PDA

View Full Version : Friend zone



ShUnZyk
05-08-2012, 19:24
Ако веднъж си вкаран в friend zone-a има ли изход от него ? С пояснение момичето те е харесало на външен вид , но поради непроявена тактичност от моя страна и нейни страхове в сближаването си бил отхвърлен ?

Chacho
05-08-2012, 20:01
Обикновено излизането се получава тогава, когато спре да те интересува отговорът на въпроса.

anonymous708973
05-08-2012, 20:08
Много трудно. Трябва да излезеш от рамката, която си е съставила за теб. Звучи лесно - почваш да се държиш по друг начин. Но не е. Този друг начин трябва да е характерен за теб, да е част от твоята същност, защото иначе ще е маска, която не можеш да поддържаш безкрайно. Изненадвай я (нямам предвид с подаръци), карай я да се чувства несигурна, флиртувай...

Chacho
05-08-2012, 20:11
По-добре да започне на чисто. Просто няма да може да се откъсне от това, което мисли, ако действа само с нея. Просто защото няма привличане от нейна страна, няма да може да усети и разпознае онова, което други девойки биха му предложили, заради късната фаза на взаимоотношенията им.

DisappointedDreamer
05-08-2012, 20:11
Обикновено излизането се получава тогава, когато спре да те интересува отговорът на въпроса.

Мда. Съгласна съм и с поста на Пантерката. Ако поддържате контакт непрестанно, и си във фриендзоната, то почти никога няма да излезеш от нея. Ако обаче, поради някакви обстоятелства вие прекъснете контакт и след време се "преоткриете", то тогава според мен би било значително по-лесно.

Но, мда.

ShUnZyk
05-08-2012, 20:11
(chacho) Хмммм , немога да кажа че е спряла да ме интересува , но пък как би помогнало това ? Моментното състояние е такова , че сме спрели контактите напълно( а и трудно може да е друго , тъй като 1ствения начин е чат ..) , това не мисля , че би ме извело от ситуацията. Значи да рачтитам само на случайността ?

marilyn
05-08-2012, 20:16
Трудно се излиза от friendzone... често пъти си е невъзможно.

AliceSw
05-08-2012, 22:12
От лично наблюдение - само след почти никакъв контакт известно време се излиза от нея...преди месец срещнах най-добрия си приятел от гимназията, който никога не е предизвиквал физически усещания в мене...еми 3 години по-късно като нормален, чудесен вече, попорастнал мъж не бих могла да му откажа нито секс, нито връзка дори при подходящо отношение...

nick1896
05-09-2012, 18:26
И за тази болест лек има.. Ако си заинтересован драсни ми на лс.

Furious?
05-09-2012, 18:33
Трудно , много трудно.Започни да флиртуваш с нея.Отначало ще и бъде странно , а след това съди по резултата

w0sh
05-09-2012, 19:12
Ами то това нещо трябва още в началото да се предотварти.

ShUnZyk
05-09-2012, 20:02
Ами то това нещо трябва още в началото да се предотварти.

В началото нещата отиваха на добре , но 1 грешка обръща всичко с главата надолу ...

fenasf
05-09-2012, 20:22
Не? Просто няма. Както и да го изопачаваш в ума си, няма. Можеш да я изнасилиш или да й платиш много пари :D

Chacho
05-09-2012, 20:23
Нема да си търсиш друга, така ли да разбирам?

valdesbg
05-09-2012, 20:27
Обикновено излизането се получава тогава, когато спре да те интересува отговорът на въпроса.

Най-старата костенурка е била 186 години.

DisappointedDreamer
05-09-2012, 20:29
Горкото животинче :/ толкоз старо.

ShUnZyk
05-09-2012, 20:31
О не глупости , аз си живеем живота за да си правим кефа , така че няма как да се огранича до 1 момиче .. Верно беше по-стойностно от всички срещани досега , но ще го преживеем без затруднение ;) , тоест аз вече съм я преживял .

sapphirr
05-10-2012, 15:26
Ако веднъж си вкаран в friend zone-a има ли изход от него ? С пояснение момичето те е харесало на външен вид , но поради непроявена тактичност от моя страна и нейни страхове в сближаването си бил отхвърлен ?

Да,с настоящето ми гадже сме заедно от 2 години,преди тва....беше най-добрия ми приятел (но не и аз на него,за него никога не съм била просто fr).Не допуснах грешката да го изгубя,защото навреме оцених какъв човек имам до себе си