PDA

View Full Version : RAZBIT SUM !!! OSTAVI ME!



GluPAV
05-09-2012, 11:14
zdrasti , nqmam kirilica za tova shte pisha taka. imah vruzka s edno momiche ot 9 meseca ,bqhme dobre vsi4ko beshe ok . do predi 1 sedmica kato pochna da izliza s neinite priqtelki ,pochna da se durji studeno kum mene zatvarqshe mi telefona,govoreshe mi strogo,dori pochna da me otbqgva .kato pochna da si govora neshto s neq po telefona i tq mi kazva ,aide az trqbva da zatvarqm shtoto me chakat ili neshto takova .a predi ne beshe taka govoreshe si s mene postoqnno!!! pitah q kakvo stava tq mi kaza che sum q bil revnuval mnogo i tova prez teq 9 meseca i tova q e tormozelo i che imalo granici ,i nai nakraq me ostavi :( kaza che iska malko vreme sama samo s neinite priqteli ,trqbvalo e da si pomisli i iskala spokoistvie :( a predi da se sluchi tova tochno 1 den predi tova mi placheshe na krakata che me obicha i che ne moje bez mene ,i che sum edinstveniq za neq :( i na drugiq den stana loshoto :( drugoto koeto e che mi kaza che bivshiq i q e sreshtnal na ulicata i e iskal da se subere s neq otnovo,pitah q dali go iska i tq mi kaza mi ne znam.pitah q dali iska da e s mene zanapred tq kaza pak ne znam :( mnogo sum zle..obajdam se po telefona molq i se da ostane s mene ,tq postoqnno me reje ,i mi vika che nqma smisul.i ot vreme na vreme mi kazva che me obicha mnogo...kakvo stava??? kajete mi molq vi!!! vuv petuk trqbva da se vidq s neq GOTOV SUM DA I PADNA NA KOLENE,SHTE VZEME EDNA ROZICHKA ISHTE OTIDA PRI NEQ I SHTE PADNA NA KOLENE ,I SHTE Q POMOLQ DA SE VURNE PRI MENE:(OT 1 SEdmica ne sum ql,ne sum spal i postoqnno imam surcebiene :( a tq iskashe dete ot mene!! tq e na 18 az na 23 i mnogo q obicham!! kajete mi kakvo da pravq kak da popravq greshkite si molqvi shte naprava vsi4ko !!! :( pomognete mi ,mu4a se ujasno mnogo!!!

Chacho
05-09-2012, 11:22
Представи си, че се засилвам по wifi-я и ти бия цигански шамар. Стегни се бе, ше тича при сульо и пульо, ше те размотава, ше ти държи тон, ше си играе с тебе, а ти ше и се молиш и цифкавиш. Заебавай я тая пача и си гледай живота, не се унижавай!

error92
05-09-2012, 11:53
Сигурен ли си, че си на 23 ? О.о

MagicSmiles23
05-09-2012, 11:56
Приятелката ти е пикла,която не знае какво иска.

alskdjfhg
05-09-2012, 12:02
Човек, погледни го от добрата страна. Това, че нея я няма е шанс да срещнеш някоя, която ще те уважава и държи на теб много повече.

someonerandom
05-09-2012, 12:12
Стегни се малко.Ако те обичаше(е*ахти,ако поне те харесваше повечко) нямаше да "не знае" дали иска да се събере с бившия си.
И стига си се излагал и унижавал.И стига си се влачил след нея.Като има нужда от пространство,изчакай 2-3 дни БЕЗ да и звъниш,да я причакваш с рози,да и пращаш колети,да и изнасяш серенади и да караш самолети да и пишат името в облаците.БЕЗ да се свързваш с нея.Защото то ясно,че тя е малоумна,обаче честно да ти кажа,момичето ти е заявило,че иска някой друг ден да се види с приятелки/да помисли,а ти си изпаднал в истерия като третокласничка с непреодолими чувства към Пешо от съседния вход и лееш крокодилски сълзи,с което още повече влошаваш положението,ставаш жалък и я дразниш.Ако пък след тези няколко дни не и дойде акълът или седне да излиза с бившия си,режи я.
Едит:Казах го малко по-директно,за да се усетиш.Ако не спреш да и се вреш,нищо добро няма да излезе.Предлагам ти последен шанс да си оправите нещата,ако не-край.И по-добре.Няма смисъл да се тормозиш.Ще я забравиш,ще си харесаш нова.

sapphirr
05-09-2012, 13:57
Представи си, че се засилвам по wifi-я и ти бия цигански шамар. Стегни се бе, ше тича при сульо и пульо, ше те размотава, ше ти държи тон, ше си играе с тебе, а ти ше и се молиш и цифкавиш. Заебавай я тая пача и си гледай живота, не се унижавай!

все 1 чета мое мнение

само към това "pomognete mi ,mu4a se ujasno mnogo!!! " ще допълня - мучи се ,като си малоумен да се занимаваш с пикли ,който на 18 незнаят кво става и на кой свят са обаче искат деца

SmilezZz
05-09-2012, 14:52
Осъзнай се. Питаш я съвсем нормално: "Искаш ли да се събереш отново с него" *Не знам*.. Чакай малко, тя ако поне малко те обичаше и харесваше - нямаше да й мине подобна мисъл през главата, но явно сега старите чувства са се върнали и няма да се учудя ,ако след малко или много време я видиш с него.
Забрави я. Не те заслужава.

treisi90
05-09-2012, 14:54
Падни й на колене и стой та гледай в какво кученце ще се превърнеш много рязко..
Кво се случва с тия мъже не знам..

DarkTemplar
05-09-2012, 15:00
Явно е решила да си даде малко почивка и после да се върне при бившия. Тоя филм с "не знам" колко пъти сме го гледали. Стегни се, ясно че много я обичаш, обаче се държиш като мекотело.

NomNomNom
05-09-2012, 15:30
Стегни се, никак не е редно спрямо теб така да се тормозиш, излишно е.

ShtrudeL
05-09-2012, 15:48
И тук - не чета теми на латиница, има си кирилизатори.