PDA

View Full Version : otslabvane i celylit



sL1nCeTo0
05-07-2012, 18:18
Здравейте на всички,всякакво мнение по темата се приема имам няколко въпроса
1. Кои храни изгарят мазнините на корема,какво да правя за да стегна корема до юли месец малко от малко
2.Започна да ми се прави целулит на дупето,не е много,но се чудя с какво да го махна освен с диета тичане фитнес тренировки какви храни изгарят и мазнините по бедрата и дупето както и кои храни се борят с целулита ,ако може някакви съвети мнения предложения всичко се приема! Мерси предварително,а да кажа може и на лично съобщение да ми пишете.Незнам дали точно тука трябда я добавя тази тема ама съм нова в сайта,така че,ако има проблем предварително се извинявам :)

FuckingFreak
05-08-2012, 14:03
Няма храни, с която да слабеем. В противен случай, всички щяхме да сме с перфектни тела, близко е до акъла, нали?
Ако само се храниш без движение - резултат никакъв. За да черпи тялото ни от мазнините, му е нужен кислород, повече от необходимото - по време на кардио. Така те се окисляват и в резултат, както ние казваме - се топят.
За целулита си прави масажи с утайка от кафе и си вземи антицелулитен крем/гел.

BlackBaby
05-08-2012, 15:11
Аз си мисля,че карането на колело помага.Въпреки,че дупето ми е голямо нямам целулит ,а мои приятелки дето са в пъти по слабички от мен имат,но почти не спортуват както аз например карам колело всеки ден по гребната.