PDA

View Full Version : Playboy



cesary
05-05-2012, 21:54
Здравейте.
преди да ви разкажа за проблема, моля празни коментари, коментари, които имат убидни значения, агресивни, тролски или темп подобни да не се постват. и най - вече коментари, които казват колко тъпо е това. просто моля помогнете , ако можете.
Така.....
От доста време (може би щото ме удариха хормоните преди 6 месеца някъде) много искам да стана плейбой. на 16 съм все още. като цяло сега съм кротък и скромен в нормалните норми - не съм някакъв задръстеняк - пичага съм си, но имам желанието да стана плейбой или казано по друг начин да влияя на момичетата от разстояние. просто ми е интересно какво е. като цяло много момичета са ми казвали че съм красив, но като че ли не само това е достатъчно. Та моля ви дайте някакви съвети как да почна да се обличам, как да се държа и т.н.
Темата не е много за любов, но все пак и тук има привличане.
Благодаря ви предварително!






ПС- като си прочетох темата, разбрах колко тъпо звучи - все едно е писана от някакъв петокласник, но въпреки всичко ви моля за помощ....

w0sh
05-05-2012, 21:59
Празен коментар: +1

Коментар с Убидно значение: потресаващ си, за това лек няма

Агресивен коментар: Ще те намеря и ще ти счупя капачките

Тролски коментар: Не мога да измисля такъв

Това е много тъпо.


Чети пикъп литература. Ако искаш да станеш от зайчетата на Плейбой, трябва да си смениш пола първо.

Goddess
05-05-2012, 22:01
Ще използвам темата ти да не правя нова, но....аз пък искам да стана Златка..?? :(

ilikeitdirtyX
05-05-2012, 22:03
Празен коментар: +1

Коментар с Убидно значение: потресаващ си, за това лек няма

Агресивен коментар: Ще те намеря и ще ти счупя капачките

Тролски коментар: Не мога да измисля такъв

Това е много тъпо.


Чети пикъп литература. Ако искаш да станеш от зайчетата на Плейбой, трябва да си смениш пола първо.

Добре казано :D

Sh@d0w
05-06-2012, 04:48
да влияя на момичетата от разстояние

http://e-vestnik.bg/imgs/art_show/astor-1-26032008.jpg

Сериозно, като не ти се отдава (за това съдя че питаш подобни неща), няма да се получи. Не се прави на такъв какъвто не си, защото винаги ще изглежда смешно от страни. Ако искаш да се харесваш на момичетата, просто бъди себе си и прави това каквото можеш най - добре.

SisiStrange
05-06-2012, 05:27
http://e-vestnik.bg/imgs/art_show/astor-1-26032008.jpg


:lol: :lol:

Опитай просто да опознаеш жените. Да имаш обща представа каков харесват. И давай. Или хвани някое от популярните момчета в училище, което има мнооого момичета и го помоли да си му протеже.

anonymous708973
05-06-2012, 06:13
Искал, вика, да стане плейбой... омг, омг.

Ukhtar
05-06-2012, 06:21
Нужно е време и опит, за да се дешифрова случващото се между ушите на жените, млади момко.

tonique
05-06-2012, 06:30
http://www.bela.bg/images/bugi01(1).jpg
Достигнеш ли такъв вид, всички момичета са ти вързани.. :D

Постарай се да изглеждаш максимално добре...
Като почнеш от външността до тялото и дрехите...
Все пак също така трябва да ръсиш и пари.. :D
Стани известен в даскалото то други не ти трябва.. :)

SmilezZz
05-06-2012, 06:44
И с какво това ще ти помогне? И изобщо какъв е смисъла да се променяш и да станеш такъв, какъвто не си? Не ти се отдава, не го прави. Нека да те харесат затова , което си. Няма смисъл да се променяш , само защото ти е интересно какво би било тогава. Казано накратко: искаш момичетата само за секс и бройката?

tonique
05-06-2012, 07:30
Ето за създателя на темата: :D
www.vbox7.com/play:ffb4d573

пAteNцЕ
05-06-2012, 09:31
чек са не разбрах
искаш да си неповторимия флиртаджия-омайник и да сменяш момичетата на седмица?
сичко това за определено момиче ли е?
или просто искаш някаква промяна защото си отегчен и искаш да имаш по-високо самочувствие?

Зайче..
05-06-2012, 09:40
Ще използвам темата ти да не правя нова, но....аз пък искам да стана Златка..?? :(

Аз пък искам да съм Александра Стан.. :( Как може това да се случи? Моля ви дайте ми съвет? :lol:

пт: Съгласна съм с мнението на Sh@d0w и най-вече със снимката, която е постнал.. 8-)

marin4itu
05-06-2012, 09:42
Недей да имаш за цел да влияеш на момичетата от разстояние. Намери си едно свястно момиче, на което ще си влияете двамата един на друг, да ви е приятно заедно, да държите един на друг. Искал плейбой да бъде... Едно време децата мечтаеха да станат лекари, астронавти, а сега плейбои :D

marilyn
05-06-2012, 09:58
Е заради такива като тебе жените ще станем лесбийки...
По темата: щом не си толкова вървежен, колкото ти се иска, значи проблема си е в теб. За да станеш големия сваляч не стигат само мускули и отракано поведение... ако не ти е в кръвта, просто няма да стане, най -мн да изглеждаш смешен. :)

Anonys
05-06-2012, 10:09
Потресаващо СИ ТЪП саше !! :D

tonique
05-06-2012, 10:19
http://1.bp.blogspot.com/-VGvLJk3g4hM/Tsue-532NhI/AAAAAAAAGKw/3D2aYZmhsVw/s1600/Mitio-Pishova-01.jpg

или просто имай пари ... :D

жакузита, макузита :D


www.vbox7.com/play:43e8c65a - :D:D:D:D:D:D:D

cesary
05-06-2012, 10:41
или просто искаш някаква промяна защото си отегчен и искаш да имаш по-високо самочувствие?
Може би заради това.... като се замисля.
Като цяло аз не съм без хич искам да отбележа. Обличам се сръвнително гъзарско - даже хората ми викат че съм " плейбойче." Въпроса е, че искам малко по специфични съвети и по - задълбочени. като цяло държането го имам - само да докарам външния вид. като цяло искам да отбележа, че в училището ми няма такива въобще.

loveca777
05-06-2012, 11:00
И аз искам да мина Йордан Йовчев само от гледане на клепчета и сънища , ама не стаа :D :D

li0n
05-06-2012, 11:36
Не ми се вярва да си на 16. Но ако си-много жалко, народе, много жалко!

marin4itu
05-06-2012, 13:18
Я дай снимка да те видим какво "плейбойче" си.. :D

faithh
05-06-2012, 13:25
Какво искаш да кажеш с това "playboy"? Да станеш, като момчета, които сменят гаджетата си по-често от бельото си? Или просто искаш да се харесваш на момичетата? Ако е това, нали сам каза, че момичета са ти казвали, че си красив - какво повече искаш? :D По-добре си намери едно момиче и се обичайте и без глупави курварски истории :D

djipsito
05-06-2012, 13:44
Тря ти опит първо. И освен опит, трябва да познаваш жените. Кво харесват, кво не харесват, тря да знаеш кога, как да се държиш. Кога да правиш комплименти и т.н. Ако не си имал гаджета до сега, трудно ще станеш плейбой от първия път.

Всъщност, тва не се учи, трябва да ти идва отвътре. Играй си на любов там с момиченцата и като пораснеш може и да успееш да станеш плейбой. Аз 16 годишни плейбои не познавам ;р

cesary
05-06-2012, 17:22
Еми ако трябва да бъда честен, аз си се държа по тоя начин. Някак си идва ми от вътре. На няколко пъти съм се усещал и от там ми дойде идеята да се усъвършенствам. Искам само да питам защо не ви се вярва че съм на 16?!? Няколко пъти съм се опитвал момичета, които са ми казвали, че ме харесват, но също се притесняват от факта, че мога да им изневеря. А не знам на какво се дължи тоя факт. Друг е въпроса, че желание от моя страна за гадже липсва. За това просто искам да ме харесват - някак си за мен това е много важно. За последната година момичетата ги поопознах като цяло.
Държа да кажа, че на няколко пъти (а и в момента) по - големи от мене момичета са ми навити яко.
Въпроса е до какъв стил на външен вид да го докарам и ако може да кажете самото държание как да го догодя още малко?

DisappointedDreamer
05-06-2012, 17:26
Искал плейбой да бъде... Едно време децата мечтаеха да станат лекари, астронавти, а сега плейбои :D


Ще използвам темата ти да не правя нова, но....аз пък искам да стана Златка..?? :(

:lol:


Е заради такива като тебе жените ще станем лесбийки...

Няма лошо, де! Ама друго си е да имаш един Артур... 8-)

Сега сериозно. Мнението на джипси:


Тря ти опит първо. И освен опит, трябва да познаваш жените. Кво харесват, кво не харесват, тря да знаеш кога, как да се държиш. Кога да правиш комплименти и т.н. Ако не си имал гаджета до сега, трудно ще станеш плейбой от първия път.

Всъщност, тва не се учи, трябва да ти идва отвътре. Играй си на любов там с момиченцата и като пораснеш може и да успееш да станеш плейбой. Аз 16 годишни плейбои не познавам ;р

Е това, което трябва да си набиеш в главата. Тя го е казало перфектно.

kindergarden
05-06-2012, 18:45
то за тая работа тряа майсторлък
не става само с желание

Anonys
05-06-2012, 19:07
Ти си на 11 според мен.. Не може 16 годишен младеж да мисли по този начин. Или си страшно бавен, или си 11 годишен хлапак :)

cesary
05-06-2012, 19:50
Хора на 16 съм!!!!!!!!!!!!!!

cesary
05-06-2012, 19:51
просто искам да се променя

cesary
05-06-2012, 21:44
И още нещо - какво разбирате под добро обличане?

marin4itu
05-06-2012, 22:24
То доброто обличане е относително понятие.. За едни може да се обличаш много добре, а за други не..
Вманиачил си се в някакви абсурдни глупости, да ти кажа..
Казах ти бе, дай една снимка да ти кажем дали ставаш за плейбойченценценце :D

cesary
05-06-2012, 22:48
Ааааа, снимки не качвам ;d

ilikeitdirtyX
05-06-2012, 23:10
Ааааа, снимки не качвам ;d

И си срамежлив към момичетата, хаха.
Btw в даскалото така ми викат, защото не могат да произнасят Пламен :D

Ако ставашe за плейбой, нямаше да питаш според мен. Щеше да се правиш на тарикатче и щеше да се ровиш из сайтовете им а не да питаш по форуми, и то тийн.
За да станеш плейбой :error: ти трябват 18 години, а ако желаеш да станеш плейбой на село това е дpуго.

Goddess
05-06-2012, 23:25
За да станеш плейбой (говоря професионално) ти трябват 18 години, а ако желаеш да станеш плейбой на село това е дpуго.

..
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/2088402_700b.jpg

ilikeitdirtyX
05-06-2012, 23:34
..

А на колко смяташ, че трябва да е за да се показва в списания, по пишле?
edit: исках да кажа, че ако иска да се занимава професионално (снимки а-у) а не че аз знам, опс :D:D

error92
05-07-2012, 09:17
Ти си на 11 според мен.. Не може 16 годишен младеж да мисли по този начин. Или си страшно бавен, или си 11 годишен хлапак :)

Или и 2-те :D

Готин, имаш още мнооого да учиш...ако го караш на външен вид успех да стигнеш до някъде :)

assd
05-07-2012, 09:19
ми стани бе кво ни занимаваш

Nakadah
05-07-2012, 09:28
Успешен трол е

li0n
05-07-2012, 10:07
http://bgman.net/uploads/posts/2009-05/1242716509_freak_03.jpg

Това разбираме под добро обличане!

Вземи се в ръце! Акъла ти е на 6 годишно дете.