PDA

View Full Version : Плоска на 16 години!



lolipop1
05-07-2012, 19:28
Против силикона съм, но живота не ме пита за какво съм за. На шестнадесет години, а плоска като дъска.. Въпроса ми е възможно ли е все пак от тук нататък да чакам някакво развитие или е изгубена кауза? Ако има някакво значение цикъл имам от 12 годишна, а визуално още от малка надхвърлях годините си... Другия ми въпрос е дали неправилното хранене има някакъв ефект върху проблема ми.. като тук ще отбележа че съм доста слабичка и под неправилно хранене имам предвит че не се храня достатъчно дори и да се напъвам .. Мнения?

mik_i
05-07-2012, 19:31
колко плоска може да си, дай някоя снимка да те видим :)

Goddess
05-07-2012, 19:51
Плоска на 19 години. Не е такава трагедия. :)
Иначе да, млечните жлези се развиват до 21 години по принцип, тогава изцяло спира разтежът на гърдите, но ако генетично не ти е заложено да имаш по-големи гърди, няма да имаш.

Зайче..
05-07-2012, 19:53
Споко, и аз постоянно се комплексирам, че гърдите ми не са достатъчно големи /ама то на мен и очакванията са ми прекалено големи/.
Та колкото - толкова, не е болка за умиране. :)

DisappointedDreamer
05-07-2012, 19:54
Абе това с гените много ме съмнява. Всички в моето семейство, влючително и майка, имат голееееми гърди, а аз макар да не съм плоска, пак не съм много голяма. Тц.
Споко, има време, мацка, пък и дори да не пораснат, никой мъж не би те върнал само защото си с малки цици.

bloodymirror
05-07-2012, 20:09
[QUOTE=Goddess;10156373 млечните жлези се развиват до 21 години по принцип, тогава изцяло спира разтежът на гърдите, но ако генетично не ти е заложено да имаш по-големи гърди, няма да имаш.[/QUOTE]

Това означава ли,че ако до тази възраст решиш да ги намалиш чрез отслабване има шанс да се получи? :/ или пък обратното

Goddess
05-07-2012, 20:19
Абе това с гените много ме съмнява. Всички в моето семейство, влючително и майка, имат голееееми гърди, а аз макар да не съм плоска, пак не съм много голяма. Тц.
Споко, има време, мацка, пък и дори да не пораснат, никой мъж не би те върнал само защото си с малки цици.

Е, гените не се предават само от най-последните поколения.. :)


Това означава ли,че ако до тази възраст решиш да ги намалиш чрез отслабване има шанс да се получи? :/ или пък обратното

Чрез отслабване можеш да ги намалиш по всяко време - при едно драстично отслбване гърдите задължително отслабват даже първи. А да ги уголемиш - няма как, освен със силикон.

DisappointedDreamer
05-07-2012, 20:25
Е, гените не се предават само от най-последните поколения.. :)

И майка ми, и баба ми и прабаба ми. Ето ти 3 поколения. А аз нищо.

alchy
05-07-2012, 20:29
Има време, не се притеснявай.. има момичета на 13 с цици по-големи от на майка си, има момичета на по 18 с малки цици тип "лисичи муцунки" .. всичко е от ген-а де.. Дано да ти пораснат :))

cheburashka
05-07-2012, 21:36
^дано да ти порастнат хахаха...
трябва да се примириш :)

monini4ka
05-08-2012, 07:36
Ем то и аз съм на 16 и съм си доста плоска, ама какво да направя.. ;д Не казвам, че не се комплексирам де, дано да пораснат.. :D
Но иначе както казаха, не е болка за умиране. Ако едно момче те харесва наистина няма да му пука дали си плоска или не. Пък и прекалено големи гърди също не е хубаво.. ;)

iwwo_
05-08-2012, 07:42
И да не ти пораснат, къв е проблема ? Ако имаш хубаво тяло и си хубава в лице, на дали някой ще ти откаже

SurfSky
05-08-2012, 07:47
И какво ти пука ... ? Да не ти дреме ... Има момчета който пък харесват момиче с малки цици ...

bloodyF
05-08-2012, 08:15
Чрез отслабване можеш да ги намалиш по всяко време - при едно драстично отслбване гърдите задължително отслабват даже първи. А да ги уголемиш - няма как, освен със силикон.


ако например си е слабичка, просто циците са й големи (има и такива, колкото и да не ви се вярва на повечето) е тъпо да отслабва допълнително
примерно познавам момиче, което е около 55 кг/ 165 височина, крака,талия,всичко и е слабо, но носи чашка Д, ако тръгне да отслабва най-много да замяза на анорексичка

но по темата, както казаха няма да те върнат заради това само.

Goddess
05-08-2012, 09:12
ако например си е слабичка, просто циците са й големи (има и такива, колкото и да не ви се вярва на повечето) е тъпо да отслабва допълнително
примерно познавам момиче, което е около 55 кг/ 165 височина, крака,талия,всичко и е слабо, но носи чашка Д, ако тръгне да отслабва най-много да замяза на анорексичка

но по темата, както казаха няма да те върнат заради това само.

Естествено, говоря по принцип. :) И аз имам 2 супер, ама супер слаби приятелки с доста големи гърди, които и да искат, няма как да намалят, защото отслабнат ли - ще изчезнат.

Hayashi
05-08-2012, 09:53
Включвам се и аз в клуба на плоските. XD
Има 12-годишни с по-големи гърди от моите.
Спокойно, предимство е, че пък никога няма да ти виснат до коленете. (:

strawberry88
05-08-2012, 10:20
Ако качиш някой килограм,това ще се отрази и на гърдите ти.:)

heartshapedbox
05-08-2012, 11:23
Спокойно.
И аз имам малки цици,
преди ми беше кофти, че не са ми големи,
обаче след някакво време спря да ми пука изобщо.
Пък и няма да ни увиснат :)

BrainDamage
05-08-2012, 13:13
Ако качиш някой килограм,това ще се отрази и на гърдите ти.:)
Няма смисъл да си разваля фигурата [т.е. да качва] само заради това.
Пък и примера със слаби приятелки и големи гърди, да ясно, но имам една позната, която е доста пълна, а гърдите и направо се губят. Така че не е гаранция, че ако напълнееш цялостно и размера на чашката драстично ще се увеличи.

Chacho
05-08-2012, 13:22
Окей, първата част я редактирах, щото нещо явно съм крайно некомпетентен :D

Колкото ви е дадено, толкова. Идеално стегнатото тяло е достатъчно, че да се направи компромис с гърдите. Хубавото лице - също.

mynichkaTanq
05-08-2012, 15:38
^вие само гледате да е хубава в лице и с големи "очи" :D е поне мозък не искате ли да има?!


До авторката: споко мила ще ти пораснат рано или късно не се притеснявай. Момче, ако истински те харесва и обича няма да те зареже заради това.

Chacho
05-08-2012, 17:12
^вие само гледате да е хубава в лице и с големи "очи" :D е поне мозък не искате ли да има?!

Щом ми задаваш въпроса, за да не те обидя, ще кажа не.

DownloadVirus
05-08-2012, 17:35
Против силикона съм, но живота не ме пита за какво съм за. На шестнадесет години, а плоска като дъска.. Въпроса ми е възможно ли е все пак от тук нататък да чакам някакво развитие или е изгубена кауза? Ако има някакво значение цикъл имам от 12 годишна, а визуално още от малка надхвърлях годините си... Другия ми въпрос е дали неправилното хранене има някакъв ефект върху проблема ми.. като тук ще отбележа че съм доста слабичка и под неправилно хранене имам предвит че не се храня достатъчно дори и да се напъвам .. Мнения?

Намери момче да харесва плоски :D

Качи килограм и няма как да не налееш малко поне и там.

пAteNцЕ
05-08-2012, 18:26
ами авторке почни да се храниш няма как да очакваш като не ядеш да имаш нещо в сутиена....
пък и не напълнявай за едните гърди все ще пораснат дали ще е до година или след 20 все тая нали ще пораснат ;)
е ма мене и аз не съм от надарените па кво ми дреме я по-добре да си пазя фигурата отколкото да направя една млекоцентрала която нз кво да я праа :cool:

KaatiR
05-09-2012, 13:12
не се притеснявай, не то е най-важното :D пък и има момичета на по 12 който всички си мислят, че имат големи гърди а си слагат много подплънки, така че - няма нищо сигурно :D

tomboy
05-11-2012, 19:22
На 15 съм и нямам нищо , абсолютно нищо !..Мразя това и непрекъснато се комплексирам , защото докато всички около мен се развиват , аз съм в застой !...;(..Но пък гените не се променят , така че ще си живея като дъска...

cannibal.angie
05-12-2012, 14:34
Не е такава трагедия. :)
Иначе да, млечните жлези се развиват до 21 години по принцип, тогава изцяло спира разтежът на гърдите, но ако генетично не ти е заложено да имаш по-големи гърди, няма да имаш.

+ 1, Не трябва да ти пука, харесвай се такава, каквато си! Погледни го от хубавата страна: като одъртееш няма да имаш някакви виснали цици дето ще ги мяташ през рамо като се къпеш :D аз също имам малки гърди, на 18 съм, но не ми дреме. + това на слабите хора повече им отиват малки цици.

marilyn
05-13-2012, 19:03
Споко, не се комплексирай! Хора всякакви, сигурна съм, че имаш някакви други предимства като хубаво лице, дупе или крака. Гърдите не са най-важното все пак.

Naive
05-13-2012, 19:21
като си плоска, работи върху това да имаш хубаво дупе, примерно:Д
няма смисъл да се комплексираш (:

DownloadVirus
05-13-2012, 19:33
^вие само гледате да е хубава в лице и с големи "очи" :D е поне мозък не искате ли да има?!


До авторката: споко мила ще ти пораснат рано или късно не се притеснявай. Момче, ако истински те харесва и обича няма да те зареже заради това.

Ама като не те задоволява размерът му и му е малък го зарязваш ,нали :D Айде без такива