PDA

View Full Version : За или против?



SexyBody
05-08-2012, 08:15
За или против секса без обвързване сте? "Да се виждате само за секс"





Аз съм за с двете ръце и двата крака!

marilyn
05-08-2012, 09:05
Има такива теми. Принципно съм "за" ... когато не си влюбен или нямаш време за сериозна връзка и тн и тн.... защо не? Забавно е... колко хубави спомени имам от такива отношения....

Joc
05-08-2012, 09:10
за, не мен пък ми е трудно да се обвързвам

bloodyF
05-08-2012, 09:39
за,особено ако си сингъл и не намираш точния човек

desirebg
05-08-2012, 09:40
Преди бях твърдо ЗА , но се влюбих много и последните 11 месеца съм посветен само на едно момиче! (в случая против)

ShtrudeL
05-08-2012, 09:44
Против, защото ако правя нещо такова, в един момент ще се разнежа и ще прецакам всичко.

Violenza
05-08-2012, 10:34
В момента имам такава "връзка". Следователно съм "за", щом за момента съм преценила, че това е най-доброто за мен.

heartshapedbox
05-08-2012, 10:36
И аз по принцип съм за, стига да не се намесват чувства.
Който си знае, че бързо се привързва, по-добре да не го прави, че ще съжалява после.

IseeDEADbodies
05-08-2012, 10:37
Friends with benefits... me gusta ! :D

SexyBody
05-08-2012, 10:46
Само така правете секс а не война :D

SmilezZz
05-08-2012, 10:51
Против! Не мога да правя , каквото и да е , и с когото и да е ако нямам никакви чувства и симпатии.

granger
05-08-2012, 11:04
Технически е възможно и до едно време ще е добре, само че при всички такива връзки се получава така ,че единия винаги започва да изпитва чувства и нещата се прецакват...Е,при някои такива двойки и при двамата се получава химията и се стига до връзка след време,ама рядко.
В повечето случаи се започва от собственическото чувство, от това ,че някой друг ще има партньора ти и оттам тръгват нещата...или единия от двамата хлътва.
Затова,по-скоро не.

IseeDEADbodies
05-08-2012, 11:10
Технически е възможно и до едно време ще е добре, само че при всички такива връзки се получава така ,че единия винаги започва да изпитва чувства и нещата се прецакват...Е,при някои такива двойки и при двамата се получава химията и се стига до връзка след време,ама рядко.
В повечето случаи се започва от собственическото чувство, от това ,че някой друг ще има партньора ти и оттам тръгват нещата...или единия от двамата хлътва.
Затова,по-скоро не.

А вместо да мислиш к'во би станало след "х" време и к'во не би станало, може просто да се отдадеш на момента ;] Дори и този момент да е малко по-продължителен. Но пак си зависи от човека =]

granger
05-08-2012, 11:18
Виждала съм какво се случва от такива връзки и как винаги единия е преебан. Засега съм на мнение,че не е за мен.

IseeDEADbodies
05-08-2012, 11:30
Ем, браво ! В смисъл такъв, важното е човек да си преценя точно това - кое е за него, и кое не е ;]

georgi.anev3
05-08-2012, 11:49
аз съм "за" по-яко е така.А за или против секса с хора от същия пол ?

R A L I
05-08-2012, 12:13
Аз съм ПРТИВ как може да павиш секс с първия срещнат човек?

Chacho
05-08-2012, 12:31
Тая тема ми е любима. Просто като прочетеш заглавието и ти е ясно, че половината коментари ще са "не, защото в един момент се привързваш и се съсипват нещата." Тва, което аз пък съм забелязал е, че най-често идва от устите на хора, които нямат грам опит с такива връзки. В повечето случаи се появяват чувства, двете страни се скарват за това и толкова. Нищо страшно, после го преживяват. Тоя проблем е хиляда пъти по-малък от проблемите в една нормална връзка.

Според мен по-често се случва, че момичето се навива, после разбира, че не иска такъв секс и момчето се изпокарва с момичето заради фалшивите надежди.

И не на последно място, както зрелите хора се справят с дълготрайните традиционни връзки, така могат да се справят и с "просто секс" взаимоотношенията.

In*The*Face
05-08-2012, 14:09
Против съм, защото обикновено един от двамата хлътва и всичко се прецаква. Предпочитам да си правя редовен секс с постоянния ми приятел, отколкото да си лягам с който сваря.

Chacho
05-08-2012, 14:21
Против съм, защото обикновено един от двамата хлътва и всичко се прецаква. Предпочитам да си правя редовен секс с постоянния ми приятел, отколкото да си лягам с който сваря.

Ще ми кажеш ли кое точно се прецаква? Тези връзки са характерни за малко по-големи хора, които са прочели поне няколко пъти сценария на несподелената любов и са свикнали да си решават проблемите с едностранчивостта. Бягането от тези връзки ли е единственото решение? Щото по тая логика трябва да бягаме и от приятелствата между момчета и момичета, щото и там едната страна започва да проявява чувства.

И да си кажа изрично, че ще вземе някой да не ме разбере като хората, сериозната връзка е многократно по-добър вариант. Но докато си необвързан, не виждам какъв е проблемът.

In*The*Face
05-08-2012, 14:42
Ами прецаква се, защото голяма част от жените са много по-склонни към привързване от мъжете. Тук изобщо не става дума за големи и малки хора. Аз лично, за да си легна с някого трябва поне да ми е симпатичен, да намирам нещо в него. Т.е първата предпоставка да възникнат чувства вече е на лице още преди да сме влезли в леглото. Ако ми допадне и като характер..., ако е добър в секса...ето ти още причини да хлътна по него. Да, може да не ми е до връзки, може да търся само секс, но това не ми гарантира, че в един момент няма да пожелая нещо повече. А не е невъзможен сценария и в обратен вариант. На мен просто ми се прави секс, в началото и на него, в последствие обаче той разбира, че обичам да пия бира, да гледам снукър и футбол и да слушам металика рано сутрин и решава, че между нас може да има нещо повече. Ми не ми харесва така. Предпочитам редовен секс и сериозна връзка. Това е.

DisappointedDreamer
05-08-2012, 14:49
Щото по тая логика трябва да бягаме и от приятелствата между момчета и момичета, щото и там едната страна започва да проявява чувства.

Точно така.
И между другото съм забелязала, че момичетата НЕ са тези, които обикновено в един момент искат повече, ами точно обраното - момчетата са тези, които се привързват.

И аз обичам да пия бира, да гледам и играя футбол, и да слушам рок енд рол, но въпреки това съм ЗА такава "връзка между двама човека". Правиш си кефа, ако в последствие единия се привърже а другия не иска нищо по-сериозно, се разделяте, цупите за малко, и това е. Нищо сложно или пък страшно няма.

Chacho
05-08-2012, 14:52
Май не ми разбра въпроса. Какво като не се получи, толкова ли голям проблем е? Това ли е първият път, в който ще си харесала някого, който не ти връща на чувствата? То е ясно, че ти взаимоотношения са краткотрайни. Ако момчето е достатъчно съобразително, няма да се сближава с нея. Няма да разбереш в последствие, че играе снукър или е фен на Челси. И ще ти изчезне тръпката, и това е. Такава е схемата. После си намираш друг, временна тръпка, чао. Накрая намираш сериозен. Алтернативата е пак да не се сближиш, но да не сте правили 5-6те пъти секс.

cyclops
05-08-2012, 15:15
Такива теми БОЛ ! И все пак ми е много смешно някой като пита За или Против? Какво значи това? Или ти се случва или не. Каквото и да си мислиш не знаеш какво утре ще стане, нали така?

DeHu
05-08-2012, 15:23
А на някого случвало ли му се е да прави секс без обвързване,но в последствие нещата с човека да се задълбочат?

In*The*Face
05-08-2012, 15:35
А на някого случвало ли му се е да прави секс без обвързване,но в последствие нещата с човека да се задълбочат?

Да, на мен ми се е случвало и точно за това казах, че съм против. И не, че ще е за пръв или последен път да харесаш някого, който да не отговори на чувствата ти, но все пак си мисля, че е глупаво сам да влизаш в устата на лъва заради едното *бане. Това с временните тръпки на мен не ми допада. Не ми е в стила секс и чао. Достатъчна причина да не съм за подобен тип взаимоотношения.

iwwo_
05-08-2012, 15:43
Защо не ? ЗА! :)

Violenza
05-08-2012, 19:24
Аз съм ПРТИВ как може да павиш секс с първия срещнат човек?
Кой пък е казал, че ще е първият срещнат?

ilikeitdirtyX
05-08-2012, 20:42
Friends with benefits... me gusta ! :D

+1 asdfghjkl

alchy
05-08-2012, 21:06
Понякога се случва просто без да искаш, "просто секс" , без чувства само емоции и удоволствия ^^ Общо взето съм "за" стига да ми допадне момиче :)

DragonLady
05-08-2012, 21:14
За. Имала съм такава "връзка" и никак не ми беше зле. Имах си свободата, получавах си секса и всичко си ми беше на шест. Приключи защото се скарахме с въпросният за нещо далечно от неангажиращата ни връзка. Но в момента имам стабилен мъж до себе си, който ме задоволява напълно и не бих се хванала пак с нещо подобно.

LuDaTa_PcHeLiChKa
07-04-2012, 19:49
За! ^^
Да, често срещано е да се провокира нещо в другия, затова трябва да е с непознат (не първия срещнат) както не може да има приятелство м/у двата пола. : )

lamer4e7o
07-06-2012, 13:48
Е па и аз съм „за“, ама досега не ми се е случвало. :/ :D

mMemories
07-06-2012, 16:22
за,особено ако си сингъл и не намираш точния човек


ако не намираш правилния човек се хвани с първия срещнат... логика

иначе донякъде за, донякъде против... пък и понякога от "Да се виждате само за секс", може да се появят и чувства ...

metavitamin
07-06-2012, 18:11
Аз съм За, както се казва по-горе в коментарите, когато нямаш време за сериозна връзка и тн, е добре ... ;)

Glamour92
07-06-2012, 18:29
Ама естествено,че съм ЗА,твърдо при това!
*стига аз да не участвам...

ellie.rawrr
07-06-2012, 18:44
за ! стига да умееш да не се привързваш лесно :)

UniCoWN
07-06-2012, 19:21
Категорично ЗА съм, имала съм такива връзки, хубавото за мен е свободата, пълната свобода да правя каквото си искам без някой да ми търси сметки след това, като цяло неангажираността, такива връзки са ми присъщи и съм склонна на още.

li0n
07-06-2012, 19:47
Против..

mechone
07-06-2012, 19:54
Зависи от възрастта...