PDA

View Full Version : Не съм сигурна ..



pamsityybee
05-09-2012, 12:01
Здравейте! Цикълът ми трябва да дойде към 11-12 попринцип винаги е долу горе точен. Днес е 9-ти, а го няма. Притеснява ме това, че гърдите ми са подути, зърната са ми надути и по гащите ми има малко зацапано (кафеникаво). Попринцип имам преди цикъл, но е по светло (доста по светло). Възможно ли е да съм бременна? Много си притеснявам. Нямам други признаци само това.. Не ми се гади сутрин, заспивам лесно, несъм изморена .. абе само това.. Моля ви кажете си мнението :) Благодаря предварително

dimitar_ak
05-09-2012, 12:07
:)
Описваш ПМС, питаш дали си бременна, а дори не споменаваш имала ли си рисков полов контакт.

DragonLady
05-09-2012, 12:11
Щом имаш зацапване, значи утре или в други ден би трябвало да ти дойде. А защо се притесняваш от бременност? Рисков полов акт ли си имала?

DisappointedDreamer
05-09-2012, 13:52
Казваш че трябва да ти дойде на 11-12. Е, днес е 9-ти. Та, зак'во е тази тема, като има още 3 дена? Не виждам ти закъснява. Пък и имаш всички симптоми на ПМС. Нищо ти няма, ще ти дойде скоро.

От друга страна, притесняваш се от бременност. Излишно е да обяснявам колко е лошо да се ръгате без предпазни средства. Та, внимавай и го правете винаги с кондом.

MaLkaTa_LaDy
05-09-2012, 14:15
Chill out!