PDA

View Full Version : Как да съчетая?



Afterbirth
05-07-2012, 17:37
Здравейте ^
Доста рових за подходяща снимка, но не успях да намеря нещо добро затова се надявам да успеете да си го представите:
http://cliche.bg/item-roklia-polo-svetlo-siva.html - в такъв цвят и набрана по същия начин, но доста по - къса и с тънки презрамки е една рокля, на която съм хвърлила око.Мисля да си я взема за по - специален случай, но сега се чудя с какви обувки и въобще аксесоари мога да я съчетая.Най вече като цвят ... Да съм изцяло в сиво не ми се иска, сиво и черно също някак си не ми харесва ... Много ми е убито като комбинация, а става въпрос за излизане на сцена и ми се иска да съм една идея по - ... ярка ;д?От друга страна не трябва да е кичозно.Та... предложения?

marin4itu
05-07-2012, 17:47
Аз харесвам комбинацията сиво с розово.Розовото би ти донесло малко свежест. Говоря за обувки и може би гривна.

koshtramba
05-07-2012, 18:35
Не! Ако е такъв цвят - предлагам ти червени обувки на висок ток или хубав сандал! Както и червено червило, щом ще я носиш на официален случай, така си го представям аз...

anonymous708973
05-07-2012, 18:59
Заложи на обувки и аксесоар, който има поне елемент в същия цвят. Аз бих избрала червено, понеже нося доста червено и обувките ще влязат в употреба, чантата също.
Друг вариант е някво готино сьомгово, напоследък съм много запалена по него.

Elinaaa
05-08-2012, 19:12
Може бледо розови аксесоари

marin4itu
05-09-2012, 10:05
Да, то и аз за бледо розово говорех.. Да не сте си представили цикламено нещо ярко :D