PDA

View Full Version : Помогнете спешно !!!



georgi.anev3
05-07-2012, 11:38
От много време съм влюбен в момче и не знам как да си призная на това момче и когато го видя не мога да обеля и дума.Срам ме е да му кажа.Той е висок,има мускули,черна коса,кестеняви очи и е мечтата на всички момичета(и на мен,макар да не съм момиче).Харесвам го.Моля Ви,помогнете ми !!!

TheBeliever
05-07-2012, 12:34
Първо се осведоми дали и момчето е с такава ориентация. Ако не е - няма смисъл да признаваш каквото и да било.

marilyn
05-07-2012, 20:27
Ако и той не си пада по момчета-нямаш шанс.

Nakadah
05-08-2012, 08:27
Имаш шанс и трябва да отидеш да си признаеш! Дори да не си пада по момчета никога не е късно да започне.

In*The*Face
05-08-2012, 11:06
Такава крачка е много сериозна, ако момчето не е със същата ориентация и веднага ще ти кажа защо. Не знам на колко си, но очевидно си още в училище. А да признаеш пред някой, че си гей, означава утре цялото училище да е наясно с това. За съжаление обаче, в България не сме стигнали до този етап, в който това ще се приеме нормално от всички. Така че обмисли хубаво дали си готов за подобен развой.

georgi.anev3
05-08-2012, 11:37
Ми то не е само това.По-голям е от мен и не знам как ще реагира.Ако си видяла как съм го описал ще разбереш,че не е толкова лесно да му кажа!!!

In*The*Face
05-08-2012, 11:47
Точно това казвам и аз, че не е толкова лесно, като отиваш-казваш-имаш си ново гадже. Ситуацията е деликатна и аз те съветвам да не избързваш.

georgi.anev3
05-08-2012, 12:13
Аз и да искам не мога да избързам.Ако го беше видяла щеше и ти нямаше да можеш да избързаш.Представи си само да иска да се запознае с моите родители(примерно) и те разберат,че аз съм гей,а майка ми ми каза,че ако аз стана гей,направо ме гони от вкъщи!!!

_Samantha_
05-08-2012, 12:54
Виж.. първо наистина трябва да разбереш дали и той е с такава ориентация, ако това не е така по-добре се откажи, тъй като очевидно не го познаваш и може да постъпи по начин, който да те нарани. За срам не говоря, защото съм на мнение, че човек трябва да се гордее с това което е. Късмет! Ако пък не знай, че това е моментно физическо привличане и няма да е последното :р

SmilezZz
05-14-2012, 16:54
Разбери ориентацията му , иначе би било доста конфузно за теб (може би) да направиш такова признание пред него.

georgi.anev3
05-17-2012, 13:48
но пък е и странно,вече от 5 години съм такъв !!!