PDA

View Full Version : Въпрос относно презарвативите.



DrinkingAlot
05-05-2012, 15:13
Така, въпросът ми е дали всички презарвативи вървят в стандартен размер или могат да се намерят по-големи или по-малки. Питам защото последният ни път когато правихме секс презарватива се изхлузи. А да, и още 1 въпрос, при по продължителен секс (от порядъка на 30-40 минути +) сменяте ли презарватива или си карате със същия, при нас когато продължим повече и вече не остане лубрикант по него, започва много лесно да се изхлузва и постоянно трябва да го намествам. Мерси за отговорите предварително :)

granger
05-05-2012, 15:52
Има различни размери,отзад на опаковката пише. Къв е смисъла да сменяш,само слагай лубрикант допълнителен.

DrinkingAlot
05-05-2012, 16:06
На мен не ми е за лубриканта, а за това, че след време много лесно започва да се изхлузва... не ми се повтаря същата случка.

granger
05-05-2012, 16:08
И как да ти помогнем да не се изхлузва,като искаш слагай нов.

DrinkingAlot
05-05-2012, 16:14
Ако може отговор от някой друг, по останалите въпроси. :)

archon
05-05-2012, 17:04
Смени го бе човек не е 10 лева един презерватив, когато искаш сменяш го ако мислиш че има нужда и така..

flamesoulbgr
05-05-2012, 19:36
Като ти е голям отиди в аптеката и питай за по-малки размери и боцкай после колкото си щеш

DragonLady
05-05-2012, 19:38
Почти всички марки презервативи си имат размер написан на гърба на опаковката. Има и по-големи, има и по малки.
Колкото до смяната на презерватив при секс над 40 мин. - С моя обикновено го правим към час и нещо до час и половина и не сменяме презерватива ( когато ползвахме презервативи ), нито се е изхлузвал, нито се е късал или протичал ( да чукна на дърво ). Така че според мен няма нужда да се сменя. А колкото до лубриканта, не сме имали такива проблеми, все пак си остава естественият овлажнител на жената ;)

charcoal
05-05-2012, 19:41
На мойта даже й е кофти, че слагат лубрикант по тях, предпочитала нейният естествен.

DrinkingAlot
05-05-2012, 21:30
Мерси за всички отговори, особено този на DragonLady.
Не правя секс от вчера, но в момента се чувствам като идиот, винаги съм си мислел, че презервативите си вървят някакъв стандартен размер, правилно ли съм разбрал, че примерно durex classic, който ползвам може да е в различни размери? Съжалявам за глупавите въпроси, но ... какво да се прави :D

DragonLady
05-05-2012, 21:38
Мерси за всички отговори, особено този на DragonLady.
Не правя секс от вчера, но в момента се чувствам като идиот, винаги съм си мислел, че презервативите си вървят някакъв стандартен размер, правилно ли съм разбрал, че примерно durex classic, който ползвам може да е в различни размери? Съжалявам за глупавите въпроси, но ... какво да се прави :D

Не, той е 56 ( ако не греша ), докато примерно Durex AroUser е 53ти размер.

DrinkingAlot
05-06-2012, 08:50
Значи го няма варианта примерно да намеря класик по-малък или по-голям от 56 размер?

alchy
05-06-2012, 10:03
Отиди в аптеката и разгледай какво има :)

DrinkingAlot
05-06-2012, 13:16
Е да, естествено, просто няма лошо и да попитам ако случайно някой е запознат ;]