PDA

View Full Version : Някои с нет и цифрова на Булсатком?



RagioL
05-09-2012, 11:19
Ако може да сподели дали е доволен услугите им?

Ewok
05-09-2012, 12:02
Имам дупка в стаята.
Не, имам две дупки в стаята.
Едната я били сбъркали, затова ми пробили още една и то на средата на стената.
Тъпанари.

Иначе не са зле. По време на бури малко прекъсва понякога, ама аз така или иначе не гледам мн телевизия.

Нетът е супер.

granger
05-09-2012, 12:24
Аз пък съм доволна,за 1 година веднъж , два пъти спира,защото единия път беше завалял много сняг по антената и тябваше да го изчистим само, а втория след пороя вчера,който заля Дъбене.

БожиятАгнец
05-09-2012, 13:27
Само интернетът им ползвам, но съм много доволна. Те купиха София Онлайн - старият ми интернет доставчик, който беше възможно най-готиният на светът! И като ми го включваха даже ползваха старият кабел. За толкова малко пари имам интернет бърз, като вятъра. Просто не е реално. Много съм доволна. Обаче гледах офертите с телевизията и не бих препоръчала на никого. Те ти дават еди-колко си канала, най-основни и тъпи и ти ако искаш дори един готин канал си доплащаш на месец още 10 ли колко лева, за да имаш пакетът в който е той.И цените бяха нереално високи в сравнение с офертите на другите. Смисъл апаратът си го плащаш и си остава за теб, от това беше и по-скъпо, но това никъде другаде го няма. (Пък и той хубаво остава за теб, но ти можеш да го ползваш само с Булстатком) Не, че много разбирам просто ми направи впечетление.

mlakniwe
05-09-2012, 13:35
Да аз съм на цифрова и нет на булсатком-значи за цифрова на 2 телевизора/2 приемника тоест/ и нет 45мегабита плащам 26лв-28лв на месец-щото е в пакет или нещо такова
http://bulsat.com/prices.php

през първите 1-2 месеца скоростта на нета ти е 95Мегабита/бързичък е всичко зарежда бързо и теглиш с 10мб/с/, после вече си е реалната скорост, тоест аз сега съм на 45мегабита и тегля с 6-7мб/с-Много съм доволен от нета/бърз и не прекъсва никога/ и цифровата/но рядко гледам ТВ/
Като цяло от нета съм доволен много-преди бях с виваком, но той е мноо бавен/10мегабита/ пък и цената си заслужава на булсата

Имах проблем с оптичният кабел, понеже е много тънък и вече 2 пъти ми се къса, щото прайм ремонт, тъй че гледа да ти го сложат на място където няма да се скъса, щото после тряя да ти го свързват с една машинка и не става много бързо

RagioL
05-09-2012, 17:55
Мерси за информацията!