша доста хаотично,а относно годините-аз съм на 17,той на 19.

shmatarok
05-05-2012, 11:09
О, кофти. Връзките от разстояния... тц. Ти сама си го казала - може би не иска да задълбочава нещата, защото ще замине.

SmilezZz
05-05-2012, 11:19
Явно наистина не иска да задълбочава нещата , поради тая причина. Няма смисъл просто. Вие тепърва ще сте заедно и той ще се наложи да си замине, би станало кофти и на двете страни все пак. И той явно е обмислил това.

wannago0
05-05-2012, 11:58
Ще ходи да учи, а?! Еми ако този град е на близо, може да се получат нещата, но ако ще се прибира за Коледа и Великден .. няма смисъл. :)

ALetterFromTheSky
05-05-2012, 12:16
Oхх, знам какво ти е до болка даже- само че при мен заминава извън България- и ние така като бяхме заедно всичко беше некво нереално перфектно, а после все едно не е било- остава само спомена. Най-добрият ми приятел... за разлика от мен ти имаш още време, давай смело, аз не се престраших, не му казах всичко, което искам да знае- но ти можеш, а и заминава, така че не губиш :)
Аз ще си продължа скучния си животец с толкова лежерната ми връзка от векове ;д
Давай смело :))))

marilyn
05-05-2012, 14:13
След като заминава, има ли смисъл??

kinkygirl
05-05-2012, 15:06
трудно е когато си открила нещо специално в някого,но в твоят случай е кофти понеже той заминава..Според мен имаш 2 избора: 1.Ако чувствата ви са взаимни си поговорете..и решете бихте ли си дали шанс въпреки разстоянието..Вторият Вариант: Да не се задълбочаваш и да страдаш после, а да прекратиш всичко преди да e станало по-лошо..А ако ти липсва просто поддържай приятелски контакт с него независимо че е далеч.. :) Успех !!

SugarCane
05-05-2012, 20:34
Щом усещаш нещо по-различно като си с него ..ДЕЙСТВАЙ! Радвай се на мига ,какво от това че заминава.. може пък да се върне пак и да станат още по-хубави нещата. Вместо да се питаш какво да правиш, направи това което искаш ,за да не съжаляваш след това и да се питаш ама какво щеше да стане и т.н ;) Успех!