PDA

View Full Version : ИСКАМ ДА СТАНА ЗВЕЗДА!!!



michel1
05-05-2012, 22:58
Както някои от вас знаят, аз съм работил като модел. Според вас хубав пич като мен не би ли трябвало да стане актьор? Винаги съм искал да играя в киното или в ТВ сериал, обаче няма кой да ме открие, а и нямам НАТФИЗ. А е срамота, толкова по-смотани от мен актьори има. А и чувствам, че съм роден за да стана звезда. За славата бих направил всичко. Толкова много я желая - да си имам фенки, които да се подмокрят като ме видят, за пичовете да съм модел за подажание и да ме дават по телевизията, а по улицата да ми искат автографи и да искат да се снимат с мен. :grin: :grin: :grin: :grin:

Писна ми вече не искам да живея посредствено като повечето хора, искам да съм известна личност.

michel1
05-05-2012, 23:33
Някой от тук познава ли известни личности на които да ме препоръча? Искам да съм част от звездния елит!!!!!! :grin:

D1esel
05-06-2012, 08:39
Аз съм звездна личност :D Понеже много ме имитираш, ако искаш може както има руса и черна златка, така да има и рус и черен най-як :D Аз ще съм русия най-як, ти ще си черния или кестенявия :D И помни - аз съм оригиналът! :D

michel1
05-06-2012, 08:48
Хич не те имитирам, просто имаме подобен стил. Аз така пиша по форумите още от първия ми форум.

D1esel
05-06-2012, 08:58
Хич не те имитирам, просто имаме подобен стил. Аз така пиша по форумите още от първия ми форум.

Аааа не, тук аз съм си запазена марка, всички ме познават и знаят, че аз съм номер 1 :grin: Аз съм красив и нежен, а ти си с турска муцуна :grin: Нека те е ят :grin:

michel1
05-06-2012, 09:08
Хайде да излезем заедно в някоя дискотека да видим кой повече ще го гледат мацките? :grin:

D1esel
05-06-2012, 09:09
Хайде да излезем заедно в някоя дискотека да видим кой повече ще го гледат мацките? :grin:

Много ясно, че мен :grin: В дискотеките само се блъскат в мен и ме молят: "Наеби ме Яки, наеби ме" :grin: И то не само мацки от женски пол, а и пичове от мъжки :grin: Дори и Кубрат на Андреа веднъж ме молеше да го изшибам в г*за му :grin: Aма аз като пич с класа изшибах Андреа :grin:

D1esel
05-06-2012, 09:28
Хахахахаха. Абе ти и псевдонима ми взе. От дете ми викат Яки, защото имах лигавник с патето Яки. :grin:

:razz:

А на мен ми викат също от дете Яки, но не заради някакво тъпо пате, а защото бях най-якия е*ач още от малък :grin: Наебах една лелка от детската градина още във втора група, а в яслата нае*ах една мацка от 3-та група :grin:

RagioL
05-06-2012, 10:50
Какво нещо е съдбата а!

И аз бих предпочел да съм Бог, но за жалост съм човек.

michel1
05-06-2012, 11:01
Има хора и хора. Известните са по-извисени от обикновения човек. След тях ще останат песни, клипове, албуми или филми, ТВ сериали, картини. А какво остава след посредствените хора? Нищо! Който не е бил поне за кратко известен според мен не е живял!

RagioL
05-06-2012, 11:12
Има хора и хора. Известните са по-извисени от обикновения човек. След тях ще останат песни, клипове, албуми или филми, ТВ сериали, картини. А какво остава след посредствените хора? Нищо! Който не е бил поне за кратко известен според мен не е живял!

Известните били по извисени :lol: не ме карай да смея.

Няколко десетилетия или века известност не са нищо. Вселената е на около 14 милиарда години, планетата ни на 4,6 милиарда. Човешкия вид може би на око един милион. Къде се вписва един човешки живот тук при положение че самата ни планета е много по-малка от прашинка спрямо вселената!

D1esel
05-06-2012, 13:39
Има хора и хора. Известните са по-извисени от обикновения човек. След тях ще останат песни, клипове, албуми или филми, ТВ сериали, картини. А какво остава след посредствените хора? Нищо! Който не е бил поне за кратко известен според мен не е живял!

Аз съм оставил 10 000 коментара в интернет :grin: Аз съм в историята! :grin:

michel1
05-06-2012, 14:27
Това в Интернет не се брои.

D1esel
05-06-2012, 15:14
Това в Интернет не се брои.

А свирките, които съм правил на скинарите в Борисовата?

michel1
05-06-2012, 15:16
Хммм... а може би, .. не е нужно да се питаш! ... :) Защо ли? Ами деиствията показват повече от думите! Ха, интересно поведение :D Никой няма да отиде да се запознае с друг, ако не го харесва, или поне, не му е приятен! Нали?

D1esel
05-06-2012, 15:18
Хммм... а може би, .. не е нужно да се питаш! ... :) Защо ли? Ами деиствията показват повече от думите! Ха, интересно поведение :D Никой няма да отиде да се запознае с друг, ако не го харесва, или поне, не му е приятен! Нали?

:grin: Значи съм оставил много :grin: