PDA

View Full Version : @%*&^ RAWRARWARWA



Punk
05-06-2012, 00:37
Mразя всичко и всички включително и себе си. Утре трябва да издържа девет часова смяна в работата ми. Не им искам парите вече....Не искам вече никой да ме занимава.. То не че има кой вече. Останах без приятели. Утре ще блъскам след работата после в ринга млатене и след това ще се събера с същите идиоти и ще испуша един ОГРОМЕН не един два ТРИ.... ЦЯЛА НОЩ джойнтове. Така ще се напуша че 2 дена няма да знам къде съм. Писна ми с тоя доклад където го пиша писна ми от шибаното време тук 1 месец дъжд и вятър писна ми да се занимавам с шибаната ми джип искам просто да го подкарам към някоя пропаст и да гледам как се разбива и взривява. И пиша в някакъв пуберски форум зверски неграмотно. Нещо което сигурно никой няма да прочете но все пак имам чуството че съм се разкрещял на група хора като разярен бабуин и това ме успокоява. Време е да си трясна главата в клавиатурата няколко пъти ъбъйслн кслгехФаейнкжйуъетйдуъсът уй

StolenBliss
05-06-2012, 16:53
О уоу, рейдж машиин :Д
Добре описваш начина по който и аз се чувствам, само дето мойто е яко пасивна агресия гха ;д

БожиятАгнец
05-06-2012, 17:03
Обичам те. 8-)



един ОГРОМЕН не един два ТРИ.... ЦЯЛА НОЩ джойнтове. Така ще се напуша че 2 дена няма да знам къде съм.


Къде да дойда, викаш? 8-)