PDA

View Full Version : Кошмарът завърши..



treisi90
05-07-2012, 12:49
Имайки предвид тази тема ---> http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/518139-%D0%9A%D0%BE%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%BE-%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%B0-%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%B2-%D0%B7%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%85%D0%B2%D0%B0?mode=hy brid
Вече окончателно сме разделени.. и май е за добре, въпреки че вътрешно е една отвратителна болка

DisappointedDreamer
05-07-2012, 13:05
Браво.

//////

SisiStrange
05-07-2012, 17:39
За теб така е в пъти по-добре. :)

treisi90
05-07-2012, 18:30
Изключително гадно е хората да не оценяват смисъла на това да делиш живота си с даден човек.
И така да се подиграват и да те унижават, а не както едно време те носеха на ръце и те пазеха и защитаваха от света... просто нямам думи. Всичко направих за него, а той ме снижи със земята и ме оплю. Доста гадно се чувствам, но не знам дали е от това, че ми наговори куп обиди или заради това, че въпреки всичко аз все още го обичам безусловно... Пълна каша! Първа любов, страшно изживяване, простооо :(

SisiStrange
05-07-2012, 18:44
Няма безусловна обич. Всички тези отношения между влюбени, между приятели, дори между роднини, се поддържат с усилия и от двете страни. В противен случай рухват. Изчакай да ти размине малко от шока. След няколко дни ще чувстваш облекчение. Това да държиш на някого и да имаш нужда от него, а в отговор да получаваш само нерви, е хем ужасно изтощително, хем нараняващо, хем ти съсипва здравето. Като се постегнеш, ще се радваш, че сте скъсали. И ще ти стане много по-леко.

shmatarok
05-07-2012, 18:51
Леле. Мога да ти кажа само едно: главата горе и успех!

fenasf
05-07-2012, 19:50
Няма какво да те лъжа, ще страдаш 2-3 месеца.

DragonLady
05-07-2012, 20:11
Направила си добър избор!!! Да ще те боли месеци или в най-лошият случай година, но ще продължиш по пътя си и може би ще срещнеш някой, за теб, някой който да те уважава, цени и обича, а не да те унижава и да се държи непукистично с теб.

montana6
05-07-2012, 23:13
Време беше да го зарежеш. Не мога да разбера как можеш да обичаш човек, който пет пари не дава за теб. Както каза Сисито по-горе, обичта трябва да се поддържа, а не да се осланяш само на миналото.

error92
05-08-2012, 10:00
Четох предната ти тема, стана ми кофти и на мен...дори не мога да си представя да има такъв олгофрен :x

treisi90
05-08-2012, 10:01
Не мога да си обясня как е възможно да имам такъв богат избор от момчета ( колкото и не скромно да звучи, извинявам се за което) и да ме е страх, защото осъзнавам, че това което изпитвам е не толкова обичта ми към него, а по-скоро страх от самотата. Може би до такава степен съм се била вкопчила в него, че не съм виждала заобикалящия ме свят изпълнен с прекрасни момчета.. И пак разнообразявам, гледам да излизам, да общувам с повече хора, но идва един момент, в който трябва да се прибера вкъщи, в стаята изпълнена със спомени, снимки, подаръци и всичко напомнящо ми за него и просто се отчайвам.
Снощи си събрах в един кашон нещата, които ме свързваха с него и мисля, че това е първата стъпка.
Чувствам леко облекчение.
Забравих да спомена, че разбрах от майка му на същия ден, в който скъсахме, че той заминава да работи на морето, (което значи, че лятото няма да се виждаме) веднага след бала му, доста тъпо се почувствах че не ми е казал, а разбирам от други.. След като се върне отива да учи и просто реално погледнато нямаше смисъл... както и да е, сега му предстоят хубави изживявания и ще се радвам за него, но не съм сигурна, че искам да го виждам, което е неизбежно тъй като сме от едно училище. Единственото за което ме помоли е на изпращането му да му подаря аз цвете и да го прегърна.. супер кофти.
Вероятно това е вярно, че хората, които срещаме в живота си, са поредният урок, който трябва да научим, едно израстване и малко или много, за добро или лошо, тези хора вземат нещо от нас и ни променят.. :)

In*The*Face
05-08-2012, 11:34
Не съм чела другата тема и нямам време, защото днес в работата е лудница, НО...причината да не си забелязвала околните неща, докато си била с него, е не само чувствата които сте споделяли, а и навикът, който ти е давал нужното спокойствие и рутина. И това минава. Трябва време, но минава. Що се отнася до бала му, може и да ти трепни, да ти стане кофти, да ти е трудно, но е хубав жест, който аз съм правила за бивше гадже и това по някакъв начин запази взаимоотношенията по между ни истински. След бала, той заминава за морето, после да учи..ще имаш достатъчно време да преодолееш раздялата ви. Пък и знаеш лятото стават чудеса. Току-виж си се влюбила в близките 2-3 месеца, а когато септември-октомври се срещнете отново да може да си се поздравите нормално, като големи хора. Това разбира се е един оптимистичен, но не невъзможен сценарии. А щом този човек е бил част от живота ти, сигурно е имало защо. Може би като спре да те боли ще осъзнаеш какви са били ползите от тази връзка и от познанството ви като цяло.

treisi90
05-08-2012, 17:55
Не съм чела другата тема и нямам време, защото днес в работата е лудница, НО...причината да не си забелязвала околните неща, докато си била с него, е не само чувствата които сте споделяли, а и навикът, който ти е давал нужното спокойствие и рутина. И това минава. Трябва време, но минава. Що се отнася до бала му, може и да ти трепни, да ти стане кофти, да ти е трудно, но е хубав жест, който аз съм правила за бивше гадже и това по някакъв начин запази взаимоотношенията по между ни истински. След бала, той заминава за морето, после да учи..ще имаш достатъчно време да преодолееш раздялата ви. Пък и знаеш лятото стават чудеса. Току-виж си се влюбила в близките 2-3 месеца, а когато септември-октомври се срещнете отново да може да си се поздравите нормално, като големи хора. Това разбира се е един оптимистичен, но не невъзможен сценарии. А щом този човек е бил част от живота ти, сигурно е имало защо. Може би като спре да те боли ще осъзнаеш какви са били ползите от тази връзка и от познанството ви като цяло.

Съгласна съм със всяко едно от нещата, които каза.
Моят проблем е, че съм доста чувствителна и трудно сдържам емоциите си.
Не съм сигурна, че искам да останем приятели, просто за мен това е невъзможно или поне не на този етап..
Аз също съм първата му любов, първото момиче, което запознава със цялото си семейство, като почнем от майка му до 4ти братовчед.. Привързах се не само към него, ами към всичките му близки, както и те към мен. Като цяло моето и неговото семейство са приятели и майките ни си общуват и ще е някак кофти от тук натам, не знам как ще се развиват нещата.

rusoto_baby_f
05-09-2012, 01:12
Горе главата!Живота продължава!Аз също съм разделена с бившият ми приятел вече седмица..Омръзна ми да бъда мачкана и унижавана..Първите 2-3 дни бяха ужасни за мен..Бях се депресирала, не излизах..Постоянно плачех..Въпреки, че решението бе мое да се разделим..Но благодаря на Господ, че имам стабилни приятели които ми помагат да се отърся и да не мисля за него.. Просто бях прекалено добра и му позволих да ми се качи на главата..Не мога да отричам като го видя и от вътре всичко ми се обръща..Много неприятно чувство..Надявам се след време това чувство да изчезне..
И аз също като теб в момента нямам тази сила, да кажа ок да си останем приятели..Просто е абсурдно..Ще неправи нещата по трудни..

treisi90
05-09-2012, 03:53
Горе главата!Живота продължава!Аз също съм разделена с бившият ми приятел вече седмица..Омръзна ми да бъда мачкана и унижавана..Първите 2-3 дни бяха ужасни за мен..Бях се депресирала, не излизах..Постоянно плачех..Въпреки, че решението бе мое да се разделим..Но благодаря на Господ, че имам стабилни приятели които ми помагат да се отърся и да не мисля за него.. Просто бях прекалено добра и му позволих да ми се качи на главата..Не мога да отричам като го видя и от вътре всичко ми се обръща..Много неприятно чувство..Надявам се след време това чувство да изчезне..
И аз също като теб в момента нямам тази сила, да кажа ок да си останем приятели..Просто е абсурдно..Ще неправи нещата по трудни..

Ами за съжаление ние хората така сме устроени с тия глупави чувства..
Аз също съм благодарна за приятелите си, просто без тях надали щях да се справя!
С теб ще се справим, все пак от кога момчетата трябва да диктуват щастието ни..? ;)

Joc
05-09-2012, 04:00
продължаваш напред твай

DarkTemplar
05-09-2012, 11:05
С теб ще се справим, все пак от кога момчетата трябва да диктуват щастието ни..? ;)
Този въпрос е добре да си го зададе всяко момиче/жена, щото именно той е в основата на повечето любовни драми. Женската част са някак предразположени към връзки с неподходящи за тях мъже.

Както и да е, дано всичко при теб се нареди и да преодолееш носталгията оптимално бързо.

Furious?
05-09-2012, 11:10
Гледай последните 3 епизода на Хаус.Ще откриеш прилика - жалкия Уилсон е болен от рак и се опитва да открие нещо значимо в безсмисления си живот.

~Не съм чел , а и нямам намерение , предишни теми

Elinaaa
05-09-2012, 11:17
Всяко зло за добро ....
След време даже няма да се сещаш за него

treisi90
05-09-2012, 13:00
Гледай последните 3 епизода на Хаус.Ще откриеш прилика - жалкия Уилсон е болен от рак и се опитва да открие нещо значимо в безсмисления си живот.

~Не съм чел , а и нямам намерение , предишни теми

И това какво общо има с тая тема, извинявай?

SmilezZz
05-09-2012, 15:24
Правилно решение си взела. По - добре е без този човек, а рано или късно ще излезе човек, който да те заслужава , да те пази, обича и всичко останало, което да те направи щастлива.