PDA

View Full Version : Отслабване и стягане.



GoldenHeart
05-09-2012, 09:22
Знам, че има много такива теми и, че всички пишат, че знаят, че има много такива теми, та нека и аз да го напиша! :D

Момиче на 15, почти 16 години съм. Като по-малка съм ходила на художествена гимнастика и балет. Бях много слаба. За кратък период от време бях качила доста килограми. Бях 58 кг. Бях в някаква депресия, седях пред компа и нагъвах сладки неща, чипсове и все такива вредни работи. (Това беше, когато бях 7-ми за 8-ми клас)
Взех, че се усетих, че не бива да продължавам така. Края на учебната година на 8-ми клас, започнах да правя някакви диети. Спрях чипсовете и всички вредни неща. Започнах да се храня здравословно. И така до началото на 9-ти клас бях свалила около 10кг. Бях станала 48 кг. Като ме видяха, всички се зачудиха как съм отслабнала толкова. Наистина се гордях доста със себе си.
Сега покрай зимата взех, че качих 2-3 кг. Моите зони на натрупване са кръста (т.е. правя паласки), корема и задника.
Предложете някакви съвети. Знам, че пак ще успея да си отслабна, но искам да чуя и някакви други съвети. :)

SisiStrange
05-09-2012, 13:05
Лека здравословна диета. Прави упражнения (има и такива, които точно ти помагат да нямаш паласки). Не пий газирано, че образува целулит. И така.

FuckingFreak
05-09-2012, 13:29
Щом преди си успяла да отслабнеш с 10 кила по твой метод, тогава защо не направиш същото и не ги свалиш тия 2-3, които те притесняват?

CaSsIe
05-09-2012, 17:17
Ами от личен опит ти казвам, че ако намалиш калориите или по - скоро ги сведеш до минимум ще имаш много бърз резултат. Но каквото и да правиш, не трябва да го възприемаш като диета, а като начин на живот и хранене. Аз моя го промених преди 2 месеца и успях да сваля 12 килограма. Ето тук http://www.specializingfoods.com/guppy460/articles.php?lng=bg&pg=102 можеш да видиш, кое колко калории съдържа, но най - добрия вариант е да ядеш супи, салати, задушени зеленчуци и такива, които се приготвят с малко мазнини. Успех :)

DownloadVirus
05-09-2012, 17:53
Знам, че има много такива теми и, че всички пишат, че знаят, че има много такива теми, та нека и аз да го напиша! :D

Момиче на 15, почти 16 години съм. Като по-малка съм ходила на художествена гимнастика и балет. Бях много слаба. За кратък период от време бях качила доста килограми. Бях 58 кг. Бях в някаква депресия, седях пред компа и нагъвах сладки неща, чипсове и все такива вредни работи. (Това беше, когато бях 7-ми за 8-ми клас)
Взех, че се усетих, че не бива да продължавам така. Края на учебната година на 8-ми клас, започнах да правя някакви диети. Спрях чипсовете и всички вредни неща. Започнах да се храня здравословно. И така до началото на 9-ти клас бях свалила около 10кг. Бях станала 48 кг. Като ме видяха, всички се зачудиха как съм отслабнала толкова. Наистина се гордях доста със себе си.
Сега покрай зимата взех, че качих 2-3 кг. Моите зони на натрупване са кръста (т.е. правя паласки), корема и задника.
Предложете някакви съвети. Знам, че пак ще успея да си отслабна, но искам да чуя и някакви други съвети. :)

Това,че качваш в кръста корема и задника показва,че се храниш не както трябва.Почни от там.

BlackBaby
05-10-2012, 06:08
И на мен ми е интересно да чуя как да сваля задника и паласките,че са ми доста проблемни зоните.А се храня здравословно избягвам боклуци като чипсове ,дюнери и др.
п.п. на 14 съм

DownloadVirus
05-10-2012, 10:31
[QUOTE=BlackBaby;10160234
п.п. на 14 съм[/QUOTE]

Сама си го казваш....

А това,че не ядеш еди какви си храни не означава нищо,въпросът е какво ядеш,а не какво не ядеш :)

edDinstVenNa
05-11-2012, 19:52
ами започни да ходиш на фитнес + здравословното хранене би трябвало добре да се полубава . .или пък вместо фитнес ако имаш къде излизай да бягаш навън :)