PDA

View Full Version : Топене на мазнини



Freddy Krueger (*)
05-06-2012, 17:32
Добър ден първо :Д :D .
Първият ми въпрос е, ако тичам с термо колан на корема за по-бързо изпотяване ще сваля ли мазнините там по-бързо, тъй като някъде бях чел, че такива колани вредят? Също така вярно ли е, че след това, ако започна да качвам отново ще качвам по-бързо в тази област, където е бил коланът.. Тоест в корема?! Какви неща не трябва да ям /освен сладко, мазно и тестени изделия/ за да стопя мазнините около корема.. Проблемът ми не е, че съм дебел, а просто имам корем.. Дори съм доста слаб в раменете, ръцете и т.н.. като цяло имам слабо телосложение, но имам мазнини в корема. Висок съм около 1.76 и тежа около 66 кг. Та да тичам ли с този колан или без него? Също така на скоро видях цял спортен екип, като анцунг, от който се потиш.. той ще ми свърши ли по-добра работа или обратното? Ясно ми е, че преди да стегна корема си трябва да сваля мазнините и кое е по-добре... Да тичам всеки ден или през ден?

awerw
05-06-2012, 17:42
За колана не е вярно. Ще качваш по-бързо навсякъде, но най-вече в корема. Не трябва да ядеш и пържено и солено. НЕ си купувай никакви колани, анцузи, вибриращи и т.н. боклуци. Тичай всеки ден!

DownloadVirus
05-06-2012, 17:50
Човек почвай да качваш.За къв чеп ти е тоя корем,като нямаш кво да сваляш? Анорексик ли мислиш да ставаш?

Freddy Krueger (*)
05-06-2012, 17:58
Почвам фитнес, но искам и да стопя мазнините в корема.. Грозни са ми тия дето са здрави и в същото време имам корем.. та смятам докато ходя на фитнес да тичам и да правя упражнения за сваляне на мазнините от корема.

scrooper
05-06-2012, 18:19
Чак пък грозни... яж качествена храна и спи достатъчно.

ZipFail
05-06-2012, 18:37
И недей да тичаш всеки ден - на мускула му трябва почивка, а освен това нямаш и нужната подготовка. Засега почни през ден макс.

Everytime
05-07-2012, 17:31
1.Тея колани са пълен шит.
2.Както каза ЗипФайл - недей всеки ден.
3. За да топиш мазнини трябва правилно хранене.
4.За по-добър ефект кардио+ тренировки с тежести.
5.Не подценявай съня.
Поздрави!

Shines
05-07-2012, 21:51
Послушай Everytime той ти го е синтизирал най-точно и кратко.

А и сега прочетох, та ти си 1,76 и си 66кг от къде на къде ще сваляш, я първо качи някой друг мускул пък тогава започни да мислиш за топене на мазнините ;).Ти тепърва започваш да тренираш за къде си се забързал толкова много.Изграждането на едно красиво, хармонично тяло става много бавно!

Freddy Krueger (*)
05-08-2012, 12:57
аз съм още на 16 де така, че те първа ще качвам :) И благодаря за съветите

lude7ina
05-25-2012, 15:28
На мен пък колана ми помогна.

Anonys
05-25-2012, 16:54
ХАХАХ :D Пич започвай да бягаш, да ходиш на фитнес и ще стане работа :) Махни ги тия глупости- колани etc. Не яж тестени изделия, пържено, но не се ограничавай на макс. Яж много плодове, зеленчуци, яж колкото се може повече на ден и то да са все полезни неща. Дали ще е риба, дали ще е печено пиле с ориз, изборът е твой. Прави си пилешки супи, туфо и т.н.