PDA

View Full Version : Стегнато дупе и бедра - мисия невъзможна



ted4ty
05-07-2012, 16:50
Не съм дебела,просто съм отпусната.Поразрових тук и там и намерих разни упражнения,но не искам да си губя времето с нещо,което няма да ми помогне.Създавам тема, защото търся вашият опит,упражнения,които сте пробвали и помогнали.Моля да пишат хора, които са успели да се стегнат,защото наистина не искам да си губя времето (: благодаря предварително.

tonique
05-07-2012, 19:17
има доста статии в google.com - потърси :)

ted4ty
05-08-2012, 05:58
Казах,че искам да отговори някой,който е изпълнявал дадени упражнения и те са му помогнали.

bloodyF
05-08-2012, 08:12
клекове, тичане, скачане на въже, повече вода и по-малко вредна храна
сега е лесно-ягоди и др. сезонни плодове, домати, краставици, пилешко, пуешко, риба, по-чисти меса като цяло, обезмаслени продукти
но ако си мислиш, че ще ядеш по 1 и същи начин и ще се стегнеш-грешиш

iwwo_
05-08-2012, 08:21
ВСИЧКО ОПИРА ДО ХРАНАТА!!!

Упражнение които мога да ти гарантирам със сигурност, че ще помогне са клековете :) За друго се информирай.

За храната трябва да избягваш мазна храна и да наблягаш повече на зеленчуци, плодове и месо което не съдържа много мазнина ( пилешко например, чист протеин ) и много вода! .... Това от мен, не съм фитнес инструктур и не мога да ти казвам диети и пограми, потърси в интернет.

dimitar_ak
05-08-2012, 08:40
На колело ежедневно. Не велотренажор, а истински велосипед.

DisappointedDreamer
05-08-2012, 09:09
Мда. Тяло се оформя не във фитнеса, ами в кухнята, тъй като можеш да тренираш много, но ако се храниш нездравословно и по много, то няма да свалиш и изваеш нищо.

Тиначе, колело, клекове, плуване и кардио като цяло си му е майката, включено със здравословен режим на хранене.

BrokenInnocence
05-13-2012, 18:30
Преди като имах повече време постоянно карах колело, навсякъде ходех с колелото, освен това няколко пъти в седмицата правих няква тае бо гимнастика (от замунда си бях изтеглила видеото) и ефекта беше супер.