PDA

View Full Version : Имам голям проблем с теглото



boy93
05-06-2012, 11:15
Искам да напълнея, а не мога, момче на 18г съм, висок съм 175см и тежа едва 47-48кг-храня се нормално, по 3 пъти на ден-просто нямам възможност да се храня по често, не тренирам нищо също така, защото нямам време за фитнес, пък и мисля, че с тези килограми няма смисъл от фитнес, имам чувството, че вечно ще съм толкова слаб, от 7ми клас някъде бях 45кг и бях висок 165, а сега съм 12 клас и с 10см по-висок, а съм наддал само с 2-3кг за 5 години
Дайте някви идеи кво да правя, на какви храни да наблегна, а за трениране разполагам само 2 гири от 2,5кг едната и нямам никва сила да правя упражнения, като напрявя 10-15 лицеви и се измарям страшно, искам да предложите нещо за качване на маса и ако има смисъл нещо като тренировка в домашни условия за макс 1 час на ден, щото само толкова време мога да отделям, по точно искам на напъълнея маалко в ръцете, щото ми са супер слаби, направо вените ми се виждат-грозна гледка, краката ми се добре, но ръцете-ужас, да не говоря, че гърдите и корема ми изглеждат като на някой първокласник, да не би да имам проблем с метаболизмаа-пия мноого вода и каквото хапна и след няколко чааса отивам по голяма нужда и имам чувството че нищо не се задържа в мен-какъв може да е проблема? Поне 55кг си мечтая да стана, писна ми да нося детски тениски, които са за 11-12 годишни момченца, но само те ми става, дори S размер блуза или тениска ми е голяма-преди си бях по-добре като бях по нисък и по не си личеше, а сега не мог да наддам дори и 1кг, само веднъж се теглих бях 50кг, но слеед като отидох до кенефа пак станах 47-48-моля ви помогнете ми-едвам намерих костюм мой размер за бала

Гръдната ми обиколка е 84, а бицепса ми е 23/в стеегнато състояние и съм 20-21 в отпуснато/поне така ги измерих не знам дали е вярно, но така показваше/-може да ви се стори смешно но на мен не ми е-искам да ми датете някви идеи за напълняване/най много искам в ръцете да напълнея/цялата ръка не само бицепса/

besso
05-06-2012, 11:20
Почвай да тренираш, с тия гири по 2 кила няма да направиш нищо. Ако нямаш възможност да ходиш на зала се информирай а упражнения в домашни условия и почвай. От тръшкане и оплакване няма да качиш кила, трябва движение и усилие. Апетита ще си дойде сам.

Burn94
05-06-2012, 15:50
Брат решаваш какви са ти приоритетите и действаш :) Всичко става с отделяне на време за това и с постоянство! Влизаш във форума на Фитнес БГ няма да давам линк че да не вземат да ми лепнат някой бан/уарн за рекламата и четеш има множество диети за качване на килограми и мускулна маса. И логиката с тези килограми не съм за фитнес е абсолютно грешна ... точно за там си! В този сайт също така има множество упражнения голяма част от тях с клипове така че да видиш как е правилно да се правят, харесваш си упражнения и отиваш в залата да тренираш. Първия месец два може да правиш комплексни тренировки (т.е. тренираш всички мускулни групи в един ден) за да може да заякнеш малко и после започваш с някаква 3 или 5 дневна програма да блъскаш :) Айде със здраве.

UltraBlue
05-06-2012, 16:01
Ядеш мая и тренираш здраво..ако искаш да направиш нещо..извинението "нямам време" не важи.. ако не..ще си останеш такъв..