PDA

View Full Version : Курви ли са жените ?



kristi7
05-10-2012, 16:56
Курви ли са жените?

DisappointedDreamer
05-10-2012, 16:56
Не, но ти си идиот. Или идиотка.

Chacho
05-10-2012, 16:57
Един таралеж се научил да диша през гъза, седнал и умрел.

kristi7
05-10-2012, 16:58
Дам определено са тъпи курви!

SisiStrange
05-10-2012, 17:00
Един таралеж се научил да диша през гъза, седнал и умрел.
Някои безгръбначни така си дишат... през ануса.

DisappointedDreamer
05-10-2012, 17:01
Някои безгръбначни така си дишат... през ануса.

Мирише ли им?

ShtrudeL
05-10-2012, 17:01
А мъжете?

Искам съвсем сериозно да вметна, че тъпите жени-курви са зле, докато умните, ама наистина умни и красиви курви за ебати яките. Това съм го наблюдавала само в разкази и книжки второто, но ако срещна някоя такава ирл ще й стисна ръката.

Авторе, пак ще питам, за да се разбере, че това е акцента в поста ми.
А мъжете?

Joc
05-10-2012, 17:02
всички определено не
дали са повече ... не мисля
но има доста

ledenakrasota
05-10-2012, 17:03
Има повече мъже ку*ви. [-(

kristi7
05-10-2012, 17:03
никоя не си признава че е курва ьаьа

Joc
05-10-2012, 17:04
като казвате "курва" какво имате в предвид?

ledenakrasota
05-10-2012, 17:05
никоя не си признава че е курва ьаьа

Какво разбираш под курва? Всяка жена в леглото е мръсница. Иначе за какво говорим?! :?

ShtrudeL
05-10-2012, 17:06
Глупости.
Първо: Тук няма жени.
Второ: т.нар. жени, които пак подчертавам, че не са жени, а момичета, са прекалено морални, праведни, романтични, ревниви, верни и т.н., за да са курви.
И
Трето: Мъжете, които задават такива въпроси, заслужават точно такива женски.

SisiStrange
05-10-2012, 17:11
Мирише ли им?

Едва ли. Нямат сензори за мирис. XD Май.

DarkTemplar
05-10-2012, 17:12
Предлагам да попиташ майка си, със сигурност ще ти даде задоволителен отговор. ;)

kristi7
05-10-2012, 17:12
ти от кой тип жени си

Chacho
05-10-2012, 17:14
Нема да му дадете задоволителен отговор, така ли да разбирам?

ledenakrasota
05-10-2012, 17:15
ти от кой тип жени си

Изброй ми типовете жени...

ledenakrasota
05-10-2012, 17:16
Нема да му дадете задоволителен отговор, така ли да разбирам?

И без това ти ще му кажеш. :( Все издаваш женските тайни наляво-надясно...

Chacho
05-10-2012, 17:19
Нема да ме вземете насериозно, така ли да разбирам?

DisappointedDreamer
05-10-2012, 17:21
Едва ли. Нямат сензори за мирис. XD Май.

:lol: Яко.

ShtrudeL
05-10-2012, 17:22
Нема да му дадете задоволителен отговор, така ли да разбирам?

8-)


За него задоволителен отговор е единствено: "Да, курви са." ^^



тарарам http://www.youtube.com/watch?v=2HzTdmeSgjU

granger
05-10-2012, 17:23
Плами , всеки мъж възприема жената ,която не може да има или за кучка, или за курва. Гроздето е кисело , казала лисицата, не можейки да го стигне!

Chacho
05-10-2012, 17:23
Нема друг задоволителен отговор, така ли да разбирам?

ledenakrasota
05-10-2012, 17:25
Нема друг задоволителен отговор, така ли да разбирам?

Ти си курва! :(

ShtrudeL
05-10-2012, 17:32
Нема друг задоволителен отговор, така ли да разбирам?

Да. Задоволен ли си сега? 8-)

ted4ty
05-10-2012, 17:37
А защо жена, която спи с много мъже е курва, а един мъж, който спи с много жени е много печен и готин?

NomNomNom
05-10-2012, 17:39
Всички жени са курви !!! Казвам ви го от личен опит, братлета !! Нямайте вяра на жена, тя иска само да й го сложат повече хорааа !!

marilyn
05-10-2012, 17:43
А защо жена, която спи с много мъже е курва, а един мъж, който спи с много жени е много печен и готин?

Винаги съм си задавала този въпрос. И според мен няма адекватен отговор. :)

li0n
05-10-2012, 17:43
Мисля, че само в родната България може да има девствени курви.

SisiStrange
05-10-2012, 17:44
Всички жени са курви !!! Казвам ви го от личен опит, братлета !! Нямайте вяра на жена, тя иска само да й го сложат повече хорааа !!
А така, копеле, кАжи им го!

ShtrudeL
05-10-2012, 17:45
Всички жени са курви !!! Казвам ви го от личен опит, братлета !! Нямайте вяра на жена, тя иска само да й го сложат повече хорааа !!

8-) <3
Онея работи тип 'бгмама' дето ги слагаше радваха също 8-)

li0n
05-10-2012, 17:49
като казвате "курва" какво имате в предвид?

1сл.-Момиче, което прави секс с много хора. Или с много хора срещу заплащане.
2сл.-Момиче, което обича да си менка момчетата често.


Има повече мъже ку*ви. [-(

Абсолютно съм съгласна. Защо, когато мъжете чукат различно момиче всяка вечер са просто "вървежни", а момичета, които правят секс с различно момче са курви? Плюс това наистина се намират повече такива мъже, отколкото жени!


Плами , всеки мъж възприема жената ,която не може да има или за кучка, или за курва. Гроздето е кисело , казала лисицата, не можейки да го стигне!


Абсолютно вярно. Отрязали са ви веднъж и айдеееееееееее "Мани я тая, знаеш ли ква курва/кучка е."..

ted4ty
05-10-2012, 17:49
Винаги съм си задавала този въпрос. И според мен няма адекватен отговор. :)

Мхм...много е тъпо така : ( различни правила важат за двата пола винаги е било така не само за секса,възпитанието също.

P.S. всичко,което каза li0n в горния пост е абсолютно вярно !! +1

ShtrudeL
05-10-2012, 17:53
1сл.-Момиче, което прави секс с много хора. Или с много хора срещу заплащане.
2сл.-Момиче, което обича да си менка момчетата често.

Глупости.
Нито едно от двете не я прави курва. А това срещу заплащането се нарича проституция.

li0n
05-10-2012, 17:56
Глупости.
Нито едно от двете не я прави курва. А това срещу заплащането се нарича проституция.

Питала съм и част от отговорите бяха такива.
Ама нали знаеш..
Различни хора-различни мнения :)

ledenakrasota
05-10-2012, 17:59
А защо жена, която спи с много мъже е курва, а един мъж, който спи с много жени е много печен и готин?

Защото човешката психика относно половете на хората е с тази нагласа още от ранни времена.
Жената е тази, която трябва да ражда, а мъжете са тези, които трябва да оплождат. Те си го пъхат, а не ние. омг Не знам как да го обясня, но е обяснено научно и въобще не е тайна.
Ако всеки бърка в кацата с мед, какво ще стане/остане вътре в нея и със самата нея? :D

SisiStrange
05-10-2012, 18:00
Мисля, че к*рва е по-скоро състояние на духа, отколкото на п*тката. И си личи повече по маниери, отколкото по бройки.

ShtrudeL
05-10-2012, 18:03
Мисля, че к*рва е по-скоро състояние на духа, отколкото на п*тката. И си личи повече по маниери, отколкото по бройки.

Абсолютно.

TheGuardian01
05-10-2012, 18:05
Мисля, че к*рва е по-скоро състояние на духа, отколкото на п*тката. И си личи повече по маниери, отколкото по бройки.

Просто ЕВАЛА за коментара.
Тъкмо се канех да се включа след малко в темата с това твърдение.
Вече нямам какво повече да добавя :)

Chacho
05-10-2012, 18:30
Всъщност курва е толкова обективно понятие, колкото и субективно. Според мен страхът на жените да не излезнат курви е наложил определението като силна обида. Мисленето на повечето жени е характерно с това да се търси един конкретен партньор, тоест са по-често моногамни, отколкото мъжете. Мисля, че мъжете биваме възпитани на такова мислене в последствие, докато при жените се появява естествено, да търсят подходящия човек. В резултат страненето от тези разбирания се разбира като странене от женската същност и затова е станало ефективна обида. Още повече мисля, че освен съзнателно, е закодирано и чисто инстинктно - сексуалното задоволяване на повечето жени е тясно обвързано с удовлетворяването на нуждата им от сигурност и получават такова, ако в секса има емоционално обвързване. На едно младо момче това ще му е непонятно и ще търси единствено физическият акт, затова му е все тая с коя ще си легне, стига да преспи с нея. Предполагам, че обществото и логическото мислене може да премоделира тези разбирания.

djipsito
05-10-2012, 20:43
Браво, Чаче! Браво, Сиси!

Пък автора си го представям като поредния грездей, който я става за ебане, я и за ебане не става даже. Айде ся, авторченценце, тренирай с ръчичката, да не те боли главичката.

DarkTemplar
05-10-2012, 20:51
Остава само някой да постне мисълта на Конфуций за ключа и ключалката и идилията ще е пълна.

Това за девствените курви беше доста на място.

federiko
05-10-2012, 20:55
Няма курви , има леки жени , то в тая криза е супер изгодно и се намират , ама ако жената е с гаден характер е мръстница , не е курва , то пак може да се каже.... ако те прецака с някой френд , или пък ти спиш с сестрай и приятелките й , а тя спи с братовчед ти и комшията ти от 5 етажа - тогава това е свободна връзка по National Geographic даваха едно такова предаване дето си имали няколко съпруги и съпрузи .... който както го кефи

umri
05-10-2012, 21:38
Остава само някой да постне мисълта на Конфуций за ключа и ключалката и идилията ще е пълна.



Една жена попитала Конфуций защо ако жена бъде с 3-ма вече е курва, а ако мъж - с 10-тина жени е добър, мачо, мъжкар? "Виж сега, отговорил й учителят, ако един ключ отваря 10-тина брави, тогава той е добър, отличен ключ, ама ако една брава я отключват повече ключове, тогава тази брава е за никъде."
десетбукви

Chacho
05-10-2012, 21:40
Една жена попитала Конфуций защо ако жена бъде с 3-ма вече е курва, а ако мъж - с 10-тина жени е добър, мачо, мъжкар? "Виж сега, отговорил й учителят, ако един ключ отваря 10-тина брави, тогава той е добър, отличен ключ, ама ако една брава я отключват повече ключове, тогава тази брава е за никъде."

Хахахахахаха, приби ме :D

На това му викам да оцелиш момента.

Scarface_
05-10-2012, 21:47
хаха мн смях в тая тема ...към автора : виж ся пич , има и курви има и жени ... малко курви казват аз съм курва , ти също няма да кажеш майка ми е курва ... или баба ми ... ако греша поправи ме . Жени или момичета които правят секс с много момчета без да подбират за пари са проситутки , други които правят секс с мн и различни мъже за без пари и без особен подбор са курви ...аз имам приятели , които също са курви ... зависи - думата може да бъде нарицателно за много неща... често "курва" се използва за обида към индивиди от женския пол , като се смята , че това е обида , която силно засяка съзнанието на женските , дори причината да е друга ... така че , въпроса ти е малко тъп... и отговора не може да бъде 1 и ясен

toad
05-10-2012, 21:56
Плами , всеки мъж възприема жената ,която не може да има или за кучка

Чак пък всеки ? А иначе вие не обичахте тези обобщавания :)

granger
05-10-2012, 21:58
Повечето ,айде. Особено като са настъпани по опашката.

DarkTemplar
05-10-2012, 21:59
Мерси В., спести ми малко писане.

Между другото думата курва е една от най-често употребяваните, особено когато две жени обсъждат трета. ;]

anonymous708973
05-11-2012, 06:26
Мисля, че к*рва е по-скоро състояние на духа, отколкото на п*тката. И си личи повече по маниери, отколкото по бройки.

Абсолютно. Това за "девствените курви" също беше доста на място.
А мисълта на Конфуций е малоумна. Метафората е супер излишна в случая. Няма нужда да се мисли много. Неписано правило е, че една жена с колкото по-малко е спала, толкова по-добре. За мъжа е обратното.

archon
05-11-2012, 10:10
Разни хора, разни идеали, разни психични отклонения. Естествено, че има курви сред жените, има ги и сред мъжете, при кои от двата пола представителите са повече е трудно да се каже. Сега се зачудих, преди време си писах с една съфорумка и много се чудех дали е курва или е тотално емоционално прецакана горката
... има си жени за е*ане и други за обичане, от едните стават съпруги, от другите любовници

kosich
05-11-2012, 12:51
А гейовете хомосексуалисти ли са? :lol: :lol:

fullflash
05-13-2012, 20:08
Всички!......

Irti
05-13-2012, 20:31
Жената става това, което търсиш. Тя не се е родила курва.

Дали ще те прецака с приятел или с някой друг зависи и от теб и от нея. В повечето пъти, за да ти изневери си направил нещо. В другите пъти ти си виновен, че не си я преценил. В един малък процент, когато си покаже рогата след години - двамата сте виновни, че не ви е пълноценна връзката и че не сте се отказали преди време. За мъжа е същото.

Дали всички са курви.. не знам. Не съм спал с всички тях (засега). Всяка жена си има тайни. Всеки мъж си има също неговите скрити мисли и действия. Никой на никой не е длъжен да споделя какво е правил или какво ще прави. Майка ми не е курва, но откъде да знам колко курци е трошила преди да се събере с баща ми. Не зная и дали му е изневерявала. Същото е и за дъртия. Дали си изневеряват или не - няма значение, ама още са заедно. Ако се разкриеш пред някой човек напълно трябва да си доста глупав.

Разбира се, че няма да кажа, ако флиртувам с някоя. Разбира се, че и жена ми няма да ми каже, ако седне на *** на друг. Важното е да сме заедно и важното е да не разбираме. Както казва един приятел..

Трябва да си елементарен, за да мислиш, че някой ти споделя всичко. Откровението винаги носи излишни главоболия.

Премълчаването може да изгради нещо, което инак няма да стане.

Не знам дали са курви, но знам, че без тях не може. Мъже все още не ми се праскат (е, ако изпадне някой по-женствен може да се прежаля).

Жена ще ми роди детето и жена ще ми го отгледа. Дреме ми с колко е спала и с колко ще спи. Важното е да е до мен. Секс се прави и без чувства, а при детето е по-друго.

ShtrudeL
05-13-2012, 20:47
Пф... колко си прав и колко съжалявам за което...


Жената става това, което търсиш.

ShtrudeL
05-13-2012, 20:49
В допълнение (или по-скоро украса):

"Никога не знам къде е жена ми, а жена ми никога не знае какво правя аз. Когато се срещнем, а ние се срещаме понякога — когато отиваме някъде на вечеря или на прием у херцога, — си разказваме с най-сериозно изражение най-невероятни измислици. Жена ми прави това много добре, всъщност, много по-добре от мене. Тя никога не греши в датите, а аз все обърквам нещо. Но и когато ме хване в лъжа, не ми прави сцени. Понякога ми се иска да ми се разсърди; но тя само ми се присмива."


"— Мило момче, истински повърхностни са хората, които обичат само веднъж в живота си. Това, което те наричат вярност и преданост, според мен е само летаргия на навика или липса на въображение. Верността в любовта, както и последователността в мисленето са признание за безсилие. Вярност! Един ден трябва да се заема с анализа на това чувство. В него има страст към собствеността. Ние бихме изхвърлили много неща, ако не се страхувахме, че някой друг би могъл да ги прибере."

footballitsmylife
05-13-2012, 21:40
Irti пичага ти си ебати тъпото копеле... от това което написа разбирам,че нямаш нищо против ''приятелката ти'' да и пълнят путака други обаче тя да не ти казва и ти дори да разбереш това няма да те интересува... ти имаш ли капка достойнство мойто момче : )

ShtrudeL
05-13-2012, 22:26
Irti пичага ти си ебати тъпото копеле... от това което написа разбирам,че нямаш нищо против ''приятелката ти'' да и пълнят путака други обаче тя да не ти казва и ти дори да разбереш това няма да те интересува... ти имаш ли капка достойнство мойто момче : )

Ех... мога веднага да ти направя ограничен от моя страна, но верен (за мен) тъп анализ.
Ти си тесногръд, консервативен, агресивен, имам предвид, че би се ядосал/разгневил на теми като изневерите/лъжите и такива ти неща, т.е. би реагирал остро, а това винаги дразни, не обичам възмутени физиономии и крещящи хора, бъркат ми в червата...

Той не иска други да чукат приятелката му, но ако се случи, е по-добре да не разбира и обратното.

И аз не искам да знам, ако момчето ми е бил близък с друга... дори не искам да подозирам...
ако отношенията ни са хубави имам предвид... опитвам се да разбирам такива постъпки, много ми е трудно, почти невъзможно, но не искам да ми е гадно.
От друга страна не искам да живея в някаква красива лъжа и да отдавам всичките си чувства на някой, на когото не съм достатъчна.

SisiStrange
05-14-2012, 04:16
В допълнение (или по-скоро украса):

"Никога не знам къде е жена ми, а жена ми никога не знае какво правя аз. Когато се срещнем, а ние се срещаме понякога — когато отиваме някъде на вечеря или на прием у херцога, — си разказваме с най-сериозно изражение най-невероятни измислици. Жена ми прави това много добре, всъщност, много по-добре от мене. Тя никога не греши в датите, а аз все обърквам нещо. Но и когато ме хване в лъжа, не ми прави сцени. Понякога ми се иска да ми се разсърди; но тя само ми се присмива."


"— Мило момче, истински повърхностни са хората, които обичат само веднъж в живота си. Това, което те наричат вярност и преданост, според мен е само летаргия на навика или липса на въображение. Верността в любовта, както и последователността в мисленето са признание за безсилие. Вярност! Един ден трябва да се заема с анализа на това чувство. В него има страст към собствеността. Ние бихме изхвърлили много неща, ако не се страхувахме, че някой друг би могъл да ги прибере."

Я, и Дориан Грей се появи в темата. :P Колко хубаво. :)

Не се хабете да спорите с тоя. Няма да го убедите. Нека си живее в черния, зъл свят, в който няма свястни хора, всички те прецакват и има само секс и пари. Негов си избор. Всеки си има глава на раменете.

fluffy_^
05-14-2012, 04:20
Курви ли са жените?

Не всички..но една стабилна част от тях са! : )

Irti
05-14-2012, 05:11
Я, и Дориан Грей се появи в темата. :P Колко хубаво. :)

Не се хабете да спорите с тоя. Няма да го убедите. Нека си живее в черния, зъл свят, в който няма свястни хора, всички те прецакват и има само секс и пари. Негов си избор. Всеки си има глава на раменете.

За мен ли става въпрос?

anonymous708973
05-14-2012, 06:02
Уоу. Интересна гледна точка, естествено, колега... ама не мога да се примиря с нея. Донякъде съм съгласна, познавам двойка, която страшно много си пасва, а имат зад гърба си изневери от двете страни, побой, 9-10 години от връзката им са били в различни държави... а сега не можеш да го разбереш по никакъв начин, точно един за друг са. При това са свестни хора.
И все пак... искам да е любов причината, поради която съм до моя човек, не безизходица или деца.

footballitsmylife
05-14-2012, 06:20
shtrudel -замен си тотално сбъркана .. това е ебати тъпотията,което каза ирти явно и ти си съгласна с това разбира се това си е негово решение аз само го коментирам,но не намирам нищо нормално в това приятелката му да му изневерява и просто той казва,че като не го научи ще е ОК с това....

Ivaaaaa
05-14-2012, 06:39
Нали уж любовта се основава на това двама души да се обичат от което следва че те са си самодостатъчни. Нали идеята е да си бъдат верни. Какъв е смисъла да се събират да живеят заедно когато си изневеряват и двамата. Наречете ме консервативна, но не виждам нищо консервативно в това да не лъжеш любимия човек. Както аз не искам да ми изневеряват така и аз няма да изневерявам. Ако започна да поглеждам настрани значи човека до мен не ме привлича или не го обичам знам ли. Връзка, в която има изневери не е връзка. Щом на някой не му харесва да се раздели с човека си и готово, а не да млати други и после да казва на приятеля си/приятелката си "Колко те обичам?"

djipsito
05-14-2012, 13:25
Фалша е за предпочитане, не го ли разбрахте..

ShtrudeL
05-14-2012, 14:48
shtrudel -замен си тотално сбъркана .. това е ебати тъпотията,което каза ирти явно и ти си съгласна с това разбира се това си е негово решение аз само го коментирам,но не намирам нищо нормално в това приятелката му да му изневерява и просто той казва,че като не го научи ще е ОК с това....

Бе ти как я мелиш тая информация, която ти се казва?! О.О

Никой не е казал, че е нормално който и да е да изневерява и че всичко ще е ОК, ако някой от двамата разбере

О М Г

О.о

Казваше се, че ако се стигне до изневяра, някои предпочитат да не разбират, защото се развалят отношения, чувстваш се отвратително и такива ти глупости, омг как да ти го набием в главата?!
say

error92
05-14-2012, 14:51
Чувстваш се предаден по скоро....

ShtrudeL
05-14-2012, 14:53
Нали уж любовта се основава на това двама души да се обичат от което следва че те са си самодостатъчни. Нали идеята е да си бъдат верни. Какъв е смисъла да се събират да живеят заедно когато си изневеряват и двамата. Наречете ме консервативна, но не виждам нищо консервативно в това да не лъжеш любимия човек. Както аз не искам да ми изневеряват така и аз няма да изневерявам. Ако започна да поглеждам настрани значи човека до мен не ме привлича или не го обичам знам ли. Връзка, в която има изневери не е връзка. Щом на някой не му харесва да се раздели с човека си и готово, а не да млати други и после да казва на приятеля си/приятелката си "Колко те обичам?"

Още един захаросан индивид. Хората, които са си изневерявали, не са го правили ей тъй за разнообразие, или щото им е скимнало. Това нещо НЕ пита. Можеш да му се отдадеш, или да го подтиснеш. Това е. Вие разглеждате ...любовта като програмирана и писана по някакви правила. Изневярата е грозно нещо, много грозно и ако човек е минал през нея, или трябва да се поучи от грешките си, или както се казва:

"За да повтаряш една и съща грешка много пъти, или си тъп, или обичаш тази грешка..."

BeLoved
05-14-2012, 14:56
Когато една ключалка може да бъде отворена с който и да е ключ това е гадна - шибана ключалка, когато един ключ може да отвори всяка ключалка , тогава тоя ключ е най-добрия :D - Отговора на твоя въпрос :Д ( шегичка )

А защо жена, която спи с много мъже е курва, а един мъж, който спи с много жени е много печен и готин?

Joc
05-14-2012, 14:58
една жена за да не е курва трябва всеки ден да бъде пребивана

Aeternal
05-14-2012, 15:12
А защо жена, която спи с много мъже е курва, а един мъж, който спи с много жени е много печен и готин?

Щото все още предразсъдъците водят света за носа

ShtrudeL
05-14-2012, 15:32
една жена за да не е курва трябва всеки ден да бъде пребивана

я пък ти, верно ли?

cunt
05-14-2012, 15:36
защо задавате реторични въпроси ?

bootyboy
05-14-2012, 15:41
мн ясно че да само пари и ку*ове са им в главите

ShtrudeL
05-14-2012, 15:45
мн ясно че да само пари и ку*ове са им в главите

Нали! Знаех си! ах...

cunt
05-14-2012, 15:46
няма нужда от ирония шот си е така
всяка красива жена си знае цената

ShtrudeL
05-14-2012, 15:46
http://data.whicdn.com/images/23319740/2017a4cb33fd_large.gif

bootyboy
05-14-2012, 15:47
щруди това може да не важи за теб тъй като нали си още детенце

ShtrudeL
05-14-2012, 15:47
няма нужда от ирония шот си е така
всяка красива жена си знае цената

Така е. Проститутките трябва да си я знаят.

ShtrudeL
05-14-2012, 15:49
щруди това може да не важи за теб тъй като нали си още детенце

Да, но съм човече от женски пол и няма да ме е срам от това само, щото някой си се мисли за голям познавател на женската природа.

djipsito
05-14-2012, 15:50
Тия пикльовци с кеф да ги унижаваш братче..

cunt
05-14-2012, 15:52
уупс някой се засегна ;dd

JonkataK
05-14-2012, 15:53
Курви ли са жените?

Курва ли е майка ти?

footballitsmylife
05-14-2012, 16:13
ShtrudeL е то рано или късно се разбира попринцип ... мисли си квото искаш не ми се спори с теб

Irti
05-14-2012, 16:48
footballitsmylife, въобще не си разбрал какво съм написал. Не съм чел кирливата тема с кирливите коментари в нея, които се състоят от едно изречение. Това си е моето мислене и ако искам никой, никога няма да научи, че съм изневерил.

Изчезвай от темата, като сутрешното ми лайно от гъза ми.

granger
05-14-2012, 16:53
Всички тук се имате за големите мъже?! Ама единствено Ирти каза как стоят нещата в общи линии. Не може и да се очаква смислен и пълноценен отговор от някой 15-16 годишен. Моите уважения...
Мислете по тая логика,щом всички жени са курви,майките ви кви са?

ShtrudeL
05-14-2012, 17:01
ShtrudeL е то рано или късно се разбира попринцип ... мисли си квото искаш не ми се спори с теб

Разбира се, че ще си мисля каквото си искам, не ми оставаш друг избор.

SisiStrange
05-14-2012, 17:24
За мен ли става въпрос?
Не. за онзи дребосък с циничните изказвания. За някои неща съм съгласна с теб, макар че при мен биха били трудно приложими.

ПП. Относно вярността: Не вярвам, че има "изкушение", на което да се отдадеш. Когато обичам, очите и желанията ми са съсредоточени в един човек - приятеля ми и повечето момчета около мен са безполови и безинтересни. Надявам се и той да се чувства така. Изневярата е нещо, което не бих съумяла да простя, защото бих спряла да гледам на човека по същия чистичък начин. От тази гледна точка, ако някога ми се случи да ми изневери без да има намерение да си води афери, а някак просто стане, предпочитам да не разбирам, защото това би бил краят между нас. И все пак, не вярвам в любовта и изневярата в едно изречение.

IseeDEADbodies
05-14-2012, 17:29
Тралала... старата песен на нов глас. Не ви ли писва ?

То всички жени курви, добре.. ама бате, май забравяш, че и майка ти е жена ? Или е мъж?

footballitsmylife
05-14-2012, 19:19
Абе ей бобовдолски загубеняко ХАХАХА...ирти не се филмирай толко не ми дреме дали си вярваш на тва което каза.. ай донт кеър (щрудел не си забавна )

JonkataK
05-14-2012, 19:37
Всички тук се имате за големите мъже?! Ама единствено Ирти каза как стоят нещата в общи линии. Не може и да се очаква смислен и пълноценен отговор от някой 15-16 годишен. Моите уважения...
Мислете по тая логика,щом всички жени са курви,майките ви кви са?

Не стига, че написа точно това, което написах и аз, но ме нарече и недорасъл.

ShtrudeL
05-14-2012, 19:41
Абе ей бобовдолски загубеняко ХАХАХА...ирти не се филмирай толко не ми дреме дали си вярваш на тва което каза.. ай донт кеър (щрудел не си забавна )

Не съм и целяла да съм забавна. Странно, че си търсел това, а не си го намерил.
А информацията, която сподели току що е напълно ненужна.

In*The*Face
05-14-2012, 19:47
За съжаление все повече и все по-често.

footballitsmylife
05-14-2012, 19:52
Щрудел просто първите ти постове,които видях от както се регнах те намерих за забавно момиче.. са виждам, че верно нещо ти е сбъркано нищо лично разбира се :) лека вечер

granger
05-14-2012, 19:53
Не стига, че написа точно това, което написах и аз, но ме нарече и недорасъл.
Дали съм визирала теб?!

Furious?
05-14-2012, 19:55
Курви са до една.Нали знаеш Наполеон кво е казал.Е , аз казвам , че всички жени без А. и К. са курви , но нека не забравяме , че и те са жени.

thefreak
05-14-2012, 19:55
Курви ли са жените?
http://realmusicagainstbieber.webs.com/photos/Funny-Pictures/troll.jpg

JonkataK
05-14-2012, 20:01
Дали съм визирала теб?!


Всички тук се имате за големите мъже?! Ама единствено Ирти...

поне 10 букви

ShtrudeL
05-14-2012, 21:07
Курви са до една.Нали знаеш Наполеон кво е казал.Е , аз казвам , че всички жени без А. и К. са курви , но нека не забравяме , че и те са жени.

Може ли да гледам докато си го слагаш в някое мъжко дупенце и си лигавите езичетата, щото женските сме курви?

Joc
05-15-2012, 02:38
я пък ти, верно ли?

нали ти е ясно, че се пошегувах :)

archon
05-15-2012, 06:47
Всички тук се имате за големите мъже?! Ама единствено Ирти каза как стоят нещата в общи линии. Не може и да се очаква смислен и пълноценен отговор от някой 15-16 годишен. Моите уважения...
Мислете по тая логика,щом всички жени са курви,майките ви кви са?

Майките ни са единствените, които не са, за да може да се прояви правилото за изключението :)

loshata_96
05-15-2012, 06:49
Ар ю нътс?!

magita
05-15-2012, 07:23
Да, но съм човече от женски пол и няма да ме е срам от това само, щото някой си се мисли за голям познавател на женската природа.



http://psihologiabg.com/wp-content/uploads/2011/01/dako-jenata-i-neinata-dulbinna-psihologiq1.pdf

защо ли ми се струва, че докато четях м/у редовете намерих толкова истина... Значи "най-големия мъжкар" от форума (както гледам са супер много тука) да го прочете да видим после кой е по-силния пол и дали сме курви и тн

mitkosoft
05-15-2012, 07:37
курви са да! особено като са на 18-19 и имат претенции , че си с Фиат Браво и взимаш 500 лева заплата

SisiStrange
05-15-2012, 07:41
Леле... колко много бъдещи гейове имало...

anonymous708973
05-15-2012, 07:59
Курви са до една.Нали знаеш Наполеон кво е казал.Е , аз казвам , че всички жени без А. и К. са курви , но нека не забравяме , че и те са жени.

На баба ти хвърчилото. Като цитираш, цитирай вярно:
"Всички жени са курви, с изключение на майка ми. Но да не забравяме, че и тя е жена."

Ilikeliljon
05-15-2012, 09:48
Що за безумие е тази тема...

пAteNцЕ
05-15-2012, 12:55
ама че теми напоследък взеха да се появяват
отговора ми ще е прост и лесен за разбиране :)

НЕ!