PDA

View Full Version : Какво ми е???



kras_123
05-10-2012, 18:44
Здравейте,
Аз съм на 15 години и имам проблем.Напоследък почва доста често да ми причернява пред очите, залитам и понякога падам на земята!!!Притеснявам се че може да се случи на улицата, защото към училище минавам през двете най-натоварени улици в Стара Загора!Смятам че е анемия, но са ми казвали че може и да е от пубертета!Моля кажете ми възможности, в събота мисля да ходя на кръвни изследвания на хемоглобина.Моля ви кажете ми дали има други възможности.

Laana
05-11-2012, 07:36
Прекалено ниско кръвно,или пък високо...в това рязко увеличаване на температурите нищо чудно да е от това,на слънце стоиш ли прекалено време...ходила ли си при сестрата в у-ще за да ти премери кръвното?Ако ти предстои нещо важно,може да е от притеснение,в следствие,кръвното ти пада и ти става лошо,вие ти се свят и ти причернява...

Leticcia
05-11-2012, 12:54
И аз съм така, на мен не ми е от хемоглобина, вече не е и от кръвното и ще ходя да ми изследват щитовидната жлеза, защото само тя остана, като причинител :( Вероятно и на теб ти е от пубертета ;)

N1ksun
05-12-2012, 21:00
Премери кръвното , много възможно да е от това .

Leticcia
05-13-2012, 11:45
Премери кръвното , много възможно да е от това .

+1 ;) (10 words)

пAteNцЕ
05-13-2012, 12:23
дам може да е от кръвното
как се храниш? защото ако ядеш боклуци и отказваш храни богати на желязо може и от това да е
плюс след цикъл кръвното налягане е по-ниско
а в тия жеги си носи бутилка с вода със себе си и пий като цяло повече течности
не се претоварвай също

kras_123
05-13-2012, 18:52
Не споменах, но имам малък проблем с цикъла!Въобще го нямам АЗ СЪМ МОМЧЕ!!!Иначе като съм на училище просто няма какво друго да ям освен боклуци(хот дог, пица, хамбургери) а напоследък всички(включително и аз)почнахме да ядем фантазия, активията с бисквити + нещо за пиене(кола, спрайт, фанта), но просто няма какво друго да ям, а иначе вкъщи майка ми се е вманиачила на тема здравословно ядене и готви супи, ориз, спанак, лапад и други неща, проблема е че някои от тях са толкова гадни, че понякога и на нея и дотягат:D но някой път са много вкусни!