PDA

View Full Version : Антицелулитен крем?



Hiphoplove
05-05-2012, 18:38
Какво мислите за антицелулитните кремове,вредни ли са? На 15 години съм и имам целулит на бедрата. Наближава лятото и започнах с упражненията, но незнам как да махна целулита. Мисля да си взема антицелулитния крем, който рекламират на НИВЕА или този от списание ГРАЦИЯ. Исках да попитам на тази възраст мога ли да използвам тези кремове или да търся други начини?

Glam0rous
05-05-2012, 19:36
Защо да са вредни? Мажи се, ама българските не са работа. И много вода и упражнения и става. Ма защо всички се сещат месец преди лятото, това е работа за през цялата година.

Shines
05-05-2012, 19:49
От тези кремова няма никакъв ефект, по-добре не си давайте парите ;).

FuckingFreak
05-05-2012, 20:54
Този на Дева уж бил добър, ама знам ли. По-скоро да се махне от енергичните масажи и движението, отколкото самия крем, той няма чак такова значение.

Glam0rous
05-05-2012, 21:47
Не става само с кремче - трябва много пот!

sladkalady
05-06-2012, 06:49
Аз съм доволна от този на Дева,защото наистина имаше ефект.Но както казаха по-горе трябва да съчетаеш няколко неща ,за да има по-голям ефект-упражнения ,пиене на много вода,масаж на проблемните зони ...

kalpazanka
05-06-2012, 07:04
Дева е ефикасен. Кофеинът в него стимулира разграждането на депата.

stefito0oo
05-06-2012, 07:57
а какви упражнения правите?

kalpazanka
05-06-2012, 07:58
Всякакви, включително и ходене пеша с километри.

anonymous708973
05-06-2012, 08:04
Хубавото е, че горе-долу каквото и да правиш, дупето участва, следователно, мускулите се раздвижват. Ходене, бягане, скачане на въже, качване на стълби, вървене.

пAteNцЕ
05-06-2012, 08:41
ползвай крема съчетан с упражнения ще свърши работа

Glam0rous
05-06-2012, 09:22
Тичам и ходя на фитнес аз. С едното отслабваш, с другото се оформяш.

Hiphoplove
05-06-2012, 09:26
Дева е ефикасен. Кофеинът в него стимулира разграждането на депата.

На мен ми казаха, че кремовете, които съдържат кофеин не са много полезни.

Glam0rous
05-06-2012, 09:38
И как ти обясниха "вредността" им?
По същата логика да пиеш кафе не е полезно. Кофеина върши работа при разграждането на мазнините, както и разните там екстракти от водорасли които слагат в кремовете. Преди се бях мазала с един червен на Евелин - със супер загряващ ефект и резултати имаше. Но честно ако си с наднормено тегло и имаш целулит от камара време, който вече е дълбок, а не само като си стегнеш мускулите да се личи - кремчето не помага.

sensualbella
05-06-2012, 10:34
И аз щях да пиша за крема на Дева,много ми помогна. След всяка баня си мажех крема на проблемните места,обаче за колко време имаше ефект,не мога да ти кажа.... Много бързо ми свърши,ползвах го само миналото лято,след година вече отново ми се появи целулита. Трябва да си купя пак.

kalpazanka
05-06-2012, 13:47
На мен ми казаха, че кремовете, които съдържат кофеин не са много полезни.

Отговори ми честно- кафе пиеш ли? Ако да, по колко? :)

strawberry88
05-06-2012, 14:38
Хмм,можеда пробваш да се намажеш с тоя крем и да си сложиш найлони (може и без крема де 8-) ) и да тренираш нещо.При една приятелка дийства. :)

Hiphoplove
05-06-2012, 19:56
На 15 съм и тежа 49 кг ако ми е верен кантара..искам да сваля 3-4 килограма и да се справя с целулита, който получих след като навлезнах в пубертета :[

Hiphoplove
05-06-2012, 20:00
Отговори ми честно- кафе пиеш ли? Ако да, по колко? :)


Кафе пия много рядко.Ако някога пия, чашата си остава почти пълна. Просто една приятелка ми каза, че от кофеина,който се съдържа в крема и се е появил повече целулит.

TheBeliever
05-06-2012, 20:03
Тази твоя приятелка не знае какво говори.

Glam0rous
05-06-2012, 20:10
Приятелката ти нещо много се е объркала. Точно обратното е, както вече ти казахме. Колко си висока. Бре на тия години да имате целулит е мн гадно, още сте толко малки. Кара ме да си мисля, че никога не сте се движили. Мислила съм си, че като попорастнеш се появява, а днеска и в едно кафе гледам едно момиче на 15-16 с такъв жесток целулит - по краката чак до колената и беше стигнало...

Hiphoplove
05-06-2012, 20:26
Някъде 1,69м съм. Да, много е гадно, затова съм решила да се спасявам от този проблем. Попринцип аз доста се движа обаче откакто започнах да ям хот-доци, пържени картофи и на мен всичко каквото ям ми се лепва.. абе много е гадно искам да се разкара тоя целулит и корема ама няма как без упражнения :D

MaLkaTa_LaDy
05-07-2012, 04:11
Аз залагам повече на масажори отколкото на кремове. Но това, което правя е първо да се намажа с антицелулитното маслло на Икаров, после да сре увия с прозрачно фолио и да си пусна масажора за 20 мин.

Laana
05-07-2012, 05:24
Аз съм доволна от Eveline.

Hiphoplove
05-07-2012, 05:43
А чували ли сте за антицелулитните кремове на Mastic SPA? Съдържат някаква мастикова смола...

Hiphoplove
05-07-2012, 06:48
Междудругото ме притеснява, ако има ефект и спра да използвам крема дали пак ще ми се появи целулит? :?

Glam0rous
05-07-2012, 07:49
Много е възможно като спреш да се появи отново. Но ако правиш упражнения и си пазиш килограмите вероятността е малка. И си преосмисли храненете - с картофи и хамбургери няма да го оправиш и ще става все по-зле.

YoUcANNOtiMaGiNe
05-07-2012, 12:44
Абе някой ползвал ли е на Bilka антицелулитния? Наскоро си го взех и нали използвам го, но за ефекта трябва да мине известно време, а ако не действа няма смисъл ... затова питам дали някой няма наблюдения?

Hiphoplove
05-10-2012, 20:28
А възможно ли е вместо от крема да се махне целулита, да стане обратното и да се увеличи?

abso0lut_
05-22-2012, 03:54
Някой ползвал ли е някой от кремчета и какви за отзивите?
-АСАМ АНТИЦЕЛУЛИТЕН ГЕЛ
-Leocrema Концентриран антицелулитен гел

NJ
05-29-2012, 16:27
Аз денс си купих този на Дева,дано помага.Искам да ви питам по колко слагате?

milen4eva
12-16-2013, 15:53
Какво мислите за антицелулитните кремове,вредни ли са? На 15 години съм и имам целулит на бедрата. Наближава лятото и започнах с упражненията, но незнам как да махна целулита. Мисля да си взема антицелулитния крем, който рекламират на НИВЕА или този от списание ГРАЦИЯ. Исках да попитам на тази възраст мога ли да използвам тези кремове или да търся други начини?

Ползвай си кремчето ,но наблягай на упражненията за стягане на дупето,с повече серии и кардиото увеличи .Успех.

strawberry88
12-16-2013, 16:13
^Не виждаш ли колко е стара темата?

baby_baby
12-16-2013, 21:04
Дева е добър една приятелка го ползваше и е много доволна от него

Youth_boy
04-22-2015, 17:33
Има много антицелулитни кремове, но малко са качествени. Аз Гери (пиша от профила на приятеля ми) ползвам ето този крем, който макар и високата му цена върши работа http://faberlic.bg/tialo/otslabvane/Antitseluliten-krem-skulptor-Expert ако искате опитайте го и ми пишете какво ви е мнението. Аз съм повече от доволна.

elina_2000
06-20-2015, 18:08
Някой използвал ли е антицелулитния серум на Krauterhof? Ако сте го използвали, има ли ефект? ;д ;х

desi_dm
06-25-2015, 21:15
Не вярвам, че един крем ще ми разреши проблема, но все пак не можем да ги отречем. Сега ползвам антицелулитен лосион с люта чушка и черен пипер
http://foryoubg.com/products.php?id=282

desi_dm
06-25-2015, 21:18
Някой използвал ли е антицелулитния серум на Krauterhof? Ако сте го използвали, има ли ефект? ;д ;х

Не съм, но като цяло марката ми вдъхва доверие. Ползвам други нейни продукти, а наскоро четох за гела с алое вера и мисля да го пробва.

gynecomastia
06-27-2015, 14:19
Нека ви светна малко за антицелулитните кремове, за да не си давате паричките на вятъра ;) Всички такива кремчета и кремове действат на принципа на дехидратирането (отнемането на водата) на мастните клетки. Като махнеш водата на мастната клетка и тя вземе, че се свие , изглежда по-малка и така се премахват неравностите под кожата. Същия принцип се използва и при така разпространените антицелулитни масажи с кафе (кафето дехидратира) и антицелулитни масажи със морска/хималайска сол (нали се сещате пастърмата за да се извлече водата от нея и да стане сухо мезе, в колко много сол се овъргалва ;) ). Та вместо да си купувате такива СУПЕР СКЪПИ КРЕМЧЕТА. Вземете си един билков диуретик, но задължително да има калий и витамин Б6 , за да регулират баланса на солите солите в организма. Този според мен е отличен - http://goo.gl/U7s9y0 , а и доставката до БГ е от 2-3$. Диуретика ще ви помогне да изхвърлите излишната задържана вода от тялото си (в областите с целулит е най-много!) Ефекта ще е ,че ще имате хем по-малко целулит, хем няма да са ви подути краката , пръстите и лицето. Хем като стъпите на кантара ще видите, че почти мигновено сте свалили 2-3 килограма ;) Ако толкова искате ефекта да е само в една зона на тялото ви, ползвайте трика с кафето и морската сол или пък още по-добре направете си домашен антицелулитен крем като разтворите съставките на диуретика в малко зехтин и пчелен восък.
Дано да съм ви бил полезен :)