PDA

View Full Version : Я момичетата да ме светнат с нещо..



djipsito
05-09-2012, 20:48
Абе, да питам дали съм чалната или ви се случва и на вас. Така де, не знам дали тва е нормално и на кво може да се дължи, пък за нещо такова не ми се занимава с лекари.

Понякога (рядко се случва, щото рядко мастурбирам, ама не се случва всеки път когато мастурбирам *олеле*) като се възбудя, почва да ме боли вулвата. Без да се пипам, без нищо, просто усещам, че се подмокрям и в същото време ме боли (мн тъпа, гадна болка, която не трае много, ама пак..)

Понеже ми се е случвало няколко пъти, последния път бях в последните дни на МЦ, а предишните пъти са били толкова отдавна, че не си спомням тогава била ли съм, не съм ли била на червено.

Та, да ви питам на вас случвало ли ви се е и дали сте запознати на кво може да се дължи тази болка. Аз си изброих няколко възможни причини: първо цикъла, ама не съм сигурна, след като не си спомням предишните пъти. После, тва, че рядко мастурбирам и накрая, че не правя секс от почти година (тука сигурно трябва да вметна, че не си пъхам нищо във вагината и болката не идва от там)...

Да уточня нещо. Тази болка съм я усещала и в първите дни на цикъла без да се възбуждам, просто както си стоя, почва да ме боли. Тва го намирам някак за нормално и като част от всичките щуротии, които изпитваме по време на цикъл. А скоро не ме е боляло и последната ми менструация мина доста леко, като изключим последните дни, когато реших да се поразгорещя. Да ме боли като се възбуждам не го намирам за нормално..

Оф, стана една каша.. абе! Кажете кво мислите и толкова ;д

granger
05-09-2012, 21:52
Ами при мен няма такова нещо. Принципно при мен историята с тия цикли и малко по-сложна,но като цяло не ме боли щом се възбудя. Първите 2 дни от менструацията ме боли отвратително много, това е по default,но след това бавно отминава. Не съм усещала болка при възбуда ,когато и да е било...

Goddess
05-09-2012, 22:16
Случвало се е да почувствам някакъв дискомфорт там, ама не мога да го нарека болка и не е било, когато съм била възбудена. При менструация първите 2 дни ме боли супер много, но корема.

Bulgarina681
05-09-2012, 22:29
На моята мацка даже и харесва мн повече търкането докато е в МЦ ( РАЗБИРА СЕ ЧЕ ПРЕЗ ДРЕШКИТЕ ! :D ) не кой знае кфо ама да се кефурка докато мине :D

umri
05-09-2012, 23:08
На моята мацка даже и харесва мн повече търкането докато е в МЦ ( РАЗБИРА СЕ ЧЕ ПРЕЗ ДРЕШКИТЕ ! :D ) не кой знае кфо ама да се кефурка докато мине :D

Ако не е през дрешките, кво? Гнус ли те е?

heartshapedbox
05-10-2012, 05:29
И на мен ми се е случвало няколко пъти.
Забелязала съм, че всеки път е когато не съм правила секс/мастурбирала от по-дълго време,
може и при теб да е така.
Болката не е неприятна, тъпа и не-много силна е.
При цикъл пък ме боли по друг начин, не е същата болка при мен.

SisiStrange
05-10-2012, 05:51
Случвало ми се е. Даже наскоро ми се случи и имаше някакъв дискомфорт като ме пипа с ръчичка. Тъй че според мен не е от това, че не си правила секс дълго. Но може да е от МЦ. Аз бях близо до менструация (по право малко след).

anonymous708973
05-10-2012, 06:35
не правя секс от почти година

Прочетох това и всичко друго изгуби значение. Защо си го причиняваш? о.О
Може да е точно от менструацията, тогава сме доста по-чувствителни.

Bulgarina681
05-10-2012, 09:51
Ако не е през дрешките, кво? Гнус ли те е? Ми ти ако обичаш да пипаш кръвища :D говоря когато е в МЦ

djipsito
05-10-2012, 17:13
Прочетох това и всичко друго изгуби значение. Защо си го причиняваш? о.О
Може да е точно от менструацията, тогава сме доста по-чувствителни.

Нищо не си причинявам. Нямам нужда от секс, не ми се прави, нямам желание - либидо 0.
Отделно, нямам време (не искам да намирам време), не ми се занимава с мъже - имам по-важни неща, за които да мисля. :)

Хуй разваля, хуй оправя, ама.. просто искам да си оправя мойте си работи.

На другите, мерси за отговорите.. Някои споменахте дискомфорт, не точно болка, ама при мен си е баш болка, чак гримаси правя.
Ще приема, че е от цикъла, а другия път ако се случи, ще си "отбелязвам" в кво състояние се появява.

Ivaaaaa
05-13-2012, 14:37
И при мен се случва и не може да се каже, че е точно болка, но нещо неприятно. Мисля, че е от цикъла и според мен няма нужда от лекар.

PullMeCloser
05-13-2012, 14:43
От цикъла е. И на мен ми се случва. Не е силна болката, но е страшно неприятна.

fenkaaa
05-14-2012, 09:57
На мен не ми се е случвало..