PDA

View Full Version : Стигнах до един уникален



ledenakrasota
05-07-2012, 18:33
извод. Прозрях, че...

































































Не трябва да се обвързвам с представител на зодия овен! Мама им мръсна на рогатия добитък! :cry:

ledenakrasota
05-07-2012, 18:37
Мх. Надявах се да си стигнала до оргазъм най-сетне...

През ден си го получавам. Не ме мисли! [-( Трогната съм от загрижеността ти, лапе! :oops:

Joc
05-07-2012, 18:45
благодаря все пак...

ledenakrasota
05-07-2012, 18:47
благодаря все пак...

Моля!!!!!!

RagioL
05-07-2012, 18:50
Надявах се на нещо по интересно, но както и да е.

RagioL
05-07-2012, 19:14
Не мога да разбера защо жените се връзвате на глупости като хороскопа.

PainMonopoly
05-07-2012, 19:32
Аз пък отдавна стигнах до извода, че не трябва да се обвързвам с жени, които вярват в хороскопи.

ledenakrasota
05-07-2012, 19:33
Просто зодии...

icebulllet14
05-07-2012, 21:52
за теб сладолед ^_^

yakuza_
05-07-2012, 22:02
Аз пък отдавна стигнах до извода, че не трябва да се обвързвам с жени, които вярват в хороскопи.

Кое точно те убеди в това :D Липсата им на чувство за хумор или филмираността им ?

PainMonopoly
05-07-2012, 22:43
Кое точно те убеди в това :D Липсата им на чувство за хумор или филмираността им ?Обикновено нещата са толкова навързани, че се получава цялостен клиширан образ. Ако вярва в зодии, значи вярва и в магии, суеверия и бог. Плюс това с нея не може да се проведе елементарен разговор, базиран на причинно-следствени връзки и логика, ще бъде много по-склонна на емоционални изказвания и действия или лиготия. Интересното е, че повечето посетителки на чалготеки отговарят на това описание. Съвпадение?

Извод: зодиите са османски. :D

ShtrudeL
05-07-2012, 22:55
Ти беше рак... да, не трябва.

ПейнМонополи, готова съм да споря, ако ми направиш какао с 2 и половина супени лъчици захар. Може и за теб си и да ти обясня, че нямат нищо общо едно с друго тея неща, които каза. <3

PainMonopoly
05-08-2012, 06:54
Няма смисъл да спориш, твърде убеден съм в позицията си. :D

ledenakrasota
05-08-2012, 11:45
Всеки разсъждава от своята гледна точка и от своя подбор на интереси. Но да ми спориш за неща, за които нямаш никаква представа, е повече от трагично. 8)

ParadOx
05-08-2012, 11:54
т`ва зодиите са много тъпо нещо....

RagioL
05-08-2012, 11:54
Хороскопите са остатък от времето, когато хората не са можели да си обяснят нещата по друг начин.

Ewok
05-08-2012, 12:14
... вярва в зодии, значи вярва и в магии, суеверия и Бог.

неуважително е спрямо Него ;)

MaLyKoLiU
05-08-2012, 12:16
мъжки полови органи за боГ

Wax
05-08-2012, 12:34
Кура на агнеца за османските ви виждания!

ShtrudeL
05-08-2012, 12:44
Хороскопите са остатък от времето, когато хората не са можели да си обяснят нещата по друг начин.

ХОРОСКОП И ХАРАКТЕРИСТИКА НА ДАДЕНА ЗОДИЯ СА ДВЕ КОРЕННО РАЗЛИЧНИ НЕЩА >.< уууу

http://25.media.tumblr.com/tumblr_luoyyfTusS1r6aoq4o1_500.gif

ShtrudeL
05-08-2012, 12:45
неуважително е спрямо Него ;)

Да.
Уважавайте боК.

Wax
05-08-2012, 12:48
Сатанисти.

PainMonopoly
05-08-2012, 12:56
неуважително е спрямо Него ;)

Именно. Така го пишем из мрачните и култови норвежки гори. 8)

PainMonopoly
05-08-2012, 12:58
Но да ми спориш за неща, за които нямаш никаква представа, е повече от трагично. 8)
Нямам представа от псевдонаука? Какво невежество.

RagioL
05-08-2012, 12:59
ХОРОСКОП И ХАРАКТЕРИСТИКА НА ДАДЕНА ЗОДИЯ СА ДВЕ КОРЕННО РАЗЛИЧНИ НЕЩА >.< уууу

Е аз не виждам по какъв начин отговарям на зодията си.

Ок ще го кажа по друг начин за мен астрологията е отживелица от средните векове.

ShtrudeL
05-08-2012, 13:01
Коя зодия си? залагам на въздушна, или земна, но по-скоро въздух.

ShtrudeL
05-08-2012, 13:02
Нямам представа от псевдонаука? Какво невежество.

Мога да дам пример със скъпоценните и полускъпоценни камъни. Вярваш ли, че един камък може да лекува? Предполагам, че не. Но е научно доказано.

ledenakrasota
05-08-2012, 13:16
Нямам представа от псевдонаука? Какво невежество.

Псевдонаука е акото ти. :-)

Wax
05-08-2012, 13:18
Мога да дам пример със скъпоценните и полускъпоценни камъни. Вярваш ли, че един камък може да лекува? Предполагам, че не. Но е научно доказано.

Плацебо ефекта?

RagioL
05-08-2012, 13:33
Коя зодия си? залагам на въздушна, или земна, но по-скоро въздух.

Две от четири си е добро предположение! Дева съм връзва ли се по някакъв начин в профила ми? :D

ShtrudeL
05-08-2012, 13:37
Две от четири си е добро предположение! Дева съм връзва ли се по някакъв начин в профила ми? :D

Не знам, нов си ми във форона (всмис, на скоро те забелязах), за да ти кажа повече. Но веднага изключих водните и огнените.

ledenakrasota
05-08-2012, 13:45
Две от четири си е добро предположение! Дева съм връзва ли се по някакъв начин в профила ми? :D

Кой ти е асцедентът?

RagioL
05-08-2012, 14:22
Кой ти е асцедентът?

Току що разбрах какво ще да каже асцедент, след кратка справка с чичо гугъл.
За първи път влизам в сайт за астрология в, който попълних някои цифри и ми излезе тая простотия:

Вашият Асцендент е: Близнаци
Вашата Зодия е: Дева
Луната ви се намира в: Скорпион

Надявам се ти стига информацията.

ledenakrasota
05-08-2012, 14:26
иллллллллллллллллллл

Ewok
05-08-2012, 14:41
Току що разбрах какво ще да каже асцедент, след кратка справка с чичо гугъл.
За първи път влизам в сайт за астрология в, който попълних някои цифри и ми излезе тая простотия:

Вашият Асцендент е: Близнаци
Вашата Зодия е: Дева
Луната ви се намира в: Скорпион

Надявам се ти стига информацията.
не можем да бъдем приятели.
с тези параметри няма как да си страхотен човек, сори :/

RagioL
05-08-2012, 14:54
не можем да бъдем приятели.
с тези параметри няма как да си страхотен човек, сори :/

:lol: :lol:

PainMonopoly
05-08-2012, 18:22
Мога да дам пример със скъпоценните и полускъпоценни камъни. Вярваш ли, че един камък може да лекува? Предполагам, че не. Но е научно доказано.

Препоръчвам ти когато използваш "научно доказано" в дискусия да бъдеш много внимателна, защото това лесно може да се обърне срещу теб. Когато се позоваваш на науката, трябва да приемеш, че дискусията трябва да премине по нейните правила. А именно, ако твърдиш нещо "научно доказано", събеседникът ти може да те накара да му цитираш източниците си. Ако се окажат неубедителни, тезата ти пропада. А ако са убедителни, трябва да докажеш, че не са оспорени убедително. Ако са, тезата ти пропада.

Аз няма да те карам да ми цитираш източници, защото скъпоценните ти камъни не ме интересуват. За сметка на това ще поясня първоначалната си позиция.

Астрологията е едно от онези неща, в които вярваш или не вярваш. Не може да се докаже, че е вярно, но и не може да се докаже, че е невярно. Същото важи и за призраците, караконджулите, баба Яга, орките, елфите и бог. Затова хората си избират дали да вярват или да не вярват.

Само че когато ме попитат коя зодия съм и започнат да ми правят психоанализа използвайки зодията ми, обикновено зад поукърфейса, в мен се надига вулкан и ми иде да метна нещо по този, който го прави. Защото имате навика да се държите все едно е най-нормалното нещо на света да вярваш в зодии и го очаквате и от мен.

Далеч съм от мисълта, че ще тръгна да ви доказвам, че това са глупости, изобщо не ме касае в какво вярвате. Просто искам да натъртя, че в доста ситуации дразните и на доста хора като мен не им се харесва да бъдат категоризирани според някакви бабини деветини.

torVPN
05-08-2012, 19:45
Аз съм Пума според индианският хороскоп

cweeet
05-08-2012, 22:08
Aбсолютно, за пореден път подкрепям ПейнМонополи. Стабилни доводи, яко мнение, турбо пич е.
Астрология,хороскопи,зодии ,асцеденти(?!!?)= пълен шит за несуеверните, макар че аз съм леко суеверна, ПАК смятам, че това са пълните глупости.

RedArmy
05-09-2012, 22:05
Аз не вярвам в хороскопи, но вярвам, че донякъде зодията (да го кажем датата на раждане) характеризира индивида. Не че съм си водил статистика, но хората с еднакви зодии имат доста прилики в характерите и това съм го забелязал отдавна. Аз съм овен и досега не съм се разбирал с нито един с такава зодия, жени, мъже, дори стари хора, просто не става и това е. Веднага почваме да се караме за нещо, ако не от първия ден, то по-късно. Иначе за другите зодии чак такива наблюдения нямам. Но в хороскопа за деня и това, че зодията предопределя съдбата, само лековерен човек може да повярва. Това са пълни простотии.