PDA

View Full Version : Боядисване по време на цикъл



bet3to
05-05-2012, 11:46
Вие какво мислите по този въпрос? Взела съм си боя и вече ми е трети ден от цикъла и се чудя дали да рискъвам...майка ми ми каза, че не хващала боята в този период, а тя самата не е опитвала.

ledenakrasota
05-05-2012, 11:55
Вие какво мислите по този въпрос? Взела съм си боя и вече ми е трети ден от цикъла и се чудя дали да рискъвам...майка ми ми каза, че не хващала боята в този период, а тя самата не е опитвала.

Не хваща. Ако при някой е хванало, да сподели тайната. :lol:

granger
05-05-2012, 11:59
Мда, не хваша,щото хормоните ти се стрелкат срещу боята и не ѝ дават да те боядиса!!!
WTF?! Кажи на мамето ти да не говори глупости. Хваща си перфектно.

пAteNцЕ
05-05-2012, 12:19
и аз съм чувала такива митове и не знам дали са верни пък и не се боядисвам :D
авторке като се боядисаш кажи дали е хванало и разсей митовете

shmatarok
05-05-2012, 12:20
Аз съм пробвала, боята се хвана само донякъде. 8-) В смис, почти не личеше, че е боядисвано, а след малко миене съвсем нямаше резултат. :D От тогава чакам.

bet3to
05-05-2012, 12:28
Нещо май ме разубедихте :D ама пък аз не съм капризна смисъл незнам дали това е от значение, но повечето момичета като са в цикъл са нервни, излизат им пъпки, корема ги боли, аз не съм така.... е корема ме боли ама само първите 2 дни, даже не винаги. Четох, че когато си в цикъл също не могло да се къдриш и изправяш - нямало нищо да стане. Аз си се изправям и къдря безпроблемно... абе незнам. Хайде ще поизчакам още някое друго мнение пък ще видя какво да правя.

Зайче..
05-05-2012, 14:19
Не хваща.. Веднъж се опитах да се боядисам докато съм в цикъл и ефекта беше нулев.. е, имаше там някакъв отенък (червен, защото такава беше боята), но само на слънце. За най-добре изчакай да ти свърши и тогава се боядисвай. :)

3oPuTy
05-05-2012, 14:59
3-4 пъти съм се боядисвала докато съм с менструация и винаги си хваща.

ledenakrasota
05-05-2012, 15:03
3-4 пъти съм се боядисвала докато съм с менструация и винаги си хваща.

Добре! Сподели. :) В кой ден от цикъла? Каква боя използваш? :)

marin4itu
05-05-2012, 15:19
До организъм е. Някой ги хваща, други не. Аз лично съм се боядисвала по време на менструация и не ме хвана както трябва. От тогава си знам.

3oPuTy
05-05-2012, 15:31
Добре! Сподели. :) В кой ден от цикъла? Каква боя използваш? :)

Ползвам черната на Велатон,но кой ден точно не помня ... Някъде 2-3 мисля,че беше,нооо както се каза - всичко си е до организъм,а и аз си боядисвам само корените,а за цялата коса вече не знам - може и наистина да не хваща.Нищо няма да ти стане ако изчакаш още ден-два докато ти свърши :)

Elinaaa
05-05-2012, 19:36
изчакай няколко дни за по сигурно

whitebunny
05-05-2012, 19:50
Аз лично не се боядисвам, но преди няколко месеца боядисах приятелка докато е в цикъл и боята и се хвана

bet3to
05-05-2012, 20:03
Еми боядисях се, попринцип ме хвана, но не личи особено порсто защото косата ми е прекалено тъмна за този цвят боя. И мисля, че нямаше проблем за това, че съм в цикъл, защото в корените си личи, че е боядисвана. Сега цвета на косата ми е някак си по-мек. Дано следващия път да е по-успешен.

don't say anything.
05-06-2012, 07:01
Абе, такъв ли е проблем да изчакаш малко да ти мине , пък после, ако щеш, космите по краката си боядисвай...