PDA

View Full Version : как да се обличам



Eclipse21
05-06-2012, 21:14
Здравейте искам да ви попитам как да се обличам. до сега се обличах както на мен ми харесва и не ми пукаше другите какво мислят. Но сега видях че просто не е достатъчно моля помогнете. С къса и руса коса , със Сини очи , и много светла кожа едър съм. Утре мисля да отида на "шопинг" защото нямам летни дрехи . Моля помогнете да се облека добре:) (ако темата не е в точния раздел моля да се премести)

scrooper
05-06-2012, 21:47
Хмм, дънки + топ + сако + пантофки; рокля + сандали; черен клин + туника; панталон + разкроена блуза + токчета; дискретен скъп часовник ако можеш да си го позволиш... никога сандали с чорапи, и избягвай комбинацията- обувки и чанта в 1 цвят, избягвай пайети и натруфеното. Less is more, не се отрупвай с аксесоари като коледна елха.
За да ти се получава, е препоръчително да имаш хубаво тяло, изправена (не изпъчена) стойка и елементарен усет :) познавам бая хора, които нямат средствата за маркови дрехи, но се обличат стилно и свежо- съчетават обикновени дрехи по необикновен начин, комбинират приятно и изравят по някое съкровище от секън- хендите ;)

AliceSw
05-06-2012, 22:07
Ама той е момче...

Eclipse21
05-06-2012, 23:23
Момче съм btw

Afternoon
05-07-2012, 15:41
За лятото - къси дънки, фИешън или спортна тениска и спортни маратонки. Може и къси дънки, чехли и риза. А защо не и двата варианта...

thegreenzombie
05-07-2012, 16:11
по принцип всеки трябва да си има собствен стил.. да си имаш нещо, което те отличава от масата хора.. там, как да се обличаш няма как да ти кажа, но мога да предложа нещичко...
като за начало, в никакъв случай не си взимай чехли/джапанки или подобни.. те се носят на плажа.. кецовете са най-добрия избор...
skinny дънките, особено върху момче, стоят някак си.. блаа :д .. момчетата трябва да са по-свободни, ако мога така да се изразя.. може би едни леко смъкнати дънки заедно с кецовете ще стоят доста добре
една най-обикновена тениска.. там няма какво да му мислиш толкова
и шапка.. с козирка, от онези големите.. и да я носиш леко настрани
и слушалки на врата.. готините слушалки са за предпочитане
................
ем, това е.. естествено шапката и слушалките са си мое допълнение, към цялостната картинка, но пък ти може да ги замениш с някои по-шантави очила или нещо подобно ...

scrooper
05-07-2012, 18:21
Aхах, сори пич, не предполагах че на момчетата ви пука толкова :р

AliceSw
05-07-2012, 21:22
Блях, от някакъв кошмар са ви мненията...

Дънки - само дълги...каквато и друга дължина да сложи мъж е смешно...ако ще е късо да са панталони - тънки, летни...не хавайки за навън, ако е под 40 градуса...без прекалено много джобове, без никакви принтове, шарки и тн...

Тениски - шарени, едноцветни...каквито харесваш...ризи с къси ръкави - едноцветни, райрани, карирани, ако щеш на цветя /макар да е прекалено за мене/...без потници - никакви, противно е, ако не си на фитнес...

Обувки - от стила ти зависи - кецове, мокасини...по-добре без джапанки и чехли, евентуално сандали някакви, но най-добре първите две...

Аксесоари, ако държиш - часовник, но хубав, без шарении и неща от битака...колан - според панталоните и обувките - платнен или кожен...шапките не са за сезона като цяло, аз лично козирки мразя...гривна някоя или ланец евентуално - но по-добре едното - да не е 1 пръст дебело и без някакви увиснати по него неща. Само да е простичко, че лошо ми става по улиците....

Afternoon
05-07-2012, 21:44
по принцип всеки трябва да си има собствен стил.. да си имаш нещо, което те отличава от масата хора.. там, как да се обличаш няма как да ти кажа, но мога да предложа нещичко...
като за начало, в никакъв случай не си взимай чехли/джапанки или подобни.. те се носят на плажа.. кецовете са най-добрия избор...
skinny дънките, особено върху момче, стоят някак си.. блаа :д .. момчетата трябва да са по-свободни, ако мога така да се изразя.. може би едни леко смъкнати дънки заедно с кецовете ще стоят доста добре
една най-обикновена тениска.. там няма какво да му мислиш толкова
и шапка.. с козирка, от онези големите.. и да я носиш леко настрани
и слушалки на врата.. готините слушалки са за предпочитане
................
ем, това е.. естествено шапката и слушалките са си мое допълнение, към цялостната картинка, но пък ти може да ги замениш с някои по-шантави очила или нещо подобно ...

Пфф, хахахаха чехлите се носели само на плажа, пълни глупости. Не ти говоря за плажни чехли, пък и на някой хора им е кофти лятото да ходят с кецове и да им се спарват краката... :D

thegreenzombie
05-08-2012, 18:44
Пфф, хахахаха чехлите се носели само на плажа, пълни глупости. Не ти говоря за плажни чехли, пък и на някой хора им е кофти лятото да ходят с кецове и да им се спарват краката... :D

... да, добре

sashko705
05-08-2012, 21:42
И според мен човек трябва да си има собствен стил.. Аз предпочитам следното:

Обувки- кецове Converse или някви Супри. За зимата кубинки Timberland
Панталони- както AliceSw каза, трябва да са дълги. Аз лично предпочитам skinny дънки, защото седят много добре на конвърса.
Тениските са за предпочитане, но ако потниците са ти нещо от сорта http://store.iheartdropdead.com/shopimages/astral-cruise-guys-front.jpg, http://store.iheartdropdead.com/shopimages/loner-guys-pfront.jpg
защо не?
И аз не нося аксесоари, ама се кефя на бийнитата

sissqeue
05-17-2012, 11:10
Както ти харесва пич

shadowcrew
05-18-2012, 20:36
Не се обличай както ти харесва,защото на теб може да ти харесва да си чисто гол,но това създава лошо впечатление на хората които не те познават.Обличай се елегантно - от тениска до тениска има огромна разлика.Може да си вземеш тениска с надпис "Хубави крака, в колко часа отварят?", но тя не би създала добро впечатление когато си търсиш работа.

И не е нужно да носиш скъпи часовници. На ръката си нося часовник за 600 лв,но не го нося с етикета и само аз,продавачи в Casio и фенове на марката биха разбрали какво нося и колко струва.

Аксесоарите също са добра идея.Аз нося нож на врата си,който бях взел с друго предназначение,но често ме спират хора за да ми кажат,че изглежда добре и искат същия.Имам и гривна от сплетено парашутно въже с метална плочка с името,ЕГН и данни,която също нося по друга причина,но забелязвам,че създава интерес в хората.

alexsdreamm
05-20-2012, 18:21
Имам фантастичен приятел с твоето описание. Обожават го и има защо :) пиши ми на лично да ти пратя снимки със стилът му,тъй като не искам да ги пускам публично :)

shadowcrew
05-21-2012, 21:06
Към мен ли се обръщаш?

alexsdreamm
05-21-2012, 23:32
не към автора,извинявай :)

bloodywings
05-22-2012, 10:51
Обличай се както на теб ти харесва,както си правел преди, и да не ти пука какво мислят другите. Винаги ще се намери някой,който да не харесва дрехите ти,каквито и да са те,така че няма как да се облечеш по начин,който всички ще съвпадне с вкусовете на всички. Всеки си има различен стил и не трябва да променяш твоя заради мнението на другите

vampiremen
05-25-2012, 21:03
ето ти още една идея
бяла блуза (не е задължително да е чисто бяла, но да ти става така де имам предвид да не ти е изскочил корема извинявай, че го пиша)
бяла или черна риза (ако искаш отгоре още една риза с къс ръкав)
черни дънки
тиранти (ако искаш)
и кецове най-добре с различни връзки, като тези http://eyebg.com/kak-da-si-vurjem-vruzkite-na-obuvkite-6152.html и може да са шарени както искаш
и дано да съм помогнал :)

Bloody-girl
06-01-2012, 18:40
Без шарени, претрупани неща.

Прилични тениски, карирани ризи, свободни дънки, маратонки /кецове/, някой мъжки медальон..