PDA

View Full Version : Играчии, играчи



sserrp
05-10-2012, 18:08
Здравейте! :) Нова съм тук, но ето, че и аз имам нужда от съвети.. чат-пат!

Ситуацията ми е следната - наскоро се запознах с едно момче, мило на пръв поглед, забавно, съвсем леко срамежливо, мой тип, иначе казано. НО до сега той не е имал сериозна връзка, за което той ми каза лично. Пък и смятал да поживее малко, в което няма нищо лошо. Аз смятам да направя същото, млада съм, живее ми се.
Както и да е, онзи ден внезапно изникна въпросът какво смятам да правя за в бъдеще, на който аз му отговорих с амбициите си. Нещото, което ме учуди е, че той попита за в по-личен план какво смятам да правя(като той знае, че не смятам да бъда сериозно обвързана за момента, говорили сме на тази тема, мненията ни според него съвпадат, или просто аз говоря и той се съгласява с мили думи). Освен това ми говори някакви глупости от сорта, че погледът ми бил страшен, че все едно съм гледала директно в душата му, че като го погледна му ставало неудобно. Дали пък не е решил, че съм наивна и иска просто да ме върже, или е от влюбчивите(да знам да бягам ли далече, хаха).
Не си падам по еднократните неща, но в момента точно съм се ориентирала повече към забавлението, отколкото към драмата. Не, че мисля, че с него няма да ми е забавно, приятно и прочие, но... Искам тръпка, иначе казано. Нещо ново, различно, не старите "шуши/миши/коте"(образно казано, ахаха).
Трудно ми е да разбера намеренията му, странен ми е. Поведението му си противоречи с нещата, които знам за него. Или ме лъже, или се пробва да ме мине, или и двете.
Надявам се, че сте разбрали нещо от това, което казах. :)
(Той, между другото, е по-малък от мен, не знам дали е от значение..)

Cold_Tearsss
05-10-2012, 18:18
Фифти-фифти.

И да иска да те мине на теб какво ти пука? Нали искаш да поживееш? Действай, пък каквото дойде.

sserrp
05-10-2012, 18:23
Интересно ми е просто, не ми се е случвало до сега да попадам на толкова объркани хора. :)

marilyn
05-10-2012, 20:46
Няма как да знаем какво е в главата му... изчакай малко, виж на къде ще отиде работата...

tuzaro
05-10-2012, 21:00
ако сте на 14 е нормално да е объркан

error92
05-10-2012, 21:06
Фифти-фифти.

И да иска да те мине на теб какво ти пука? Нали искаш да поживееш? Действай, пък каквото дойде.

ТУ ПАРТС !
ФИФТИ-ФИФТИ!
АМ ТОКИНГ БИФОР..БИФОР ДЪ ГЕЙМ
ТУ МЪЧ ПИПЪЛС КАМ ОНЛИ ФОР ДЪ ПАСТ ТАЙМ !

sserrp
05-10-2012, 21:25
Да бях не на 14, а на 4! Мечти, мечти. ;Д На почти 24 съм, той е на 22.

umri
05-10-2012, 22:16
Здравейте! :) Нова съм тук, но ето, че и аз имам нужда от съвети.. чат-пат!

Ситуацията ми е следната - наскоро се запознах с едно момче, мило на пръв поглед, забавно, съвсем леко срамежливо, мой тип, иначе казано. НО до сега той не е имал сериозна връзка, за което той ми каза лично. Пък и смятал да поживее малко, в което няма нищо лошо. Аз смятам да направя същото, млада съм, живее ми се.
Както и да е, онзи ден внезапно изникна въпросът какво смятам да правя за в бъдеще, на който аз му отговорих с амбициите си. Нещото, което ме учуди е, че той попита за в по-личен план какво смятам да правя(като той знае, че не смятам да бъда сериозно обвързана за момента, говорили сме на тази тема, мненията ни според него съвпадат, или просто аз говоря и той се съгласява с мили думи). Освен това ми говори някакви глупости от сорта, че погледът ми бил страшен, че все едно съм гледала директно в душата му, че като го погледна му ставало неудобно. Дали пък не е решил, че съм наивна и иска просто да ме върже, или е от влюбчивите(да знам да бягам ли далече, хаха).
Не си падам по еднократните неща, но в момента точно съм се ориентирала повече към забавлението, отколкото към драмата. Не, че мисля, че с него няма да ми е забавно, приятно и прочие, но... Искам тръпка, иначе казано. Нещо ново, различно, не старите "шуши/миши/коте"(образно казано, ахаха).
Трудно ми е да разбера намеренията му, странен ми е. Поведението му си противоречи с нещата, които знам за него. Или ме лъже, или се пробва да ме мине, или и двете.
Надявам се, че сте разбрали нещо от това, което казах. :)
(Той, между другото, е по-малък от мен, не знам дали е от значение..)
Ем да не те мине те е страх, ем не щеш сериозни връзки.. нема угодия.
Кажи му, че нямаш проблем да се плющите и да излизате от време на време.
Тва с душата няма да го коментирам. Пълни глупости. Противни са ми някви такива обяснения от мъж на жена, особено във фазата на опознаване.

ShtrudeL
05-11-2012, 03:17
Не си падам по еднократните неща, но в момента точно съм се ориентирала повече към забавлението, отколкото към драмата.
+

или се пробва да ме мине, или и двете.

Мислиш ли си това, което си мисля и аз, Б1?
Ако не... Дори и да иска да те мине, к'во? Нали си се ориентирала към ъъ забавлението? Говориш като човек, който клони И към драмата.


Надявам се, че сте разбрали нещо от това, което казах. :)
(Той, между другото, е по-малък от мен, не знам дали е от значение..)

Ами да, г/д
И да, от значение е.


Освен това ми говори някакви глупости от сорта, че погледът ми бил страшен, че все едно съм гледала директно в душата му, че като го погледна му ставало неудобно.


Нда. ТеЗ работи винаги са били глупости, отблъскващи и свалящи точки. Някой ако тръгне да ми говори така, веднага ще си помисля "Яяясен си ми..."

anonymous708973
05-11-2012, 06:30
Нда. ТеЗ работи винаги са били глупости, отблъскващи и свалящи точки. Някой ако тръгне да ми говори така, веднага ще си помисля "Яяясен си ми..."

Точно. Карат те да се чувстваш не на място, ама не в хубавия смисъл. Да не говорим, че ако ми заяви, че АЗ го карам да чувства неудобно, зАеби тая работа. Той е тоя, който трябва да ме кара да извръщам поглед, не обратното. И това, впрочем, е далеч по-немъжко от бръсненето на космите.

TheBeliever
05-11-2012, 07:52
Бе, аз разбрах какво си написала, ама не разбирам къде ти е проблемът. Твърдиш, че искаш да се забавляваш, без нищо сериозно, той също. Защо просто не се позабавляваш с него, а задълбаваш в анализи на личността и поведението му?

Или той не ти предоставя желаната тръпка? В такъв случай спираш да се занимаваш с него и се насочваш към някой по-интересен.

SmilezZz
05-14-2012, 16:34
В началото казваш, че е твой тип , а после изпадаш в дълбоки анализи за неговата личност? Знаеш ли изобщо какво искаш в момента? Хем не искаш сериозно обвързване, хем бягаш от него и ти не знаеш защо. Каквато каша ти е в твоята глава, явно е такава и в неговата. Когато решиш да се разбереш със себе си и да знаеш какво искаш, тогава решавай какво искаш - да си с него или не.