PDA

View Full Version : Тъжно ми е



ShtrudeL
05-07-2012, 21:05
Тая вечер нямам и птички до прозореца. : (
Не мога да си излея изцяло душицата пред вас, но искам да се опитам да ми олекне. :/

http://media.tumblr.com/tumblr_lk1ugtiLSD1qafrh6.gif

"…Аз обичах прекалено много неща, поради което непрекъснато се обърквах, увисвах без опора в празнотата, тичах подир една падаща звезда, подир друга, подир трета, докато сам тупнах на земята. Това е нощта, това прави тя от теб. Никому не можех да предложа нищо повече от собствения си хаос."



На първо място съм ужасно обичливо. оф... обичаливА. Като цяло всичките ми обичливи и любвеобвилни чувства са на макс. Проблема е, че се отпускам ужааааААааасно трудно пред който и да е. 'Проблема'-следствие е, че направя ли го, е някакво саморазрушително отдаване. Доверявам се до оглупяване, приемам човека, пред когото съм си съблякла душичката, като човек, равняващ се на на героите в приказките, а това мисля, че е грешка, защото... за такъв смятах единствено баща ми. А той ми беше баща, няма как да не ме обича и защитава винаги. Никой друг човек не може да ме обича и защитава винаги, или то поне не е сигурно. Но аз приемам хората, които допускам до себе си, като част от семейството ми. Опитах се, наистина се опитвах в последно време да се отпусна през някои хора, но никой не чувствам достатъчно близък. Проблема-следствие-3 е, че всичките хора, пред които съм се показвала, съм ги губила по една или друга причина, или просто са си тръгвали... А това е ужасно, защото се привързвам страшно много и по тоя начин губя парченца от себе си. А аз не съм като матрьошка, да се разпадам и смалявам, и разпадам, и накрая да заприличам на увяхнала/изсъхнала ябълка. Страх ме е. Липсва ми чувството да се чувствам уютно, спокойно и да не мисля за нищо странично... да забравя всичко негативно и да се чувствам... да не чувствам напрежение. Самотно ми е.
Искам една цяла седмица да е само нощ. <3 Искам.
Не ми се пише. Разсеях се.

fear4o
05-07-2012, 21:08
Можеш да си изливаш душата? Колко процента вода съдържа? Или водата колко процента душа съдържа?

ShtrudeL
05-07-2012, 21:14
21 грама

. . .

Но мойта не се храни здравословно

fear4o
05-07-2012, 21:17
Добре да преминем към мазнините и сякви други хероини..
Процентно съотношение в 100 грама душа или милилитри/сантиметри/долари/летящи килимчета/водки в квото там се измерва

icebulllet14
05-07-2012, 21:49
шоколад?

буквабуквабуквабуквабуква буквабуквабуквабуквабуква

ShtrudeL
05-07-2012, 21:51
Не, мерси.

machoka
05-08-2012, 08:20
Проблемът на повечето момиченца-кокиченца е, че предават себе си като движимо имущество, считат се за обект на защита и милувки, бидейки само аксесоарче на момчето си, но не и пълноправен партньор със собствено мнение и характер. Повечето момиченца считат за свой мироглед отдаването си телом и духом на момчето, но бидейки само вещ от плът и кръв и нищо повече.

А какво имаме при момченцата - различни ситуации. Някои обичат да си глезят момичето, дори повече от необходимото, да го обгрижват с интензитета на малко бебешорче, тип 'невинно и неспособно да се оправи самичко'. САМО ЧЕ, не е само това. Повечето зрели момченца, мъжленца в зазоряване, искат не просто одушевена секс кукличка и макетче, което да моделират по свой тертип, ами разсъждаващо същество, със своите характерни особености. Искат момиче, което ще ПОЕМЕ инициативата, ще бъде малко по-самодейно, ще проведе един нормален разговор от страната на водещ дискусията, ще прояват самоинициатива. Няма да са просто вагинка, кимаща 'да' на всичко, което и се предложи. Ще имат свой характер, виждания, мнения по въпроси. Ще бъдат по-разговорливи, ще бъдат повече ПИЧОВЕ. Напоследък все по-малко 'пичове' виждам около себе си, и все повече барбита на токчета с миниатюрни чантички на рамо, които ги 'водиш, черпиш, возиш, чукаш, питаш, изпращаш' и между всички тези неща получаваш само едно 'ахаммм' 'даам' 'мхмхм' 'искам' 'ами можее' 'ами нее знааам както искаш' ..

мацки, бъдете ПИЧОВЕ, защото и ние сме ПИЧОВЕ и си търсим ПИЧОВЕ! Освен в бардака, ама там е различно.

ShtrudeL
05-08-2012, 09:39
То това нямаше много общо с това, което написах мм май, ама мерсим за споделеното мнение.


---------------------
* gently http://www.youtube.com/watch?v=D3kALKf9oUY&list=PL581E465D0A3DD27C&index=181&feature=plpp_video <3

EinGutesKind
05-08-2012, 13:02
Искам да не вали, за да можем да отидем на танци :(

ShtrudeL
05-08-2012, 13:04
Искам да вали, за да гледам капчиците дъжд през прозореца и да пия кафе с много захар на терасата.

EinGutesKind
05-08-2012, 13:13
^ Това е депресиращо, в същото време ако си пуснеш филма "Тайната градина", депресията може да те задържи цяла седмица :(

ShtrudeL
05-08-2012, 13:18
Аз не правя такива неща.
Искам да кажа... не се депресирвам.

torVPN
05-08-2012, 19:46
Аз гоня 1000 поста, а не съм се мъчил да ви чета "умните" мисли.