PDA

View Full Version : рязко отслабване ...



CrazyBabyDoll
05-10-2012, 14:49
Зимата неусетно свалих килограми,докато аз не виждам кой знае каква разлика в тялото ми но другите виждат някакъв скелет или не знам ,едва ли не анорексичка (което не е така сигурна съм) . Даже не знам дали е здравословно това тегло ,но си изглеждам нормална,просто може би нямам никаква мускулна маса.Не знам какво да правя вече писна ми да ми казват"леле колко си слаба" отначало беше добре ама вече ми е някакво натрапчиво ,от една страна искам да кача килце или две но от друга ме е страх .Дали имам някакъв психически проблем :D или съм се вманиачила доста в темата слабо тяло.И това рязко сваляне на какво може да се дължи .Наистина тази година съм по голямо напрежение и стрес ,имам матури,проблеми в семейството и т.н. ,но не мога да си обесня .

FreshJuice
05-10-2012, 14:52
Малко не ми стана ясно зимата намалила ли си храната или си се хранила нормално? Ако си се хранила нормално наистина може да е от стрес. Колко си отслабнала(в кг)? Колко тежиш сега?

DownloadVirus
05-10-2012, 16:16
Дай снимка......

wiiwa
05-10-2012, 19:40
И на мен ми се случи точно така , после се оправих.Бтв, DownloadVirus, като напишеш в гугъл '' здравословен десерт'' и излиза тая снимка на профила ти :Д

Goddess
05-10-2012, 20:09
Познато. В същия период неусетно бях свалила около 10 кг, които аз не забелязвах, че съм свалила. (тъй като нямам кантар, не се меря) Обаче нямаше човек, който да не реагира истерично чак "Боже, колко си отслабнала", "Ти храниш ли се, как отслабна толко" и т.н. Ама аз пък сега се харесвам повече, така че радвам, че така се получи. 8-) Диетите не ми се отдават.
И сега и аз не искам да качвам - нормално. Ако се харесваш и не си грозно слаба чак, няма за какво. По-скоро е хубаво да се стегнеш. Няма никакъв психически проблем в случая - никоя жена не иска да качва килограми, освен ако не е наистина необходимо и е под нормата.

DownloadVirus
05-10-2012, 20:24
И на мен ми се случи точно така , после се оправих.Бтв, DownloadVirus, като напишеш в гугъл '' здравословен десерт'' и излиза тая снимка на профила ти :Д

Я дай да видя :D Аватарът или подписа?

CrazyBabyDoll
05-11-2012, 07:59
Храната намалих ,спрях вредните храни като чипсове,майонеза и пържено, иначе сладко си хапвам. Не съм грозно слаба нито кльощава (каквато ме изкарват) .Даже имах проблеми с баща ми (кара ме насила да ям) може би от това съм се повлияла ,че не е здравословно или нещо такова,както и който ме види по улицата винаги казва ,че съм отслабнала или че слабея още :d побърква ме това.
Снимка може да кача стига да намеря някоя в цял ръст :)

make_me_love_you
05-20-2012, 15:20
Храната намалих ,спрях вредните храни като чипсове,майонеза и пържено, иначе сладко си хапвам. Не съм грозно слаба нито кльощава (каквато ме изкарват) .Даже имах проблеми с баща ми (кара ме насила да ям) може би от това съм се повлияла ,че не е здравословно или нещо такова,както и който ме види по улицата винаги казва ,че съм отслабнала или че слабея още :d побърква ме това.
Снимка може да кача стига да намеря някоя в цял ръст :)


Точно по същия начин свалих около 15 кг, но аз бях си го поставила за цел. Според мен няма нужда от притеснения, просто можеш да започнеш да спортуваш нещо, за да се стегнеш, защото може би си се поотпуснала след отслабването :)