PDA

View Full Version : ТОПЛО Е !



ShtrudeL
05-07-2012, 11:32
МНОГО >.<
Искам да съм самичка в нас постоянно, за да си се разхождам по бельо ^___^

ShtrudeL
05-07-2012, 12:05
mmmmmh
really... с всяка година имам все по-голяма непоносимост към лятото. Има толкова много хора, шум и хиперактивност, които ме депресират :> Искам пролет или есен.
Единственото хубаво на лятото е, че можеш да ходиш с роклички, къси гащички, потничета, етц и има басейни и море. тваЙ
И все пак не искам лято.

RagioL
05-07-2012, 12:10
Още сме май юни и юли не знам как ще ти повлияят.

ShtrudeL
05-07-2012, 12:11
И аз т'ва се чудя : (
И съм някво мега самичко.

yakuza_
05-07-2012, 12:33
един познат ходи винаги чисто гол във тях, дори пред техните

RagioL
05-07-2012, 13:08
Чак пък пред техните е вече прекалено.

Ilian987
05-07-2012, 13:14
И аз в нас и пред наште си ходя само по боксерки :D

RagioL
05-07-2012, 13:43
И аз т'ва се чудя : (
И съм някво мега самичко.

И що така се чувстваш самичко?

ShtrudeL
05-07-2012, 14:02
Щото всички около мен изглеждат щастливи. :/ И щото си нямам близко другарче. Имам една единствена приятелка, ама след сесията си заминава и оставам самичко. : ( Мога да се виждам и с други, ама някак нямаме общи интереси и не ги чувствам близки. : ( Като цяло, хората от обкръжението ми си приличат и подхождат, ама аз не се вписвам при тях и не ме радват. Имам още едно г/д близко човече, ама тя си има гажИ и почти постоянно е с него. :3 И друго може да се каже, че имам за компания, ама и то заминава лятото. ФУ : ( Искам някви арт хора, с които да правим арт неща и да си говорим за небесните царства, нещата от живота и т.н. :/

бръм

bootyboy
05-07-2012, 14:31
Щото всички около мен изглеждат щастливи

да го духат

Аз те разбирам

ShtrudeL
05-07-2012, 14:34
Е, нека са щастливи хората, що да го духат?
Просто ме садват, защото 'шумят' с щастието си и центъра и всичко е пълно с хора :/ А аз обичам спокойствие и уединение и брммммммм

godfather33
05-07-2012, 14:42
Здравей, дали ако дойдеш на море тук (във Варна) или Бургас, няма да ти е по-добре? И аз съм малко като теб - писна ми от радостта на другите, много отдавна.. е все пак, депресията ми видя сметката. Живота ме мачка като парцал. Затова плажа е на близо, отивам, стоя сам по цял ден и помага.

Затова, отиди на море.

ShtrudeL
05-07-2012, 14:45
ууу
е няма да седна да рева и да се депресирам буквално ^^ ама ми е самотничко
+ това, ако можех да живея на морето, нямаше да е в някой голям град като Варна/Бургас/Сл. бряг/етц, а по-скоро на някое малко местенце, колкото да е близо до плажа ^_
Искам по-бързо да завърша и да не си живея на мойто си място. Искам самичка. <3

godfather33
05-07-2012, 14:51
Ее, вече се депресирах. Буквално. В тоя Плевен толкова ли няма с кой да излезеш или да правиш нещо въобще...

ShtrudeL
05-07-2012, 14:51
А днес съм няква върла фенка на Тиесто, колкото да му преслушам 5 песни и да ми писнат http://www.youtube.com/watch?v=OGxkkmxZ65g :3

ShtrudeL
05-07-2012, 14:56
Ее, вече се депресирах. Буквално. В тоя Плевен толкова ли няма с кой да излезеш или да правиш нещо въобще...

В Плевен всички (почти) са д'ге-та, всички са важни и леко злобни. Дори дружката ми, която не е от Плевен го усеща и ми го каза. Свестните се намират, ама са малки, къде да излизам с по-малки от мен (имам само един познат, който е печен и е по-малък и изглежда външно и вътрешно като едно 22-3 годишен)... и бля
иначе се сещам за една-две арт персони, ама се откриваме много трудно, незнайно защо :3

godfather33
05-07-2012, 15:01
Малеее.... как издържаш?!? Егати гадното... не се обиждай. Във Варна е пълно с цигани и всички са голямата работа и въобще не знам... толкова е скапано тук.. няма свестни хора. Всички си гледат наркотиците и цигарите..

Какво ще рече злобни? Какво точно?