PDA

View Full Version : КАк да се стегна ?



shaunaa
05-07-2012, 09:23
Значи аз съм около 45 кг и съм висока някъде към 1,67. Изглеждам доста слаба, не се харесвам много ама ставам ! Та искам да си стегна тялото, значи имам горе долу стегнати мускули на краката, виждат се, но искам по-стегнати. Имам стегнат корем, но е само стегнат, плосък е, ама искам да се вижда
, че е доста стегнат, нещо като плочки, но не толкова видими, неЗнам ДАли ми схванахте мисълта ! Ръцете ми не са мнго стегнати, но съм в процес, но не мога да правя лицеви, е мога едни, ам то не е точно лицева опора и така.
Искам да ми дадети някакви съвети как да си стегна тялото ако може да е в по-кратък период, защщото лятото наближава ! Дайте някаква програма, която да си правя в къщи, защото нямам възможност а ходя на фитнес, защото живея в село и няма фитнес, а града е далеч. И някаква диета може би !
Благодаря предварително !

Glam0rous
05-07-2012, 09:36
Така като те слушам с тва описание...трябва да приличаш на скелет, честно. Не знам на колко години си, ама ако над 15 и се предполага, че трябва да си оформена вече това са супер малко килограми. За да оформиш мускулатура трябва да имаш такава, а тя си тежи, не да си кожа и кокали. Трябва ти диета с която да качиш някое кило и много упражнения според мене, а не да тръгнеш да отслабваш, понеже няма да имаш сила да се качиш по стълбите.

FuckingFreak
05-07-2012, 10:00
Доста навреме си се сетила. За 1 месец нищо няма да направиш.

пAteNцЕ
05-07-2012, 12:12
Така като те слушам с тва описание...трябва да приличаш на скелет, честно. Не знам на колко години си, ама ако над 15 и се предполага, че трябва да си оформена вече това са супер малко килограми. За да оформиш мускулатура трябва да имаш такава, а тя си тежи, не да си кожа и кокали. Трябва ти диета с която да качиш някое кило и много упражнения според мене, а не да тръгнеш да отслабваш, понеже няма да имаш сила да се качиш по стълбите.


дам съгласна съм ням да е зле по-скоро да качиш нещо друго поне три кила ще ти кажа но може и повече
ама айде тука нали да си скелет е красиво дай всички да сме такива и да нямаме мръвка по нас
авторке какво повече искаш? не стига че е късно да го мислиш вече да се стягаш пък и искаш още?

FuckingFreak
05-07-2012, 12:24
^Абе ти добре ли си? Едни кг седят по съвсем различен начин на различните хора. Една приятелка е 48кг на 175см и никога няма да кажеш, че е анорексичка, нито пък краката са и прави и безформени като клечки за зъби. Нека си тренира авторката, няма да умре, що за съвети... Като си няма и понятие, ще почне да се храни с дюнери и бургери (понеже я съветвате да качи) и ще се направи на нищо.

musS
05-07-2012, 13:57
Има 1000 такива теми :)

пAteNцЕ
05-07-2012, 17:16
^Абе ти добре ли си? Едни кг седят по съвсем различен начин на различните хора. Една приятелка е 48кг на 175см и никога няма да кажеш, че е анорексичка, нито пък краката са и прави и безформени като клечки за зъби. Нека си тренира авторката, няма да умре, що за съвети... Като си няма и понятие, ще почне да се храни с дюнери и бургери (понеже я съветвате да качи) и ще се направи на нищо.


самата авторка казва че е много слаба виж хубаво сама затова казвам да напълнее едно-две килца нищо нема да и стане и това, че казвам да качи не значи че трябва да яде боклуци - мисля че е достатъчно умна да се сети сама че това не е начинът да се качи +тва наистина на всеки седят различно килограмите ама едно-две едва ли ще има кой знае каква разлика при условие че е на високо момиче(при ниските и малкото си личи) + изразявам мнение и факта че го правя не мисля че е нужно да съдиш дали съм добре или не

FuckingFreak
05-07-2012, 18:09
И щом едно-две кила няма кой знае каква разлика, защо й го препоръчваш? Просто колкото да отбележиш пост.
До авторката - ако искаш да стягаш мускулите си, заложи на силово - с гири (ако нямаш импровизирай с бутилки с вода) и прави клекове, напади и други на по серии. И споко, няма да станеш мускулеста, защото повечето това си мислят, като чуят за тежести.

shaunaa
05-07-2012, 20:42
Така като те слушам с тва описание...трябва да приличаш на скелет, честно. Не знам на колко години си, ама ако над 15 и се предполага, че трябва да си оформена вече това са супер малко килограми. За да оформиш мускулатура трябва да имаш такава, а тя си тежи, не да си кожа и кокали. Трябва ти диета с която да качиш някое кило и много упражнения според мене, а не да тръгнеш да отслабваш, понеже няма да имаш сила да се качиш по стълбите.

Ем да за това помолих за някаква диета :)

shaunaa
05-07-2012, 20:43
Доста навреме си се сетила. За 1 месец нищо няма да направиш.

Да съм питала за това ? Не, нали ??? Или отговаряш по темата или не пишеш, защото това се смята един вид спам :)

tonique
05-07-2012, 20:45
Еми определено почни да ходиш на фитнес, спокойно няма кака да направиш голЕми ръце като на момчетата ... :D
и качи малко мускулна маса примерно. - . 5-6кг.. и си прави кардио и такива ще ти хареса споко .. :)
все пак според мене не е хубаво 1 жена да стой като анорексичка ... :)

Ето снимки и прецени ... за пример давам Ann G :)

1. Преди - http://storage4.album.bg/744/ann_g_61435_20666948.jpg
2. Сега - http://www.slusham.com/img3/1108/ann_g_banksi_3.jpg

[според мене на втората снимка къде, къде изглежда по-добре и в тялото и лицето .. :)

shaunaa
05-07-2012, 20:46
дам съгласна съм ням да е зле по-скоро да качиш нещо друго поне три кила ще ти кажа но може и повече
ама айде тука нали да си скелет е красиво дай всички да сме такива и да нямаме мръвка по нас
авторке какво повече искаш? не стига че е късно да го мислиш вече да се стягаш пък и искаш още?

Еми да казах, че искам някаква диета за надебеляванеее ;щщщщщ Няма диети само за отслабване има за трупане и на мас ;щщ Недей да разбираш ппод диета - начин за отслабване !!!

И искам да ти кажа, че просто винаги съм си била слаба и то много ! Не го правяя умишлено, просто съм се родила така, недей да ме нападаш за това, че съм слаба, дори да не съм го искала ;) И не смятам, че приличам на скелет, даже доста хора ми казват, че изглеждам много добре и са ме питали как го постигам ;щщ

tonique
05-07-2012, 20:49
то ако не тренираш ще стане на мазно ... :D

shaunaa
05-07-2012, 20:51
Еми определено почни да ходиш на фитнес, спокойно няма кака да направиш голЕми ръце като на момчетата ... :D
и качи малко мускулна маса примерно. - . 5-6кг.. и си прави кардио и такива ще ти хареса споко .. :)
все пак според мене не е хубаво 1 жена да стой като анорексичка ... :)

Ето снимки и прецени ... за пример давам Ann G :)




1. Преди - http://storage4.album.bg/744/ann_g_61435_20666948.jpg
2. Сега - http://www.slusham.com/img3/1108/ann_g_banksi_3.jpg

[според мене на втората снимка къде, къде изглежда по-добре и в тялото и лицето .. :)

Ох,, ами просто винаги съм била слаба, никога не съм успявала да кача някакви килограми, просто метаболизма ми е такъв. НЕ мога да ги кача ей така, ям нормално, не прекалявам, нито пък преяждам ;)) И не стоя като анорексичка, аз много не се харесвам, но много хора са ми казвали, че изглеждам много добре и имам хубава фигура ;)) За това недей да ме определяш като анорексичка ;))

shaunaa
05-07-2012, 20:53
Има 1000 такива теми :)

И още 1000 ще има, какъв ти е проблема на теб ??

tonique
05-07-2012, 21:13
дообре тогава защо искаш да промениш тялото си ... :D
утре ако се сетя ще напиша какви храни да ядеш ... щото са ме мързи ... :D

shaunaa
05-07-2012, 21:40
дообре тогава защо искаш да промениш тялото си ... :D
утре ако се сетя ще напиша какви храни да ядеш ... щото са ме мързи ... :D

защото както казах, аз така не се харесвам много много. Искам да имам слабо и доста стегнато тяло, а не просто слабо !

пAteNцЕ
05-08-2012, 18:42
И щом едно-две кила няма кой знае каква разлика, защо й го препоръчваш?

за да има повече мисо схвъна ли?

musS
06-06-2012, 17:29
Сори, че ти ползвам темата. Наскоро ми казаха, че като натоварваш много някой мускул (примерно краката) всеки ден можеш да го разтегнеш или там да направиш нещо и после да те боли 2-3 месеца.. и че ако тренираш за стягане трябва да правиш упражненията през 1-2 дена, че да не стане нещо. Вярно ли е това и има ли от какво да се притеснявам, защото си правя упражненията всеки ден.. и доста си натоварвам краката ?! :)

FuckingFreak
06-06-2012, 18:58
Разтягането е вид контузия и въобще няма нищо общо с това дали ще натоварваш мускула всеки ден...

SisiStrange
06-06-2012, 19:06
Мда, макс да получиш мускулна треска като мен. :D Тази сутрин чак осъзнах, че вчера съм се насилила та ме боли почти всичко. XD Днес пропуснах с цел да размине малко. Утре пак.

SqNkA
06-06-2012, 19:14
И аз имам същия проблем но за разлика от тебе аз ям прекалено много...в училище ми се чудят как съм толкова слаба при положение, че ям много..висока 168 и 45кг искам да съм 50-51 и със стегнато тяло и леко личащи се плочки..но за тренировката първо трябва да напълнея..моля някой да каже някаква изпробвана диета или начини за напълняване..

klemensiq
06-07-2012, 10:47
за дете до 17 = 18 г. е нормално да тежи 45 кг ама след това поне 55.. иначе много детска става структурата

Glam0rous
06-07-2012, 13:53
И както сте на 14 и ядете здраво и се чудите защо нищо не се полепва, ще станете на 18 и всичко ще се залепи за месец-два...

FuckingFreak
06-07-2012, 13:58
И както сте на 14 и ядете здраво и се чудите защо нищо не се полепва, ще станете на 18 и всичко ще се залепи за месец-два...

+1
Или не на 18, но на 25-30. И са ми много забавни работещи и разумни жени като почнат "ууу, аз днес съм на една ябълка, утре ще съм на две активии". Същите ще сте, защото не сте научени да се храните.