PDA

View Full Version : Всички сте еднакви !



whoiammm
05-08-2012, 05:34
Всички момичета са едни и същи. Отначало ни казват всякакви лъжи, объркват ни тотално дават ни големи надежди, искат сериозна връзка. Казват ти че заради теб не са можели да спат. Казват ти че искат да са само с теб и с никой друг. ЧЕ СИ РАЗЛИЧЕН. Че от теб зависи колко ще продължите .. и т.н. И накрая спират да те ебават не ти обръщат особено внимание. Ти им даваш време да си помислят и те късат с теб поради причината че искали да бъдат СВОБОДНИ .. WTF ? Какво е това искам да съм свободна. Обичам свободата. Мога да ви кажа че това е поредната лъжа.. която стои пред ши*аната ИСТИНА ! .. Дори и когато всичко свършва пак не казват истината ВСИЧКИ СА ЕДНАКВИ ЛЪЖЛИВИ КУ*КИ ! ..

ПП Всеки си взима поука от някой. Поне вече няма да ми пука толкова за едно момиче, да държа толкова на нея и после да разбера че ме е лъгала за всичко .. Защото ако беше истина щяхме да поговорим на 4 очи а не да ми се измъква с това по ФБ чата че искала свобода и т.н. Момчета един съвет гледайте вие да сте тези които ПРЕЕБАВАТ .. не ги оставяйте да си играят с вас !

anonymous708973
05-08-2012, 05:37
Айде пак - поредният некадърник си го излива на всички, затова че не е мислил, когато е трябвало.

DisappointedDreamer
05-08-2012, 06:02
Айде пак - поредният некадърник си го излива на всички, затова че не е мислил, когато е трябвало.

Точно.

Авторе, ходи се скрий някъде.

jghgh
05-08-2012, 06:43
Момчета един съвет гледайте вие да сте тези които ПРЕЕБАВАТ .. не ги оставяйте да си играят с вас !
Ако всички почнеха да правят това...

По-спокойно. Разочаровал си се, страдаш. Нормално е. Но не мисли, че всички са еднакви. Ако всички почнем да генерализираме... ами ако точно момичето за теб и то като теб си каже: 'Всички мъже са еднакви' и не ти даде шанс, защото те мисли за еднакъв с всичките? Шпоко. Просто следващия път по-внимателно и цени достойнството си. Никой няма право да те прави на глупак.

leadyflame
05-08-2012, 06:50
Айде гледайте реално на нещата, от такива изводи нищо хубаво не излиза, а замислял ли си се, че просто ти не преценяваш правилно хората?

Torn
05-08-2012, 07:15
Е какво оплюхте човека пък вие , нормално е да реагира така в момента ... ебаси хората. Пич споко скоро няма да ти пука толкова ;)

NomNomNom
05-08-2012, 07:24
Хайде, малко мухльовче, сега си направи една ретроспекция на темите, които си написал тук и може да стигнеш до някакви изводи. Амм .. по-скоро не.
Значи, когато никой не те удря, а ти сам се засилваш и се мяташ срещу стената, означава, че сам си го правиш да ти е гадно..
На 15 си и нямаш опит, можеш да задържиш с този ти манталитет (незрял все още) момиче, максимум твоята възраст и максимум няколко месеца. Просто си мрънкало, и ти липсват доста мъжки качества - решителност, уравновесеност и т.н.
Заключих го, след като ти прегледах и останалите теми.
Има един проблем, обаче ..
Мрънкалата си остават завинаги такива.. Някой им е виновен, не са получили никога достатъчно. Има ги и на 15, и на 20, и на 30. Тях никой не ги иска ( възрастните мрънкала), освен глупавите и нежелани от другите момичета.

Та, сега ти предлагам да отидеш да си избършеш сополчетата в полата на майка ти и да я попиташ за обективна оцена + да ти даде съвет.

marilyn
05-08-2012, 07:27
Всички момичета са едни и същи.
Всичките ли ни мина, че да знаеш?
Айде по-леко с изводите.

footballitsmylife
05-08-2012, 08:02
FUCK OFF

И с мен се изгавриха по тоя начин, не смятам да допускам същата грешка повече .. сега аз ще се гавря : )


( Не може да давате големите мечти а после да се отмятате от тях )

bloodyF
05-08-2012, 08:12
прецакан си , dude
и все пак, не всички сме еднакви, просто чувствата на мацката явно са се променили или е била 15-годишна пикла, която не е знаела какво точно иска

SisiStrange
05-08-2012, 08:39
Ужас... Добре, че си намерих свястно момче, че какви п*тьовци са се навъдили не е истина. Ако знаете колко сте жалки като започнете да се оплаквате, ревейки по целия женски народ как някоя ви зарязала, щяхте да се свиете в миша дупка. Сериозно ли очаквате някое свястно момиче да ви погледне дори като ви слуша лигавите умозаключения? И мен са ме разочаровали момчета. Ама не пищя: "Ааа, всички момчета са боклуци, ааа, forever alone, ще съм гАдНъ кУчКЪ" и други такива кифленски изпълнения. Имайте достойнство.

error92
05-08-2012, 09:40
Полека, тигре, ако си на 15, както споменаха в по-горен пост, значи има още много да те прецакват (и сам да се прецакваш, както в случая , предполагам) :D

TheNormalGuy
05-08-2012, 10:11
Така:
1-во Вместо да се оплакваш да беше пуснал едно описание на проблема, та да ти помогнем някак.
2-ро Това че не умееш да задържиш едно момиче при себе си е твой проблем, и ти трябва да го оправиш.
3-то Стига рева, жените не обичат п@тки ФАКТ, те харесват самоуверени и силни(духом) мъже(лично мнение).

Furious?
05-08-2012, 10:21
Гледам , силният пол , визирайки женския , те нападна мн жестоко.Май се асоциират с въпросното момиче от темата ти.Не бива да се отчайваш прекалено много , взел си поука, което е добре.Давай напред с високо вдигната глава

DS
05-08-2012, 10:23
Всичките ли ни мина, че да знаеш?
Айде по-леко с изводите.
И половината да успея ще е ебаси рекорда! :D
Но сте различни - по топли, студени, дълбоки и плитки... душевно!

До автора: кофти е като те прецакат ама такъв е живота, "не може само твоето магаре да е мъжко!"

DarkTemplar
05-08-2012, 10:27
като видях заглавието щях да се обзаложа, че темата е дело на някоя афектирана пикла, а се оказа, че е пикльо. колко жалко...

shmatarok
05-08-2012, 10:33
Не си първият, нито ще бъдеш последният, разочарован от любов (без значение от пола).
Но се дръж на положение и приеми нещата като опит, не го играй наранено мом(и)ченце. Каквото било-било, няма смисъл да се ядосваш.

Hayashi
05-08-2012, 10:38
А може би ти си некадърник, които харесва само мърли с хубави личица?
Има я и тази гледна точка, нали?

Violenza
05-08-2012, 10:39
Темата е абсурдна, ама коментарите още повече.

Еднакви сме всичките, да. Сега спокоен ли си?

SmilezZz
05-08-2012, 10:43
...че кой те е карал да пробваш всички? Я, се осъзнай, че в момента само се излагаш. Не си ли се замислял, че вината е твоя - не си успял да я задържиш, а щом иска свобода - явно ти си се опитал да й я отнемеш. Повярвай ми, когато един човек те задушава, колкото и да го обичаш - няма да търпиш това отношения.

antineutral
05-08-2012, 10:53
Та така както си я пуснал темата най-много да те линчуват хората, което и стана. То е същото на повреден асансоьор на кооперация да обясняваш на съкооператорите колко по-хубаво е да качваш стълбите до 20ия етаж вместо да го ползваш и на всичкото отгоре да съветваш другите да предприемат същото. Здравословно може би да, умно - според зависи в случая явно не. Момичетата еднакви различни остави ги да са си такива. Като им се правят номерца от сорта да си ги правят но не забравяй че и те носят отговорност за действията си щото не могат да се върнат назад и да ги променят. Както и ти за твоите - и сам го каза - всеки си взима поука от някой - вземи си и ти :)

x7aZzy
05-08-2012, 11:10
Не съм чела нито темата, нито коментарите, но предполагам, че става въпрос за нещо такова:

Гаджето ми е момиче.
Гаджето ми е кучка.
Следователно всички момичета са кучки.

Поздравления за логиката, авторе!

loveca777
05-08-2012, 12:29
Не знам автора какъв е ,но от коментарите на почти всички момичета писали в темата става ясно ,че ЖЕНИТЕ НЕ СА ХОРА И НИКОГА НЯМА ДА БЪДАТ! Защо го нападате като разярени мечки стръвници? Не се ли досещате ,че на момчето просто му е станало много гадно от депресия и е решило да си излее мъката под форма на някаква агресия в анонимен чат!!!!

Hayashi
05-08-2012, 12:32
Не знам автора какъв е ,но от коментарите на почти всички момичета писали в темата става ясно ,че ЖЕНИТЕ НЕ СА ХОРА И НИКОГА НЯМА ДА БЪДАТ! Защо го нападате като разярени мечки стръвници? Не се ли досещате ,че на момчето просто му е станало много гадно от депресия и е решило да си излее мъката под форма на някаква агресия в анонимен чат!!!!

Да бе, то и на мен като ми е криво ми се иска да ви забия по една ножица в задника на всички. Ама сеш'се, не го правя, щото като ми е криво не е правилно да си го изкарам на всички.

loveca777
05-08-2012, 12:33
И да - всички момичета зодия БЛИЗНАЦИ ходят с 10 момчета на веднъж и не се съобразяват ,че вече си имат приятел :D, което ме досеща за един потребител ,който ви псуваше и наричате кур ви - просто така го разбира човека..

loveca777
05-08-2012, 12:35
Да бе, то и на мен като ми е криво ми се иска да ви забия по една ножица в задника на всички. Ама сеш'се, не го правя, щото като ми е криво не е правилно да си го изкарам на всички.

Е ,че не е правилно съм съгласен, но по някога нервите не издържат
И може просто да го посъветвате какво трябва да прави и как да се държи съвсем спокойно и нормално!
А вие ЖЕНИ се мъчите да го изкарате най-гоолемия некадърник , вместо да му помогнете !
По-добре не пишете

Hayashi
05-08-2012, 12:36
loveca разбрахме, че някоя зодия близнаци те е въртяла на пръста си и ти не си можел нищо да направиш. Айде да не казвам как пък ние момичетата ги разбираме такива като вас.... Като излизаш с курви си е твой проблема. Но нямаш право да мрънкаш, че всички жени са такива, ако ти на свестните не им обръщаш внимание, а винаги се лепиш за курвите.

Едит: Много ясно, че ще му кажа, че е загубеняк. Да пусна аз една тема към мъжката част от форума "Всички сте прости шибаняци, щото един от вас ми изневери".

Майка ти и тя ли е курва и не заслужава да я наречеш човек?

loveca777
05-08-2012, 12:37
На 15 години е !
Замисляли ли сте се ,че може да не знае кое е правилно и КОЕ НЕ?!

summerxtime
05-08-2012, 12:37
A woman brought you into this world,so you have no right to disrespect one. - 2pac

loveca777
05-08-2012, 12:42
loveca разбрахме, че някоя зодия близнаци те е въртяла на пръста си и ти не си можел нищо да направиш. Айде да не казвам как пък ние момичетата ги разбираме такива като вас.... Като излизаш с курви си е твой проблема. Но нямаш право да мрънкаш, че всички жени са такива, ако ти на свестните не им обръщаш внимание, а винаги се лепиш за курвите.

ей се само да се видиш от страни ..
Никъде не съм писал ,че някои били курви , а просто припомних онзи потребител , за да покажа ,защо така мисли
И не - за моята история - тя не е такава , а много добро и свестно момиче .
Не се опитвай и мен да ме изкараш някакъв ,какъвто дори ти не знаеш

anonymous708973
05-08-2012, 12:42
И да - всички момичета зодия БЛИЗНАЦИ ходят с 10 момчета на веднъж и не се съобразяват ,че вече си имат приятел :D, което ме досеща за един потребител ,който ви псуваше и наричате кур ви - просто така го разбира човека..

Да бе, ама не мога да си спомня кой беше тоя гений :д
Много беше добро :D

loveca777
05-08-2012, 12:44
Hayashi , за това говорих - знаете само да нападате , типично по български манталитет

loveca777
05-08-2012, 12:46
Да бе, ама не мога да си спомня кой беше тоя гений :д
Много беше добро :D

И аз го забравих, но това , на какъв се прави тук - не означава какъв е и на живо ;)

Chacho
05-08-2012, 12:49
@whoiammm, нали, да можеше само да поговорите. Щеше да й набиеш чувствата ти с логика, като пирон с чук. Или по-скоро като пирон със задник.

Преебавай. Само да се не окаже, че освен в поддържането на връзки и в преебаването да не те бива.

NomNomNom
05-08-2012, 12:52
Жените не са хора, хора.
Стига сте спорили.
Жените само стоим и тормозим мъжете. Ужасни сме. Горките мъже. Няма кой да им подаде ръка и кой да им помогне. Миличките. Трябва да търпят този ужас, жените са ужасни, играят си с тях после ги захвърлят. Кучки, курви. Мъжете не заслужават това ! И някой ден ще дойде същество, което ще каже - престанете жени , и за наказание ще даде на всички мъже сила, власт, ще им избърше сълзите и сополчетата, и ще им даде сила да се изправят и да се преборят срещу насилниците си !!!!


// никой да не се обижда, за мислещите - целта на поста ми е ясна и не би трябвало да ви обиди, обръщението ми е към автора и ловеца, дано се усетят как звучат най-накрая.

loveca777
05-08-2012, 12:53
Чаче - това което пуска тук като анонимен потребител не мисля ,че може и на живо да го каже на някоя жена ! ;D

Chacho
05-08-2012, 12:55
Чаче - това което пуска тук като анонимен потребител не мисля ,че може и на живо да го каже на някоя жена ! ;D

Не думай. Сега преебаването му ще е по-колебливо от връзката му. Ем ярост, ем страх. Знаеш ли на кво се равнява това - паническо замръзване. Най-пагубната реакция в животинския свят. Нека й се радва.

loveca777
05-08-2012, 12:57
Жените не са хора, хора.
Стига сте спорили.
Жените само стоим и тормозим мъжете. Ужасни сме. Горките мъже. Няма кой да им подаде ръка и кой да им помогне. Миличките. Трябва да търпят този ужас, жените са ужасни, играят си с тях после ги захвърлят. Кучки, курви. Мъжете не заслужават това ! И някой ден ще дойде същество, което ще каже - престанете жени , и за наказание ще даде на всички мъже сила, власт, ще им избърше сълзите и сополчетата, и ще им даде сила да се изправят и да се преборят срещу насилниците си !!!!


// никой да не се обижда, за мислещите - целта на поста ми е ясна и не би трябвало да ви обиди, обръщението ми е към автора и ловеца, дано се усетят как звучат най-накрая.
Както има мъже ,които тормозят и разиграват жените ,толкова ти има женски от същия тип
Мисълта ми беше ,че не бива да започвате да се гаврите с автора , за само някакво си тъпо изпускане на нерви : )

Chacho
05-08-2012, 12:58
Умните хора не си изпускат нервите. Не и по такъв начин.

loveca777
05-08-2012, 13:00
Умните хора не си изпускат нервите. Не и по такъв начин.


На 15 години е , може да не е много умен , но човек - все пак е анонимен
Не се е изпуснал да каже такива неща в реалния свят
А и никой не знае пък дали е бил на върха на нервната си криза на пример

Chacho
05-08-2012, 13:01
Постъпката за мен е тъпа. За мен е важно да го отбележа по подобаващ начин.

loveca777
05-08-2012, 13:05
Постъпката за мен е тъпа. За мен е важно да го отбележа по подобаващ начин.

:D не мислиш ли ,че е по-хубаво да му се разяснят първо нещата , та ако продължи да се инати ,чяк тогава се атакува?

Chacho
05-08-2012, 13:15
Не мисля, че ще разбере. Нека се провокира, след време ще разбере защо е бил нападан.

loveca777
05-08-2012, 13:22
Не мисля, че ще разбере. Нека се провокира, след време ще разбере защо е бил нападан.

Това е добре ,но ако вземе да се примири от всичките тези обиди може самочувствието му да падне до нулата
Да се приеме за загубеняк и да се спре да се бори
Може разбира се и точно обратното да постъпи
Зависи коя зодия е :D :D
Защото има деца ,които го възприемат по различен начин

Chacho
05-08-2012, 13:25
С времето ще се научи. Аз нямам кво повече да кажа. (Даже още преди малко се изхабих, не знам що още пиша)

ledenakrasota
05-08-2012, 13:28
Оф.. няма да чета. Мога да кажа същото дума по дума, буква по буква за теб, авторе! Каквото се повикало, такова се обадило. Със сигурност си направил каквото дрънкаш и някой така е врескал, заради теб. Явно е време да пораснеш. Не си открил топлата вода. Тя те е намерила. ;) Както се случва с всеки, който расте. [-(

loveca777
05-08-2012, 13:28
С времето ще се научи. Аз нямам кво повече да кажа. (Даже още преди малко се изхабих, не знам що още пиша)

И аз спирам ,че полза никаква от мен xD

rusoto_baby_f
05-09-2012, 02:04
Ако трябва да бъда честна, когато прочетох заглавието на темата ,, Всички сте еднакви!,, в съзнанието ми изплува думата ,, Мъже,, ..
Но, всеки си има неговите лоши моменти..И неподходящи хора в живота си, но това не означава, че трябва всички да се слагат под общ знаменател..Всеки си е индивидуален..И няма такова нещо, като ,,Тя е виновна за всичко; това е направила, онова е направила,, След като се е стигнало до края, значи, че и двамата имате някаква вина..
И дори да си наранен в момента, е адски тъпо да си го изкарваш на всички момичета..
Стегни се малко!Не е дошъл края на света!

blaaablaaablaaa
05-09-2012, 08:12
Стига де, бро. Не висчки са еднакви. Това, че си попаднал на такава, не означава, че всички останали са такива.

error92
05-09-2012, 10:51
Има право до някъде, пола им е еднакъв :D

djipsito
05-09-2012, 17:01
Мамо, мамо..

noneofyourbusiness
05-09-2012, 18:16
Айде пак - поредният некадърник си го излива на всички, затова че не е мислил, когато е трябвало.

+1
поредния с ограничено мислене...ще кажеш че имаш опит 50 години, че правиш такива крайни изводи...

kyon
05-09-2012, 19:38

смях -------

fenasf
05-09-2012, 20:35
Браво! Това са първите стъпки по дългия път, който трябва всички да изминем.

horacio
05-10-2012, 10:25
FUCK OFF

И с мен се изгавриха по тоя начин, не смятам да допускам същата грешка повече .. сега аз ще се гавря : )


( Не може да давате големите мечти а после да се отмятате от тях )
Хах да, дай някое нормално добро момиче да го отнесе, заради някоя предишна пикла :lol:
Като всички момичета са еднакви, станете гейове.

draid
05-10-2012, 10:43
Е ти откри топлата вода. Ако не те прекарат някога няма да бъде. Нормално е да се чувстваш така, особено след като нямаш голям опит. Кой знае на каква дрисла си попаднал, НО това не значи че всички са такива. Просто трябва да се научиш да разпознаваш тия дето не са стока от тия дето са.

footballitsmylife
05-10-2012, 11:08
horacio-Не знаеш за какво става на въпрос, така че по добре не говори .. А иначе на мене кво ми пречи да ''преебвам'' и аз да чукам наред и да не ми дреме за нищо ? найс а : )

error92
05-10-2012, 11:09
horacio-Не знаеш за какво става на въпрос, така че по добре не говори .. А иначе на мене кво ми пречи да ''преебвам'' и аз да чукам наред и да не ми дреме за нищо ? найс а : )

Това футболистите сте голяма работа, хаха хаха

Chacho
05-10-2012, 11:21
horacio-Не знаеш за какво става на въпрос, така че по добре не говори .. А иначе на мене кво ми пречи да ''преебвам'' и аз да чукам наред и да не ми дреме за нищо ? найс а : )

Просто умствено си сравним с 4 годишно шимпанзе и ме съмнява интелектуалната ти способност да си правиш емоционални гаври с човешки същества.

footballitsmylife
05-10-2012, 11:27
Да нямаш торба с лафове бе гейче ХАХА.. ходи си на шопинг с приятелките , а после гледай как пичовете им пълнят путките а ти гледаш отстрани помяр ХАААААХААХА

Chacho
05-10-2012, 11:34
Направо ми взе думите от устата. Само дето освен приятелките ти, може да ти направя услуга и теб да те мина, да не вземеш да си умреш девствен.

footballitsmylife
05-10-2012, 11:35
брао бастун умееш да забавляваш ХАХАХАХ аре чиба жалкар

loveca777
05-10-2012, 11:50
footballitsmylife аз също ще те мина след Chacho , жалко същество си

Chacho
05-10-2012, 11:51
Даже ще се наема да ти обясня ограничеността ти. Мисленето ти е такова, че в стълбата на живота ще успееш да видиш няколко стъпала - едно нагоре и известна бройка в обратната посока. Докато ти ще получаваш вътрешно удовлетворение от нападки, което в съзнанието ти е пълноценно категоризиране, хората бързо ще си изграждат обосновано мнението за теб, както е случаят с жалкарството. Нещо повече, това ще ти е съществената пречка да си получиш бленуваното възмездие. И докато караш на самоубеждаване, за да си кърпиш егото, хората покрай теб ще израстват, пък ти, ако извадиш късмет, може и да го съзреш в далечното бъдеще. А като пряко следствие, слепотата ти ще те върти в проблематиката на такива теми, каквато сега си пуснал, пък решенията ще останат за тези, които не са ограничени до твоя капацитет.

Успех в чукането и преебаването!

ccdesigns
05-10-2012, 11:54
Така като го гледам само себе си ще чука и преебава.

footballitsmylife
05-10-2012, 12:01
ЕХ,ех голям анализатор, стана .. на теб бих ти казал, '' успех в живота '' защото там си по нисък и от тревата.... ( почти сигурен съм,че гледаш в земята когато срещнеш момиче ) оставаш си просто жалко педалче.. колкото и да се опитваш да плюеш по другите дано това поне го осъзнаеш : ) ( иначе дано поне не си мислиш,че ми дреме за твоето мнение )

ccdesigns кид попитай кака ти ХАХАХА

IseeDEADbodies
05-10-2012, 12:05
Айде пак - поредният некадърник си го излива на всички, затова че не е мислил, когато е трябвало.


Абе то че го има това, има го. Но не можеш да отречеш факта, че има ужасно много прости путки... Ама така де, колкото прости момчета, още толкова прости момичета.

footballitsmylife
05-10-2012, 12:06
да допълня.. прочетох мненията,но забелязах че още при самото пускане на темата не само ти, но и още 90 % от написалите коментари до тук са хейтване ... прави си сметката кой е жалкия ( да точно така ТИ )

IseeDEADbodies
05-10-2012, 12:12
Авторе.. звучиш ми като някой социопат oО

footballitsmylife
05-10-2012, 12:15
Пичага, ако говориш на мен аз не съм автора на темата ... явно толкова си я и чел .. просто писах тук.

IseeDEADbodies
05-10-2012, 12:20
Е моя грешка.. няма значение, видях ги твоите коментари, и за теб се отнасяше..

raror
05-10-2012, 12:23
хмм.. съгласен съм с теб. Нима не сте били на негово място? Нормално е. При мен беше същата ситуация, но краят не беш чак толкова лош... :)

/Иначе бързате веднага да го опреквате...

footballitsmylife
05-10-2012, 12:25
Като гледам и така наблюдателния Chacho не е разбрал,че аз не съм авторът на тази тема.... прост народ не гледа, а бърза да плюе още отначалото когато темата беше пусната се започна хейта,но така е има много разбирачи.

Chacho
05-10-2012, 12:41
Забелязах, не се притеснявай, просто се припокривате, пасвате на стереотипа. Стереотипът на хората, които когато са опарени, мислят единствено в аспект "преебан" и "преебаващ", без да могат да се докоснат до конкретиката.

loveca777
05-10-2012, 12:45
Като гледам и така наблюдателния Chacho не е разбрал,че аз не съм авторът на тази тема.... прост народ не гледа, а бърза да плюе още отначалото когато темата беше пусната се започна хейта,но така е има много разбирачи.

Chacho много добре си знаеше кой е автора , а ти се научи да пишеш.
Никога няма да достигнеш негово ниво, в която и да е сфера от живота .
Оставаш си комплексирана свирка.

footballitsmylife
05-10-2012, 13:14
Е брао бе гейчета хахаа.. ловец тебе кво да те коментирам 10 годишно хлапе,само те съветвам като използваш думата свирка прибавяй и майкати там, че тя ги прави много добре :) кво да достигна тоя чачо тва ли ви е форумния герой ? то 95 % сте такива, още не е прочел темата и хейтва прост народ.. да чачо виж поне първо кой,потребител е създал темата а после пиши ХАХАХА жалкар

horacio
05-10-2012, 13:24
Ти си моят идол в живота.

Chacho
05-10-2012, 13:38
Видяхме, че не си я писал темата, успокой се. Дори все още недоумяваме, как сте два различни човека.

NomNomNom
05-10-2012, 14:10
Е брао бе гейчета хахаа.. ловец тебе кво да те коментирам 10 годишно хлапе,само те съветвам като използваш думата свирка прибавяй и майкати там, че тя ги прави много добре :) кво да достигна тоя чачо тва ли ви е форумния герой ? то 95 % сте такива, още не е прочел темата и хейтва прост народ.. да чачо виж поне първо кой,потребител е създал темата а после пиши ХАХАХА жалкар
Добре, аз предлагам на хората като теб да се виждаме извън форума, за да им помогна. Та, ако искаш, ще се видим, и да видим как ще се напишкаш в гащите, които майка ти ти пере.

NomNomNom
05-10-2012, 14:11
FUCK OFF

И с мен се изгавриха по тоя начин, не смятам да допускам същата грешка повече .. сега аз ще се гавря : )


( Не може да давате големите мечти а после да се отмятате от тях )
Бъзльо, редактираш сиу коментарите :Д:Д:Д

footballitsmylife
05-10-2012, 15:56
NomNomNom нямаш проблем побъркано хипи : )

loveca777
05-10-2012, 16:00
Аз предлагам просто всички да го игнорираме този, да не го мъчим и подхранваме още гащника .

SisiStrange
05-10-2012, 16:10
:lol: :lol: Поне се посмях малко преди вечеря.

Shreya
05-10-2012, 16:26
Явно си преживял разочарование и за това си настроен толкова крайно негативно- разбираемо е. Всеки, който е бил излъган по някакъв начин изпитва гняв, омраза дори злоба към дадения човек. Мислиш си, че вече всичко е свършило, че няма да обичаш повече, че този мъж или жена са били последната, "истинската любов", но това съвсем не е така. Никой не обича само веднъж, не се влюбва само веднъж. Не искам да оправдавам никого, не знам какво се е случило между вас, но само мога да ти кажа, че насила никаква любов не би могъл да вземеш, ако отсрещният не иска да ти я даде. Казвам го, защото знам какво е да боли, да се разкъсваш отвътре, да не можеш да си поемеш въздух и да плачеш от безсилие, че не можеш да промениш нещата. С мен едно момче постъпи по същия начин. Поигра си с мен, даваше ми красиви обещания и аз му вярвах безумно много. Вярвах му, защото сме малко по-големи на възраст и предполагах, че именно това ще бъде причината за сериозността на отношенията ни. Е, да, ама не! Всичко рухна в един момент, когато явно вече не му бях необходима и когато си беше взел това, което иска от мен. Още страдам, още се надявам и аз не знам на какво... Факт е, че никой няма право да се подиграва с чувствата на някого. Защо трябва да лъжеш един човек толкова долно? Да го караш да вярва, да се надява, да мечтае, а после да погубиш ей така всичко само защото си решил, че този човек не ти е необходим вече?
Вярвай ми(казвам го от опит) пак ще се влюбиш, пак ще обичаш, колкото и невероятно и невъзможно да ти звучи сега, но ще се случи, друг е въпроса дали вече ще се доверяваш толкова лесно. Съвет- не се доверявай преди да опознаеш човека. Предпази се от последващата болка.
Извинявам се за тирадата, но се надявам искрено да съм успяла да помогна на повече хора. Ако някой иска да сподели нещо може да ми пише :)

NomNomNom
05-10-2012, 17:32
Искам да преям и да си легна.

kyon
05-10-2012, 19:00
Научете се най - накрая да подбирате хората, с които излизате.
Не е луд този дето яде баницата, а този който му я дава... така, че не търсете вината в другите.

п.п. От два дни се веселя в тая тема. :D

djipsito
05-10-2012, 19:04
Толкоз ли е яка, мен ме мързи да прочета ..

Chacho
05-10-2012, 19:34
Толкоз ли е яка, мен ме мързи да прочета ..

Нищо различно, само са джафкаме и апем.

error92
05-10-2012, 21:22
footballismylife, искрено се забавлявах, докато ти четох глупавите коментари и нападки. БЛАГОДАРЯ ТИ <3

whoiammm
05-11-2012, 08:30
Не очаквах да има толкова постове по тая тема .. Всички започнахте някакви да ме нападата и мислите че аз съм сгрешил някъде и аз съм си виновен за това което тя направи ! Както казах тя ми каза много неща на които аз повярвах. Връзката ни щеше да е малко трудна защото тя учи в моя град но живее в друг на 100 км от моя ! Но въпреки това аз исках да съм с нея и можех да го направяя ако не ме беше излъгала и до днес още незнам истината ! А това е най-гадното. Тя ми излиза с оправданието че искала СВОБОДА искала да е СВОБОДНА . Казах и да излезем ад поговорим само двамата да се опитаме да оправим нещата. Тя ми каза няма какво да говорим искам свобода. Питах я по телефона защо късаш кажи ми поне да знам тя ми каза. Вече ти казах! Даже не можа да ме погледне в очите и да ми каже. Искам да съм свободна за това късаме. Дори и да го беше направила нямаше да и повярвам! По телефона като я питах защо тя ми каза "Нали ти казах" . Най-тъпото е че преди няколко дена ми казаха нещо много гадно! Преди да скъсаме тя идваше 1-2 дена с бившия си и приятелките и при мене и обръщаше повече внимание на него отколкото на мен набих си филма че иска да ме дразни и го прави нарочно .. :( Стана ми много тъпо. Така след няколко дена тя скъса с мен както казах по горе ! И ми казаха след това че някои ги видял да се целуват с бившия си! Аз се шокирах и сега искам да разбера кога е станало това . Докато сме ходили или след това ! ;хх Макар че тя ми каза искам да си останем приятели незнам как ще стане ако това е истина. Тя се подигра с мен излъга ме и още незнам причината за която скъса с мен и съм 100% сиг че не е "СВОБОДА" ! Казаха ми че ми е изневерила с бившия си ! И иска да сме приятели ! Надявам се това последното да е ЛЪЖА защото ако е истина ЩЕ ГИ САСИПЯ !!! Простоо толкова страдах за нея и сега тя да ми е причинила това просто ще откача .. ;хх Аз си набивам филма че е единствена че няма да немеря друга като нея и още испитвам нещо към нея ноо просто всичко е СУПЕР ГАДНО ОБЪРКАНО И СЛОЖНО ! Мерси че прочетохте този пост .. :) Ще се надявам за някои съвет какво да правя да си отмъстя да се опитам да се оправим да разбера дали е истина или лъжа или просто да душа наоколко и да разгадая всичко защото като не знаеш нищо ти е НАЙ-ГАДНО!!!

SisiStrange
05-11-2012, 09:09
Абе човек, мислиш като 11-годишен. Вземи се стегни. Като тази е куха лейка, се дръж като мъж и продължи напред. Какви отмъщения, ровене за истина и прочие? Истината е мега простичка: Решила е, че си иска бившия, скъсала те е и се е върнала при него. Толкоз. Сега вместо да си намаляваш шансовете да си хванеш свястно момиче, плюейки целия женски народ, се вземи в ръце, пий една студена вода и я забрави. Какво си мислиш, че ще постигнеш като седнеш да и отмъщаваш? И как по-точно? Като няма чувства към теб, не можеш да я нараниш. Можеш да и смъкнеш мъъъникчко егото като види, че си я забравил за отрицателно време и ти е безразлична. Това е максималното и единственото полезно за теб.

loveca777
05-11-2012, 11:07
Абе човек, мислиш като 11-годишен. Вземи се стегни. Като тази е куха лейка, се дръж като мъж и продължи напред. Какви отмъщения, ровене за истина и прочие? Истината е мега простичка: Решила е, че си иска бившия, скъсала те е и се е върнала при него. Толкоз. Сега вместо да си намаляваш шансовете да си хванеш свястно момиче, плюейки целия женски народ, се вземи в ръце, пий една студена вода и я забрави. Какво си мислиш, че ще постигнеш като седнеш да и отмъщаваш? И как по-точно? Като няма чувства към теб, не можеш да я нараниш. Можеш да и смъкнеш мъъъникчко егото като види, че си я забравил за отрицателно време и ти е безразлична. Това е максималното и единственото полезно за теб.
Плюс 100 и ключ на темата
Просто я забрави и не позволявай повече да те разиграва
Съдбата си знае работата , ще намериш по-хубаво момиче след време

error92
05-11-2012, 13:44
Не очаквах да има толкова постове по тая тема .. Всички започнахте някакви да ме нападата и мислите че аз съм сгрешил някъде и аз съм си виновен за това което тя направи ! Както казах тя ми каза много неща на които аз повярвах. Връзката ни щеше да е малко трудна защото тя учи в моя град но живее в друг на 100 км от моя ! Но въпреки това аз исках да съм с нея и можех да го направяя ако не ме беше излъгала и до днес още незнам истината ! А това е най-гадното. Тя ми излиза с оправданието че искала СВОБОДА искала да е СВОБОДНА . Казах и да излезем ад поговорим само двамата да се опитаме да оправим нещата. Тя ми каза няма какво да говорим искам свобода. Питах я по телефона защо късаш кажи ми поне да знам тя ми каза. Вече ти казах! Даже не можа да ме погледне в очите и да ми каже. Искам да съм свободна за това късаме. Дори и да го беше направила нямаше да и повярвам! По телефона като я питах защо тя ми каза "Нали ти казах" . Най-тъпото е че преди няколко дена ми казаха нещо много гадно! Преди да скъсаме тя идваше 1-2 дена с бившия си и приятелките и при мене и обръщаше повече внимание на него отколкото на мен набих си филма че иска да ме дразни и го прави нарочно .. :( Стана ми много тъпо. Така след няколко дена тя скъса с мен както казах по горе ! И ми казаха след това че някои ги видял да се целуват с бившия си! Аз се шокирах и сега искам да разбера кога е станало това . Докато сме ходили или след това ! ;хх Макар че тя ми каза искам да си останем приятели незнам как ще стане ако това е истина. Тя се подигра с мен излъга ме и още незнам причината за която скъса с мен и съм 100% сиг че не е "СВОБОДА" ! Казаха ми че ми е изневерила с бившия си ! И иска да сме приятели ! Надявам се това последното да е ЛЪЖА защото ако е истина ЩЕ ГИ САСИПЯ !!! Простоо толкова страдах за нея и сега тя да ми е причинила това просто ще откача .. ;хх Аз си набивам филма че е единствена че няма да немеря друга като нея и още испитвам нещо към нея ноо просто всичко е СУПЕР ГАДНО ОБЪРКАНО И СЛОЖНО ! Мерси че прочетохте този пост .. :) Ще се надявам за някои съвет какво да правя да си отмъстя да се опитам да се оправим да разбера дали е истина или лъжа или просто да душа наоколко и да разгадая всичко защото като не знаеш нищо ти е НАЙ-ГАДНО!!!

Ти така и не разбра няколко прости неща, после се чудиш защо всички трол-ват !

1. Това, че си попаднал на такава не значи, че всички момичета са такива и трябва да ги слагаш под общ знаменател ! Още по-малко да тръгнеш да се държиш като бесен турчин заради някаква к*рва !

2. За такава, на каквато си попаднал не си заслужава и грам да страдаш !

3. ИЗЛЕЗ ОТ ФИЛМА !

StillShady
05-11-2012, 17:43
Точно.

Авторе, ходи се скрий някъде.
Я недей да му казваш кво да прай ве

StillShady
05-11-2012, 17:44
всички сте едни и същи ве само за ебане ставате ;)

footballitsmylife
05-11-2012, 20:11
StillShady сългасен съм с теб,а те нека си го отричат колкото искат,но си е факт ... а през тва време отрепките да си ги защитават колкото искат :D

anonymous708973
05-11-2012, 20:23
хмм.. съгласен съм с теб. Нима не сте били на негово място? Нормално е. При мен беше същата ситуация, но краят не беш чак толкова лош... :)

/Иначе бързате веднага да го опреквате...

Не, не съм била и никога няма да бъда. Ако някой ме подведе, ще бъде само и единствено по моя вина - заради МОЯТА грешна преценка. И никога няма да тръгна да обвинявам целия срещуположен пол. Това, че ти си го направил/а, не го прави нормално и/ли по-малко малоумно.

Естествено, че ще хейтваме, по дяволите. Не всички момичета са еднакви, не всички момчета са еднакви. Това, че вие не преценяте хората, си е лично ваш проблем.


всички сте едни и същи ве само за ебане ставате
Това от баща ти по адрес на майка ти ли си го чул?

loveca777
05-12-2012, 06:21
всички сте еднакви ! :D
природата ви е такава :D

NomNomNom
05-12-2012, 07:45
всички сте едни и същи ве само за ебане ставате ;)

И майка ти така каза, докато й е го слагах отзад.

kalpazanka
05-12-2012, 07:47
Стига толкова любезности.