PDA

View Full Version : ☾My Last Dream☽Сподели го тук



bootyboy
05-05-2012, 13:17
Сънувах че съм в друг свят в който изпълнявахме мисии и на някой от местата през които минавахме имаше хладилници с безплатни напитки много по- яки от нашия свят и едно от момчетата реши да скрие няколко шишета мислейки че като се събуди ще ги има, но някой му каза че шишетата ще ги има, но ще бъдат празни в нашия свят

и за мен това е един нормален сън сравнение с другите които сънувам често които не мога да споделя не съм хахо

assd
05-05-2012, 17:13
аз сънувам само нормални неща, като преди няколко дни една позната ми се натискаше в един автобус докато отивахме някъде в чужбина. много реално беше, направо и парфюма и като че ли усещах. жалко, че се събудих, защото не бяхме стигнали до никъде, само се натискахме и галихме през дрехите...

BlizeR
05-05-2012, 17:33
Сънувах как правя 5-торка

BrokenHearth
05-06-2012, 10:36
Ами сънувах, че влизам в тоалетната, затварям вратата и на 15 см. от мен седи някакъв призрак и ме гледа.. Смисъл то бече само черна сянка :shock: Уплаших се аз и отворих вратата а то избяга със светкавична скорост клатейки се наляво-надясно. ;s

thegreenzombie
05-06-2012, 10:47
сънувах, че гледам The Amazing Spiderman и изобщо не ми хареса, иначе всичко във филма беше подновено и графиката на специалните ефекти беше по-яка.. и гледах, как Spiderman си скача от сграда на сграда .. и беше нисък :д

IWannaBeSedated
05-06-2012, 15:14
Сънувах, че вече не съм девствена и че казвам на най-добрата си приятелка. Една клюкарка от моя клас обаче ни беше чула и беше разказала на всички. А после всички ме разпитваха как съм могла да го направя, била съм и к*рва.
Един от най-странните ми сънища ever. :shock: