PDA

View Full Version : Откъде ?



asdfghjklpoiuytrewq
05-05-2012, 22:46
Таа здравейте, аз направо ще си вляза в темата - търся подарък за гаджето ! :д от по-малко от година съм в София и си имам сериозна връзка. Искам да й взема нещо по-така знам какво харесва знам и какво искам да и взема, но така и не намерих свестен магазин или сайт от където да и го купя търся нещо като гривна от тия там "любовните" със сърчице или нещо такова , някакво специално колие за специален човек . бих събрал максимум 100-200 лева, тийн съм все пак, а и защо не повече , заслужава го :). Доста се чудих тук или в "борсата" да пусна темата и реших да е тук съжалявам ако съм сбъркал нов съм. Очаквам вашите предложения и мнения . Благодаря за вниманието , чао.

a1a2b3v
05-06-2012, 05:46
Хихи много ми е интересно какво ще рече "любовен" магазин би ли дал определние :D:D
Иначе щом искаш гривна обиколи магазинчетата за сребро все ще се намери нещо хубаво, ако не си сигурен в избора си можеш да попиташ продаваките за съвет или просто вземи няколко приатели с теб и се допитвай за мнението им. Другия начин е да купиш нещо от някой сайт ако не намериш това, което търсиш.

Sh@d0w
05-06-2012, 05:54
Гривничка е твърде банално, но ти си знаеш. Аз на моята приятелка за 6 месеца исках да и подаря нещо което хем ще и напомня за мен, хем ще си го ползва всеки ден и накрая и подарих една химикалка с гравирано от едната страна "Обичам те Стела!" а от другата ника ми. Попринцип мястото от където поръчах гравирането предлагат гравиране на почти всакакви неща (запалки,медальони,химикал и и прочие) с какъвто текст си поискаш, ако ти се струва добра идея кажи, ще ти дам координати :)

SmilezZz
05-06-2012, 06:57
Няма "любовни" магазини. ;dd
Та, обиколи из магазините за сребърни или златни бижута, и все ще намериш нещо. Ако ли не - можеш да дадеш специална поръчка на това, което си намислил и така. Дали е банално или не, няма значение - ако си наистина сигурен, че тя ще го хареса.

Иначе ако има възможност: може да гравираш някакъв текст или дата върху гривната, и тя ще добие по-сантиментална стойност.

kinkygirl
05-06-2012, 11:07
това с гривната е добра идея и ако гравираш имената ви или само твоето би било доста хубав подарък стиаг да имаш средства.. :) Като съвет ти казвам да и вземеш и едно цвете към подаръка! :))