PDA

View Full Version : Как гаврих Дизелчо тази вечер



NomNomNom
05-06-2012, 21:50
И той садна :Д

Поствала съм коментари от този линк :Д:Д:Д http://uteha.bg/tryabva-da-se-grija-za-dete-koeto-mai-ne-obicham/#comment-1979
И малко от този :Д http://uteha.bg/kak-da-kaja-che-sam-bremenna/#comment-1982
Чата ви го поствам от началото :Д:Д::Д





[11:36:00 PM] Ева Ангелова: имаше подобен филм руски ако не се лъжа казва се Слънчогледи може и да бъркам за името гледай го ако можеш
[11:36:56 PM] NaiQkiqt: защо
[11:37:02 PM] NaiQkiqt: ми е да го гледам?
[11:37:02 PM] NaiQkiqt: :D
[11:37:19 PM] Ева Ангелова: Мая, я си представи, че недай боже ти родиш детенце, ама и с теб нещо се случи и те няма на този свят, недей така, детето достатъчно страда и ще страда за в бъдеще, че няма майчица. Какво значи чуждо, да не мислиш, че всичко около едно дете е кой го е направил? Обичта възниква в следствие на емоции с даденото дете, със споделения, общ живот, с радостите от успехите на някой от вас, с тревогите и трудностите, които преодолявате заедно. Това, че не си го родила, не означава, че не можеш да се привържеш и да му дадеш цялата си любов на която си способна! Мисля, че не обичаш истински мъжа до теб, иначе с радост би се грижила за дъщеря му!
[11:37:43 PM] NaiQkiqt: не се казвам Мая
[11:37:44 PM] NaiQkiqt: :D
[11:37:47 PM] Ева Ангелова: DA ZNAM 4E E TRUDNO DA SE OBI4A 4UJDO DETE I NIKOGA NE MOJES DA GO OBI4AS KATO SVOE NO AKO VSE PAK OBI4AS MAJA SI STE SE POSTARAES DA OBIKNES I DETETO TO GORKOTO IMA NAI MALKA VINA OT VSI4KI I SEGA SLED SMARTA NA MAIKA MU IMA NUJDA OT OBI4 RAZBIRANE TOPLINA I ISTINSKO SEMEISTVO ZA DA MOJE DA PREODOLEE SMARTA NA MAIKA SI NIAKOI HORA DAVAT MILO I DRAGO ZA DETENCE BILO TO SVOE ILI OSINOVENO A TI SE OPLAKVAS NE RAZBIRAM ZA KAKVO A I SLED VREME STE DOIDAT I TVOITE DETSA NO TOVA NE OZNA4AVA 4E TRIABVA DA OBI4AS PO MALKO DRUGOTO
[11:38:34 PM] NaiQkiqt: и аз какво да направа
[11:38:51 PM] Ева Ангелова: NE SE PRITESNQVAI WE Q ZAOBI4A6.AZ NAPRIMERNO KATO RODIH MOQTA DAWERQ SAWO NQMAH SILEN MAI4IN INSTINKT A SEGA Q OBI4AM POVE4E OT VSI4KO NA SVETA.USPEH
[11:39:43 PM] NaiQkiqt: и все пак
[11:40:00 PM] NaiQkiqt: погледни на кого пишеш
[11:40:02 PM] NaiQkiqt: (worry)
[11:40:15 PM] Ева Ангелова: Ти обичаш ли мъжа си? Как може да говориш така за горкото дете?? Що за майка ще бъдеш, след като не можеш да обикнеш едно сираче, чийто баща обичаш?!?!?!?

Разбирам желанието ти за дете – това е съвсем нормално и трябва да настояваш. Поговори с мъжа си, кажи му какво изпитваш – и само спокойно.. в момента, в който кажеш нещо лошо по отношение на дъщеря му – ще го загубиш. Мери си приказките и осмисли нещата.
[11:41:05 PM] NaiQkiqt: ВИЖ НА КОГО ПИШЕШ БЕЕЕЕ!
[11:41:08 PM] Ева Ангелова: не мога да разбера такива жени като теб …мила моя ти си знаела че този човек има дете от предишния си брак…да си беше направила сметка преди да се омъжиш за него…не си могла да го обичаш и смяташ че сега то е пречка съпруга ти да не иска други деца….хмм да и аз да съм на неговото място не бих искала да имаме нищо общо, което да ни свързва за бъдеще с теб ….самият тои вижда отношението ти към това малко човече което сега има най голяма нужда от обич и разбирателсвто…..СЛЕД КАТО СИ Е ЗАГУБИЛА СВОЯТА МАЙЧИЦА….последно ще добавя че живота е кръговрат и не се знае утре какво ще стане с теб и твойте деца….!!!
[11:41:09 PM] NaiQkiqt: НЕ СЪМ НИКАКВА МАЯ
[11:41:23 PM] Ева Ангелова: Поговори с него всяка жена иска да има собствени деца ако нямащ свое няма да заобичаш това момиченце защото ще го смяташ за пречка да си имаш дете (а то до някъде е така) не те обвиняваме поне аз се поставям на твое място…след време сигурно ще свикнеш
[11:41:54 PM] NaiQkiqt: ЩЕ ТЕ РАЗКАРАМ!
[11:42:37 PM] Ева Ангелова: Ти мислиш ли,че си бременна или си убедена,че си бременна,прави ли тест,който излезе положителен и после отиде ли на лекар,за да се провери на 100% ?!? Зрелите хора така правят,а ти си на 18,т.е. отскоро падаш в графата на възрастните Всякакви разговори със семейството ти и гаджето прави след като направиш това,ако все още не си Иначе и аз те съветвам да задържиш детето,по-добре да родиш млада,детето ще расте,но и ти ще имаш време да се развиваш,ще е паралелно!Успех
[11:44:45 PM] Ева Ангелова: според мен седни и поговири с твоя човек, решете какво искате да правите от тук нататък и дали ще задържите бебенцето, ако да просто го покани на вечеря във вас с вашите ( или ако не е нещо което обичаино се случва ) кажи на вашите че искаш да идете на ресторант 4мата , седнете и като големи хора им кажи:майко,татко имаме да ви казваме нещо:бременна сам! Но задължително преди това имаи ясна представа какво искаш да правиш защото както и да реагират ще има мн въпроси….

D1esel
05-06-2012, 21:51
Досадна си!

EinGutesKind
05-06-2012, 21:55
Много дълго, резюмирайте :(

D1esel
05-06-2012, 21:59
А така ефи.
Путка за дизел.

предочитам тесно дупе... като твойто :oops:

ShtrudeL
05-06-2012, 22:10
ХАХААХАХАХАХАХА ^^

NomNomNom
05-06-2012, 22:14
Май днес ще ме баннат у фороно, май много прекалих, лоша бях :Д

torVPN
05-06-2012, 22:48
Заспах на първият ред от "голямата ебавка" с дизела.
Сигурно удряйки някой случайно започваш да разказваш как с един удар убиваш по петима.

StringTheoryPracticist
05-07-2012, 01:15
Виж си ЛС.

godfather33
05-07-2012, 15:48
Това е толкова тъпо.. даже няма смисъл. И стига сте тормозили и обиждали човека, постоянно това правите!!!

awerw
05-07-2012, 19:26
леле как си го тролнала хДДДДДДДД

StringTheoryPracticist
05-08-2012, 20:06
awwww

садсадсадсад :С