PDA

View Full Version : Болка



Gwendoline
05-10-2012, 10:13
Здравейте, наскоро почнах да водя полов живот, до сега съм правила секс не повече от 10 пъти (8, ако помня правилно), първите пъти не ме болеше навътре като си го вкара целия, болеше ме само в началото, където се къса ципата, но последните два пъти ме боли навътре (това би трябвало да е матката?) и не знам какво да направя, това ограничава много позите, защото при повечето ме боли (примерно краката на раменете)... много е странно защото в началото не ме болеше, сега ме боли... също така все още продължава да ме боли, където е ципата... това нормално ли е според вас, вкарвам се в някакъв филм да не би да е станала някаква инфекция или нещо, защото последния път чак стомаха ме присвиваше после и единия яйчник... мнения?

valentinadr
05-10-2012, 10:18
и на мен в началото и се случвало чак стомаха да ме заболи,просто докато свикнеш трябва да се ограничаваш малко и спокойно сигурно ти няма нищо,но ако все пак се притесняваш иди на лекар

DisappointedDreamer
05-10-2012, 11:40
Изчакайте няколко дена преди отново да го направите. А и това, че те боли "навътре" може да е признак че не си достатъчно овлажнена.

cyclops
05-10-2012, 13:38
Понякога може да те боли ако не си се отпуснала и възбудила достатъчно.

HideBoy
05-10-2012, 13:47
Значи според мене в повечко се притесняваш.
Дори и да те боли яйчника ти как разбра, че точно яйчника те боли ?
Втълпяваш си, че те боли (явно от притеснение) и почва да те боли УЖ яйчника.
Нормално е да те боли в началото тая ципа дето се къса трябва и да зарастне защото остава раничка.
Както каза DisappointedDreamer изчакай няколко дни даже според мен седмица, направете го пак и болка няма да има.