PDA

View Full Version : Гъдел ^^



ShtrudeL
05-05-2012, 22:13
8-)

Тая вечер ми е забавно. ^^
Една съфоронка каза, че я е гъдел като я пипат с пръстче долу 8-)
Една приятелка пък ми беше казвала преди, че има гъдел по устните (тц.. горните ^^) когато ги облизват. 8-)
Имам и един познат, който пък няма грам гъдел, чак да те е яд, ако искаш да го гъделичкаш! 8-)
Друг... приятел пък само като тръгнеш да го гъделичкаш, още дори без да си го докоснал се свива и дърпа. 8-)
Мен ме е гъдел само, ако ме пипат едваа едва и то в областта на кръста и кореемчето :3 Иначе ако ме гъделичкат енергично като кученце, нищо ми няма. ^_
На вас случвало ли ви се е човечето ви да иска да ви достави удоволствие някак и да ви набара гъделподатливото място и обратното? 8-)

stambelan
05-05-2012, 22:29
Нямам гъдел никъде.

Goddess
05-05-2012, 23:40
Е аз пък съм от онези, които още преди да си ги докоснал се дърпат.. 8-) В действителност имам много гъдел навсякъде, ама това е повече като ми е лигаво, особено ако някой тръгне да ми говори в ухото лелеле, няма такъв гъдел.. ;д
Ама пък не, като съм възбудена някакси, където и да ме пипат..нямам гъдел.

ilikeitdirtyX
05-05-2012, 23:44
Имам много гъдел, от страна това не ми харесва.
Даже ме дразни :D.

Sh@d0w
05-06-2012, 04:36
Приятелката ми има гъдел по крачетата попринцип, а като свърши става много чувствителна и тогава общо взето има гъдел навсякъде 8-) Докато като и възбудена напълно обратното няма гъдел никъде.

anonymous708973
05-06-2012, 06:21
По време на секс не се гъделичкаме, омг :д
Иначе... след това... мухахаха, свива се преди да съм го пипнала, а той мен обикновено не успява да ме набара. Имам гъдел по стъпалата и отстрани на кръста иначе.

GreenFairy
05-06-2012, 06:47
Имам жесток гъдел по вътрешната страна на бедрата и от задната им част, точно под дупето. Иначе се е случвало той да тръгне да ми прави орална, да започне да ми облизва крачетата и аз да започна да ритам във въздуха и да се кикотя :D Той за сметка на това ако не се е разлигавил не си дава израз на гъдела, дали в действителност не го е гъдел не мога да кажа. :)

don't say anything.
05-06-2012, 06:51
Ммм, да, мен ужасно ме е гъдел, когато ме целува от лявата/дясната страна на коремчето и се получава доста.. забавно и той започва да се смее :D
Иначе понякога като лежим в леглото и започне да мърда с крачетата и ми докосва петичките и тогава също умирам...

SisiStrange
05-06-2012, 07:04
Имам жесток гъдел по вътрешната страна на бедрата и от задната им част, точно под дупето. Иначе се е случвало той да тръгне да ми прави орална, да започне да ми облизва крачетата и аз да започна да ритам във въздуха и да се кикотя :D Той за сметка на това ако не се е разлигавил не си дава израз на гъдела, дали в действителност не го е гъдел не мога да кажа. :)
Дааааа, точно, че те умеят да се сдържат!!! Аз моя го гъделичкам и го е гъдел, но се прави, че нищо няма и аз се отказвам. :D Само по стъпалата не може да запази безразличен вид. 8)

Irti
05-06-2012, 07:22
И аз обичаХ да гъделичкам, ама след като момичето рекушира с крак в слабините ми..

.. вече гледам да не го правя.

anonymous708973
05-06-2012, 07:32
Нормално. То е неконтрилируемо. Аз затова му казвам на моя да внимава, че накрая той ще пострада.

Съчувствам ти, де.

DisappointedDreamer
05-06-2012, 08:16
Бившия ми като ме целуваше по врата ме беше гъдел.
Иначе ако някой почне да ме гъделичка енергично, въобще не ме е гъдел. Обичам нежно и плавно да ме гъделичкат/докосват 8-) Аах *настръхва* обожавам

dimitar_ak
05-06-2012, 08:21
Имам гъдел отстрани на кръста, но е лек. Ако приятелката ми ме погали там направо настръхвам от удоволствие.

marilyn
05-06-2012, 09:36
Принципно имам гъдел, обаче като правя секс никога не ми се е случвало да кажа на момчето "ау, недей, гъдел ме е!" ...

пAteNцЕ
05-06-2012, 09:47
лол аз ако съм се разлигавила дори за ръката да ме хванат или да си сложат глава на рамото си умирам от смях :cool: иначе имам по коремчето,врата,понякога и краката :д

Anonys
05-06-2012, 10:26
Като ме боднат по лопатата ме хваща :D

alchy
05-06-2012, 10:30
На интимни места гъдел не, но по принцип имам отстрани на тялото .. :D

PullMeCloser
05-06-2012, 11:22
Ох, точно под дупето, от вътрешната страна на бедрата... но същевременно и ми е мнооого яко да ме пипат там. Никъде другаде нямам гъдел, но там просто започвам да си мятам краката във въздуха. :Д Имах дори един много брутален инцидент... Бях изритала във веждата момчето, после имаше доста кръв, беше ми супер виновно, но аз предупредих!!!

djipsito
05-06-2012, 15:08
И аз по вътрешната страна на бедрата..
Иначе като цяло се сдържам и мога да откажа и аз някой да ме гъделичка ;д
А по стъпалата имам много гъдел ама ми е супер кеф да ме гъдят, както казваме с брата. Гъди ме! ахахах В началото е голям гъдел, ама после вече не.

Chacho
05-06-2012, 15:13
По принцип нямам и трая. Но ако е ръката на някоя подходяща мацка, кръста и корема едва се изтрайват. Доста желано "едва"...

DragonLady
05-06-2012, 18:26
Бая гъдел си имам по вътрешната част на бедрата, отстрани на кръста, коремчето и стъпалата. Спомням си с един бивш редовно като се проснехме на леглото преди или след секс падаше голямо гъделичкане, аз се гърча и се хиля, а той само от началото имаше гъдел, после като се стегнеше и .... ми разказваше играта :D
Иначе имаше една забавна случка с приятелят ми: Тръгваме да го правим за пръв път, той започва да ме целува по тялото едно друго и стига до корема ми, и аз като почнах да се гърча и смея, малко тъпичко му стана та му обясних, че ме е гъдел, извиних му се и така си продължихме нататъка.

MagicSmiles23
05-06-2012, 18:51
Е аз пък съм от онези, които още преди да си ги докоснал се дърпат.. 8-) В действителност имам много гъдел навсякъде, ама това е повече като ми е лигаво, особено ако някой тръгне да ми говори в ухото лелеле, няма такъв гъдел.. ;д
Ама пък не, като съм възбудена някакси, където и да ме пипат..нямам гъдел.
–––––––––––––––– –––––––––––––––– –––––––––––––––– –––––––––––––––– ––––

MagicSmiles23
05-06-2012, 18:52
Е аз пък съм от онези, които още преди да си ги докоснал се дърпат.. 8-) В действителност имам много гъдел навсякъде, ама това е повече като ми е лигаво, особено ако някой тръгне да ми говори в ухото лелеле, няма такъв гъдел.. ;д
Ама пък не, като съм възбудена някакси, където и да ме пипат..нямам гъдел.
–––––––––––––––– –––––––––––––––– –––––––––––––––– –––––––––––––––– ––––

barbiee96
05-06-2012, 19:33
Аз имам много гъдел, като някой почне да ме гъделичка и първо умирам от смях, после чак почва и да ме боли ;дд
Иначе приятеля ми го е гъдел, като го целувам по врата. Не се смее, ама почва да се дърпа и да вика гъдел ме е.

SmilezZz
05-07-2012, 18:00
Принципно имам гъдел почти навсякъде, отдолу, по вратлето - нямам. От части и от гърба - също нямам, но това е друга тема. А иначе успява да ме гъделичка, най-вече по краченцата и стомахчето. Аз него също - даже доста често, макар в повечето случаи да се опитва да запази безразличен вид.

Emma123
05-07-2012, 18:11
Е аз пък съм от онези, които още преди да си ги докоснал се дърпат.. 8-) В действителност имам много гъдел навсякъде, ама това е повече като ми е лигаво, особено ако някой тръгне да ми говори в ухото лелеле, няма такъв гъдел.. ;д
Ама пък не, като съм възбудена някакси, където и да ме пипат..нямам гъдел. И аз!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cyclops
05-07-2012, 19:55
Имам ужасен гъдел и имам чувството, че е навсякъде! Стъпала, коремче, гръб, вътрешна част на бедрата, врата, гърдите, дори понякога дупето! По време на секс не се гъделичкаме, чъответно съм ОК, но понякога ако ме докосне по-нежно по гърдите може и да се дръпна без да искам от гъдел! 8-)

horacio
05-07-2012, 20:14
Мен ме е гъдел навсякъде, не знам какво животно съм. :D

heartshapedbox
05-07-2012, 21:33
Ама пък не, като съм възбудена някакси, където и да ме пипат..нямам гъдел.

И аз съм така, а иначе умирам от гъдел, особено по бедрата.

IseeDEADbodies
05-08-2012, 10:41
Хах и аз съм така... ако ме ръчкат стабилно където и да е, не ме е гъдел. Обаче ако едва-едва ме докосва около ребрата или стомаха, е тогава вече почвам да подскачам от гъдел ;д Но като цяло нямам проблеми с гъдела, що се касае до интимни занимания. Не ми се е случвало и отсреща да има.

Dam Yeo Wool
12-31-2013, 17:54
Иначе се е случвало той да тръгне да ми прави орална,да започне да ми облизва крачетата и аз да започна да ритам във въздуха и да се кикотя.


Ммм, да, мен ужасно ме е гъдел, когато ме целува от лявата/дясната страна на коремчето и се получава доста.. забавно и той започва да се смее :D
Иначе понякога като лежим в леглото и започне да мърда с крачетата и ми докосва петичките и тогава също умирам..

И аз имам много гъдел,а да не говорим колко пъти съм шутирала в подобни на вашите ситуации.


И аз обичаХ да гъделичкам,ама след като момичето рекушира с крак в слабините ми..

.. вече гледам да не го правя.

РОФЛ. И аз съм го правила тоя номер,от тогава никой не смее да ме пипне.

Vivitu483
01-01-2014, 19:31
Никакъв гъдел в спокойно състояние, но когато съм възбудена по време на предиграта където и да ме пипнат пощурявам хем ме е гъдел, хем ми е голям кеф.

tori
01-01-2014, 19:39
Имам някъф ужасен гъдел, дори и като ме пипат по косата, пак ме е нещо подобно на гъдел. Случвало се е да иска да ме вдигне, да ме хване и аз да тръгна да припадам от гъдел. Често се кискам като побъркана ако реши да ме погали. Хем е сладко, хем е кофти някак.