PDA

View Full Version : Моля ви, помогнете ми :(



Anonys
05-05-2012, 21:17
Моля ви, дайте ми съвет какво да правя. Тя не е от моя град, от първия учебен ден я познавам. Не, не я познавам оттогава, според мен се запознахме декември. Прекарахме месеците със смях, сълзи, успокоение и драма. Имаме уникални моменти, според мен тя е мой тип. Тоест - живота я е обрулил. Винаги ако някой каже в даскало нещо "смешно", аз трябва да се смея, защото все пак трябва да се придържам.. на 15 съм, а разсъждавам като по-голям. Тя е красива, уникална, привлекателна. Станахме приятели. Станахме по-добри приятели. Родителите ми са разведени, нейните също. Знае какво е да нямаш на кой да се опреш. Знае за всички идиоти, знае какво е да имаш истински приятел. Знае какво е да си притиснат от обстоятелствата. И аз ги знам тези работи. От към месец-два стоя все край нея. Не знам какво да правя. Тя е от моя клас. Повечето я смятат за готина. Аз я смятам също(попринцип не се подвеждам по чуждите мнения). Мисля, че я обичам. Но не знам като каква ? Ние сме приятели, но не знам дали тя ме харесва. По принцип си говорим доста задълбочени неща, разсъждаваме двамата, говорим си за всичко, тя ми е споделяла, аз съм й споделял. Като че ли сме братче и сестриче. Но днес осъзнах, че имам чувства към нея. При всички тези условия, аз наистина май я харесвам. За мен тя е момичето. Но не знам дали тя ме харесва ? Преди 3 месеца я бях попитал за какъв ме смята, а тя отговори "Готин, страхотен пич". Не знам дали да й кажа какво изпитвам към нея. Не няма веднага, защото знам че ще се стъписа. Тя не е от момичетата "кифли". Тя е сериозна, отговорна, знае какво иска, отракана е от живота. Не знам как да я спечеля. Миналия ден си говорихме и тя ми каза, че тя не може да тръгне с някой, към когото не изпитва чувства. За нея целувката е нещо доста.. как да се изразя ? Ненормално ? Защото повечето по принцип, като си хванат гадже и се целуват с него ей така, защото им е гадже. Но за нея не е така. И за мен не е така. Не знам какво да правя, просто... Обичам я :( Не знам дали нещата ще се получат. Тя не е от типа "дай ми цвете и ще ти простя". :/ Тя ми каза "мислиш ли, че ще се справиш с момиче, което е доста сложно и няма да ти се върже като 'поредната' ", защото ми каза, че всички момичета от града й са такива. Отговорих й "Бих се пробвал". А сега какво да направя ? Мисля, че тя е такава. За тези месеци я опознах доста добре, знам що за човек е. Иде ми направо ей така да си изразя чувствата пред нея, но не мога. Знам, че ще се стъписа и т.н. Вече слушам нейната музика, мисля си за нея като много добър приятел. Не знам дали това е приятелска любов или нещо повече. Тя няма гадже и не е "лесна". Не мога да тръгна така с нея. Имаме много хубави моменти, но.. Дайте ми съвет, моля ви :(

Rawwrr
05-05-2012, 21:47
Според мен е по-добре да си излееш чувствата пред нея и ако тя наистина те смята за приятел ще те разбере и поне ще се опита да поговорите... Ти сам казваш, че си споделяте и разсъждавате заедно... Така че според мен и кажи какво чувстваш и разбери дали и тя откликва на чувствата ти :)

kinkygirl
05-05-2012, 21:54
щом я познаваш от много време и я харесваш,защо не се решиш наистина :) ...Това че не е "лесна" не ми трябвало да е проблем за теб,след като я познаваш..Ако искаш да разбереш дали има чувства има 2варианта: 1.По-деликатно чрез някой ваш общ приятел.. 2.Да и признаеш какво чувстваш въпреки че е рисковано,и може да развалиш всичко..Затова действай по-полека започни с по-леки неща като комплименти и прегръдки,после и зарибявки..пристъпвай малко по малко,и тогава и кажи. (въпреки че я познаваш доста добре и може би очакваш каква ще е реакцията и)..Но все пак ако се решиш действай!! Успех :)

Sh@d0w
05-06-2012, 04:55
Вече сте преполовили пътя от приятели към гаджета, доста отдавна при това. Нужна е само една крачка и вече ще ходите. Кой ще я направи не знам, ако се решиш опитай се, шансовете ти са доста големи.

Вече как измисли ти, все пак казваш че е различна от другите и я познаваш по - добре от нас.

SmilezZz
05-06-2012, 07:11
Опитай, нищо не губиш. Много е хубаво, че си споделяте, разсъждавате и помагате взаимно , а разговорите, които сте провели ми се струват, че все едно и двамата сте направили намеци за нещо повече, но няма как да съм напълно сигурна в това.

Аз на твое място бих опитала и бих й признала чувствата си, но не директно, а както си му е реда.

Anonys
05-06-2012, 08:24
Ами мисля, че тя не знае какво чувствам и аз не знам дали тя чувства нещо към мен, така че бих се пробвал първо с зарибявки и т.н. Ние 2-мата по принцип се лигавим, закачаме се, но още нищо не е станало. Благодаря за съветите и помощта :)