PDA

View Full Version : Проблем с целулит



Cascade
05-07-2012, 09:08
От 4 месеца съм на противозачатъчни по лекарско предписание,но от тях се сдобих със страхотен целулит.Въпросът ми е традиционните методи ще помогнат ли за неговото отстраняване.Пия по 8 чаши вода на ден,в момента съм на житен режим,взела съм си гъба луфа,с която се масажирам всеки ден,но все 1 няма никакъв ефект и целулита си стой непокътнат,бихте ли споделили вашите методи за борба с целулита,че започвам да се отчайвам ;[[[

FuckingFreak
05-07-2012, 10:01
Движение яко.

Glam0rous
05-07-2012, 10:30
Леко с хапването, че от противозачатъчните много се вдига апетита -> килата и щом тези ти влияят така най-добре говори с лекаря ти да ти ги смени. Има 100 различни вида с различни концентрации, а той 100% ти ги е дал на око и не те е изследвал.

Cascade
05-07-2012, 11:08
А не,правиха ми хормонални изследвания преди това, ниско дозирани са Logest,ами всъщност това е 5ят вид,който пия...Килограмите не са ми променени,но явно задържам вода или нз и аз..

Glam0rous
05-07-2012, 11:50
оф, смятай значи...то логеста не бяха ли два вида - с ниска и с висока? Ама ти като си сменила 5 вида е ясно, добре че това ти е единствения проблем от тях в края на краищата. Виж в една тема тия дни писахме за целулита - кремчета, много вода(което го знаеш) и упражнения (тичане) . Ако мислиш, че задържаш вода провери в нет-а за някакви храни или напитки(чайове) с диуретично действие. Такова знам, че има кафето. То има и лекарства за това, но е хиляда пъти по-добре някакво чайче например.

Cascade
05-07-2012, 17:03
Забравих да кажа,че ходя на фитнес 4 пъти седмично като правя по 40 мин кардио...И все пак явно всичко е възможно..;[

peeinthesinkful
05-08-2012, 13:52
Sujelqwam, che pisha na latinica. Shte si preweda mnenieto, wednaga shtom vurna kirilicata!

Taka e s protiwozachatuchnite kato cqlo. Znam za edno, ot koeto ne samo ne se kachwat kilogrami, no i pri nqkoi momicheta se otslabwa s 1-2. Yasmin se kazwa i e ot sushtiq proizwotitel kato twoq Logest. Mislq, che beshe podhodqshto za mladi jeni, no popitai lekarq si dali e dobre za teb.
Spored men ne trqbwa da piesh Logesta, shtom ti wliqe zle!

cyclops
05-08-2012, 16:23
КОгато пиех противозачатъчни преди и на мен ми излезе целулит. В момента в който ги спрях (около месец след това, докато ми се изчисти организма) ми се махна целулита ИЗЦЯЛО без никакви кремове, упражнения, спорт. Нищо. Което беше показателно за мен, че се дължи на хормоналните таблетки !

koni
05-10-2012, 19:23
Или спираш веднага таблетките или тръгваш на масжи от професионалист. Май нищо друго не дава ефект.