PDA

View Full Version : ???



secrett_angel
05-10-2012, 15:07
Исках да попитам как се обезкосмявате триъгълника? С кола маска боли ли? А обезкосмявате ли си дупето и как докато водите полов живот? Питам,защото съм на 17 и все още съм девствена и с моя приятел смятаме да го направим скоро,но се притеснявам :( Благодаря за отговорите

granger
05-10-2012, 15:16
Смени си заглавието първо. С кола маса или бръснач,зависи. Кола маската е по-ефективния ,но и по-болезнен метод и все пак е по-препоръчителен ,поне според мен. Иди при козметичка , няма кво да се притесняваш от нея. Отиваш и 10-15 минути макс си готова.
С бръсненето знаеш как стоят нещата, само дето трябва да го правиш всеки ден или през ден,или колкото там си искаш.

ShtrudeL
05-10-2012, 15:44
Исках да попитам как се обезкосмявате триъгълника? С кола маска боли ли? А обезкосмявате ли си дупето и как докато водите полов живот? Питам,защото съм на 17 и все още съм девствена и с моя приятел смятаме да го направим скоро,но се притеснявам :( Благодаря за отговорите

Епилатор/кола маска /никога самобръсначка/
И да, боли, поне в началото боли зверски много, но после не ти прави впечатление.
Как, как... с мерак.
Като цяло прави каквото искаш, само не пипай самобръсначката.

И си оправи заглавието.

alchy
05-10-2012, 15:49
Със самобръсначка стават твърди космите.. напрао една мацка като и барах котето и драскаше котето ;дд
Момичетата по-горе ти дадоха направления - кола маска ;)

SmilezZz
05-20-2012, 15:08
Кола маската си е ефективен метод, но си има болка. Аз в началото така се обезкосмявах, болеше малко ;но не е болка за умиране; , докато сега нямам време и действам със самобръсначката. Изборът си е твой.

ShtrudeL
05-20-2012, 15:32
Кола маската много цапааа, лепкава ее, хвърчат парцали/хартии от онея, които се продават в опаковката и не си е работа бля
Последно си взех една течна и така си стои. С епилатор е най-бързо г/д и не се цапаш с лепкави кола маски мф

Scarface_
05-20-2012, 16:27
със запалка ... пускаш ги по-дълги и ги палиш ;) :д

rusoto_baby_f
05-21-2012, 03:20
с епилатор

Ilikeliljon
05-21-2012, 04:25
Ако питате мен напалм или поне огнехвъргачка. Откъдето минат нищо не расте с години...