PDA

View Full Version : Da mu zvunna li?



xdennyx
05-09-2012, 12:48
Izvinqvam se,che ne pisha na kirilica,no neshto ne moga da q namerq.Znachi hodih s edno momche predi godina i nqkolko meseca.Ottogava do sega sme si pisali i govorili nqkolko puti,dori na edin rojden den minaloto lqto sedqhme na plaja zaedno.Az sum blizka s nai-dobriq mu priqtel i tova,koeto mi kazva toi(a sum sigurna,che ne e vsichko),e che kato mu kaje neshto za men,toi mu kazva "Ne me zanimavai".A az sama si napravih da skusame minalata godina,zashtoto napravih dosta tupi raboti.No go poznavam,znam kakuv inat e,az sushto sam takava i spored priqtelite mi go pravi samo zashtoto sum potupkala gordostta mu po nqkakav nachin.Dori ne se opitah da opravq neshtata,za koeto mnogo sujalqvam.Produljavam da go obicham isum sigurna,che ne sum mu bezrazlichna.Dnes toi ima rojden den.Nai dobriqt mu priqtel iska da mu zvunna da mu go chestitq,no eto che az pak sam pred ogromna dilena zaradi inata mi.Sama go osaznavam,no ne pravq nishto.Moite priqteli sushto mi kazvat che trqbva da mu zvunna.Spored vas da go napravq li?Prosto ei taka da vidi che sum se setila za rojdeniqt mu den.

unordinaryk
05-09-2012, 12:56
Да определено :)

Elinaaa
05-09-2012, 12:57
Нищо не губиш :)

IseeDEADbodies
05-09-2012, 13:00
Пиши му във фейсбук ^_^

sapphirr
05-09-2012, 13:05
как искаш някой да ти даде съвет като казваш 1/2 от историята? разбира се поне ,че вцичко опира до инат.

1/ няма лошо ако се обадиш на някой от едното уважение,за да му честитиш празника,най-малко имали сте нещо и не се правиш на луда

2/нищо счупено не е същото след като се залепи

3/ мъжете рядко имат задна мисъл ,за да реагира така когато споменат името ти пред него,явно си го засегнала с нещо,което не би простил

комбинирай 3те съвета и виж коя комбинация пасва на твоя случай,защото с "въпроса да му звънна ли" и последвалите отговори можеш само да си навредиш

treisi90
05-09-2012, 13:53
Това някаква гузна съвест ли е ?
Ако искаш да му честитиш празника, просто за жеста не виждам нищо лошо, но струва ми се, че е потайна надежда и опит да се поправиш за "многото грешки" или се бъркам? Всъщност какво точно си направила, че да не ти е простил след толкова дълго време?

marin4itu
05-09-2012, 14:11
Звънни му.

SmilezZz
05-09-2012, 14:46
Звънни му, нищо не губиш.

DarkTemplar
05-09-2012, 15:04
Няма значение дали ще му звъннеш/пратиш смс или пишеш във FB. Това е елементарен жест на уважение.

И на мен ми звучи по-скоро като проява на гузна съвест.

ShtrudeL
05-09-2012, 15:45
Не чета теми на латиница и не признавам оправдания, има кирилизатори, най-удобния е този в абв.