PDA

View Full Version : Предполагаеми фейкове.



NomNomNom
05-09-2012, 16:20
Предлагам да си направим такава тема.
За момента има една пловдивчанка, на 14, пише по същия начин като останалите от фейк групата, обаче още няма по-брутални изказвания от стандартното.

Furious?
05-09-2012, 18:02
имате 2 варианта пред вас

1) ставате сериозни хора с живот и не се занимавате с глупости хаха

2) отваряте агенция за ловене на фейкове :D

на авторката препоръчвам второто , че май има мноооого свободно време

Зайче..
05-09-2012, 18:31
И аз забелязах едно момиче, което прави доста странни изказвания. И май е една и съща.

бтв: Първо като прочетох на 14 си помислих, че пак някой ме взима за фейк. :lol:

NomNomNom
05-10-2012, 06:06
имате 2 варианта пред вас

1) ставате сериозни хора с живот и не се занимавате с глупости хаха

2) отваряте агенция за ловене на фейкове :D

на авторката препоръчвам второто , че май има мноооого свободно време

Мразя да го казвам, но докато съм дала на студентите да правят упражнения, а те вдигат шум - не мога да правя нищо смислено, освен да ги чакам да приключат и да проверявам.
А вече ме приеха в университет, нямам задачи за изпити.

Та, ползвайте по предназначение.
Зайче, не си заподозряна :Д

MagicSmiles23
05-10-2012, 11:52
She is questionable-djipsito

Зайче..
05-10-2012, 19:37
Зайче, не си заподозряна :Д

хаха радвам се, че този път не съм. :lol:

GregoryHouse
05-11-2012, 03:54
She is questionable-djipsito

Момиче е, познавам я.

NomNomNom
05-11-2012, 12:06
http://www.teenproblem.net/users/view/1128253.html
MarietaS

И Емануела, ама не ми се търси линк.

И двете са от Пловдив, и имат АБОСЛЮТНО същия стил на писане, като онези заминали 10 пловдивски фейка.

MarietaS
05-11-2012, 15:50
http://www.teenproblem.net/users/view/1128253.html
MarietaS

И Емануела, ама не ми се търси линк.

И двете са от Пловдив, и имат АБОСЛЮТНО същия стил на писане, като онези заминали 10 пловдивски фейка.

Аман от хора с психични отклонения дето си нямат и работа!

Зайче..
05-11-2012, 17:30
Брей, тука много взехте да ги разбирате, кой е с психични отклонения и кой не.. :lol:
Кажат ти, че се съмняват в теб и полудяваш. 8-)
xahxhah

DisappointedDreamer
05-11-2012, 17:42
Аман от хора с психични отклонения дето си нямат и работа!

Лелюююю, знаем те теб, покажи се. Целта ти е да спипаш невръстни малки момченца като гаджето ти нали 8-)

NomNomNom
05-11-2012, 19:29
И сега са си променили градовете, единия е на "неопределено"

Зайче..
05-11-2012, 20:01
Ахаха, не знам, ама този Пловдив стана доооооста известен. :lol:
И то известен само с момичетата, които обичат да разказват за сексуалния си живот пред сума ти хора.
Само дето тези момичета не са реални. хах 8-)

xXxAngerfisTxXx
05-12-2012, 17:18
мда по-красивите момиче са фейкове... логиката пръска

MagicSmiles23
05-12-2012, 19:23
DownloadVirus

KASAPA
05-12-2012, 20:59
NomNomNom - праска се от 14 годишна,ебали са я насред дискотека доста по брутални изказвания от стандартното,дори по брутални от онези уж 10 фейка.
И ся ако някоя 14 годишна напише ,че е правила всичко това ще е фейк.
xXxAngerfisTxXx съгласен съм с тебе ве!А се замислете за тая NomNomNom....

xXxAngerfisTxXx
05-12-2012, 21:13
NomNomNom - праска се от 14 годишна,ебали са я насред дискотека доста по брутални изказвания от стандартното,дори по брутални от онези уж 10 фейка.
И ся ако някоя 14 годишна напише ,че е правила всичко това ще е фейк.
xXxAngerfisTxXx съгласен съм с тебе ве!А се замислете за тая NomNomNom....

фейкове щото са хубави, регнали се скоро и имат примерно 10-20 мнения и пускат снимки... интересно ми е що го мислят само 2-3 момичета от форума :lol:
май избиват комплекси че има по-хубави от тях

Зайче..
05-12-2012, 21:46
Щото като някой им каже да пуснат снимки те се правят на интересни и/или се покриват.
Като искат да разказват за сексуалния си живот - да го правят, едва ли пречат кой знае колко на някой, но и снимки да качват, които явно не са техни е гадно. Или ако са техни поне да го докажат, обаче тъй като не го правят, това автоматично ги прави фейкове.
Схващате ли ми логиката?

xXxAngerfisTxXx
05-12-2012, 21:51
то и аз не обичам да се качвам снимки тва не ме прави фейк...

Зайче..
05-12-2012, 21:55
Аз друго казах.
Те качват някакви си там снимки, които може би не се техни. Ти как би се почувствал, ако някой качи твоя снимка в някакъв форум, представя се за теб и те изкарва обратен, примерно?

xXxAngerfisTxXx
05-12-2012, 21:58
няма да ми пука въобще, щото тия не ги познавам ;) аз си качвам само мои снимки макар и да съм грозен. Тия дето качват други, не ги знам кои са, само няколко момичета от секса познават всички на света и знаят кои са фейк и кои не

MarietaS
05-12-2012, 22:01
Темата е в нарушение на точка 13 от правилата:
"13. Потребители, които подклаждат спорове и насаждат неприязън към потребител или група потребители, подлежат на директен БАН. Същото правило важи и за потребители, които открито обиждат или изказват нецензурни изрази по отношение на потребител/модератор/администратор на форума. Наказанията по тази точка следва да бъдат изпълнявани директно, без предупреждение."
Моля модераторите да вземат отношение!

Зайче..
05-12-2012, 22:03
xXxAngerfisTxXx Когато някоя е фейк лесно се усеща. Аз до сега не съм била свидетел на момиче, което да обвиняват, че е фейк и тя да докаже, че не е. Всички започват да се обясняват и да се защитават, в което лошо няма, но не това се изисква от тях. Та, както и да е. Усещам, че с теб няма да се разберем. :D

MarietaS разбрахме, че знаеш отлично правилата на форума, не се притеснявай! И все пак това не променя факта, че доста хора те мислят за фейк. ;)

MarietaS
05-12-2012, 22:07
Зайче въобще не ми се спори с никой.Ако аз кажа,че си клонинг на NomNomNom как ще ми докажеш ,че не си?пишете едни и същи заядливи коментари ти си уж на 14 тя на нз колко си....
Пък и не съм се регнала тук за да доказвам каквото и д абило.Който ме обвинява да докаже обвиненията.Така че това е форум,репортнала съм темата да видим.

xXxAngerfisTxXx
05-12-2012, 22:08
аз пък съм от 2 години тука и не ми е пукало коя е фейк и не е... ;d не съм секс фен който пуска снимки през 1 пост... пускам максимум 1-2 на месец... ;d а и с тия фейкове отскоро взе да се говори

Зайче..
05-12-2012, 22:10
MarietaS мога да ти покажа моя снимка с табелка, на която пише потребителското ми име. Искаш ли?? Ама при условие, че и ти направиш същото. И м/у другото не разбрах защо да съм клонинг с номномном, като ние нямаме нищо общо?! хаха чудиш се какво да измислиш и ти! :д

xXxAngerfisTxXx и на мен принципно не ми пука, просто е тъпо да качват снимки, а да не искат да се снимат с табелка, за да докажат, че са реални след като така ревностно се защитават. И с теб приключвам дискусията си, защото няма смисъл да спорим. :)

xXxAngerfisTxXx
05-12-2012, 22:13
и вие кво ви пука че има такива ? нали вие не сте фейк ? кво ви дреме че има фейкове които крадат снимки ? обръщат им повече внимание от вас ли ?

MarietaS
05-12-2012, 22:14
хахахах и с какво ще ми докаже снимката ти с табелка ,че не сте един и същи човек с NomNomNom?!А за да се снимам с табелки и разни такива измишльотини не може да ме накара никой.
Ама ти си клонинг ,личи ти от км хихихихи

Зайче..
05-12-2012, 22:15
MarietaS ох, научи се. С номномном сме клонинги. Ех, как се прикривах ама така и не успях да го скрия. Много ми е тъжно сега.. чак ще се разплача.. :(
:lol:

MarietaS
05-12-2012, 22:17
и вие кво ви пука че има такива ? нали вие не сте фейк ? кво ви дреме че има фейкове които крадат снимки ? обръщат повече внимание на вас ли ?

Не се хаби виж ,че nomnomnom и тая са една и съща бе.Хора без работа само се чекнат да си намират работа.Остави ги да се развиват.А май разбрах причината за тая злоба,че някой от изгонените набедени за фейкове са по-напред от тях в анкетата за мис форум на раздел секс хихихихи

xXxAngerfisTxXx
05-12-2012, 22:17
всичко опира до самочувствието, аз ако се мисля за най-красив ще мисля абсолютно всички за фейкове... ама не съм, дори и да има не ми пука. Не разбирам кво сте тръгнали да правите теми, да обиждате във темата за снимки, да правите панаири ;d пхаха :lol:

MarietaS
05-12-2012, 22:18
Плачи има за какво :D:D:D:D:D

MarietaS
05-12-2012, 22:19
всичко опира до самочувствието, аз ако се мисля за най-красив ще мисля абсолютно всички за фейкове... ама не съм, дори и да има не ми пука. Не разбирам кво сте тръгнали да правите теми, да обиждате във темата за снимки, да правите панаири ;d пхаха :lol:

Внимавай,че да не баннат и теб или да те изтрият щото 2-3 влият на целия модераторски екип .Явно избиват комплекси тук.

Зайче..
05-12-2012, 22:21
лелееее... вие добре ли сте бе? Я, ходете да се прегледате, честно! Не се заяждам и не целя да обидя някого, но как от два мои поста разбрахте, че се мисля за най-красивата и имам много високо самочувствие?! Мда, имам високо мнение за себе си, но не за това пиша в тази тема.
Мариета, хайде да не си говорим на "тая" и "тоя", искаш ли?! ;) Викам малко по-културно да го раздаваме, щото и без това тука половината форум те мисли за нереална.. ;))

xXxAngerfisTxXx
05-12-2012, 22:23
аз не говоря за теб, или някой друга от форума. Просто виждам как някое момиче пуска някой по хубава снимка и ВЕДНАГА коментарите от някои други момичета са фейк фейк... Зайче знам че не си фейк, и не говоря за теб ;)

MarietaS
05-12-2012, 22:24
Мда половина форум сте ти номномном ако сте различни и до там.Пък и кво значение има писането с това кой е реален и кой не.Хахахахах
Пък и аз не обиждам защото за мен сте точно тая и тоя понеже не ви познавам ,нали ,клонингче?!:D:D:D:D:D

Зайче..
05-12-2012, 22:26
ахаха честно ти казвам, успя да ми оправиш настроението. Не го казвам иронично или подигравателно, обаче това с клонингите ме кара да се смея на глас. Добре, че във форума има и такива забъркани хора, та поне да се посмеем малко на чуждия гръб.
Хайде лека нощ от мен, че накрая в повечко ще ми дойде този "сериозен" спор! хаха 8-)

MarietaS
05-12-2012, 22:30
А тука спор няма.Сега ще се появи nomnomnom хихихихи.КАто ти гледам дата на регистрация...явно си клонинг...била съм тука доста преди да знаеш ,че има такъв форум.Айде сънчо мина и млякото изстина!

xXxAngerfisTxXx ,мисля,че не е само до красотата има и нещо друго.

Зайче..
05-12-2012, 22:31
Да, сънчо мина, хайде лягай си. :) Аз съм далече от ранни лягания вечер и прилично държание, така че не на мен тези. И да, явно с номномном си приличаме /по характер/, знам ли и аз.. не я познавам лично. мхм. :)

MarietaS
05-12-2012, 22:33
Айде стига се оправдава ми гушкай куклите ,клонингче!

Зайче..
05-12-2012, 22:37
ахаха изобщо не си готина, нали знаеш. Тези лафове бяха доста вървежни в първи-втори клас, сега са по-скоро адски смешни. Та, както и да е. Не мога да се обидя от някаква като теб. Дори няма да се хабя да давам определения, а ти продължавай да ми отговаряш със заучени в първи клас фрази.
Хайде, че отивам да ям нещо и си пускам филм. То не че тука не е достатъчно голям филм, ама аз предпочитам нормален филм. :)

MarietaS
05-12-2012, 22:41
Не съм ти искала отчет.Изчезвай!

ShtrudeL
05-12-2012, 22:55
Я по-спокойно всички бе

MarietaS, ти най-много от всички си отваряш устата и едва ли не се караш на всички, а всъщност от теб намирисва най-много на фейк, как ще докажеш, че не си?

MagicSmiles23
05-13-2012, 06:57
Не съм ти искала отчет.Изчезвай!

Тея пловдивски курви станаха много известни бе.... MarietaS - ти да не си им нещо като водач???? :D

DarkTemplar
05-13-2012, 10:38
Педофилът от Пловдив със 100те женски ника пак е във вихъра си. 8-)

Иначе сеирът е на ниво. :D

Зайче..
05-13-2012, 11:00
ахах пак успях да разведря обстановката У форума, а? 8-)
Ама усещам как някой мод ще ми се ядоса накрая :D

bloodyF
05-13-2012, 11:01
вие сте луди бе :lol:
мариета особено.
ти нали беше напуснала , душице?!
айде обирай си чукалата и се връщай откъдето си изпълзяла :-)

GregoryHouse
05-13-2012, 16:35
Един интереcен въпроc изниква, ако твърдиш, че не cи фейк, защо би влизал през прокcи?? Хмм миcтерия. Проcто миcъл в моята глава.

NomNomNom
05-14-2012, 14:24
Само не разбрах защо ме нахранихте, при положение, че се оказват наистина съмнителни въпросите същества.
Зайче, тнх за съпорта :Д