PDA

View Full Version : Защо няма да чистя България за един ден



Lucho
05-10-2012, 19:49
Заслужава си да се прочете -

http://paragr22.wordpress.com/2012/05/01/%D0%B7%D0%B0%D1%89%D0%BE-%D0%BD%D1%8F%D0%BC%D0%B0-%D0%B4%D0%B0-%D1%87%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%8F-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D0%B7%D0%B0-%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D0%BD-%D0%B4%D0%B5%D0%BD/

* Заглавието на темата е взето наготово от посоченият сайт.

scrooper
05-11-2012, 11:59
силни аргументи и от двете страни. Аз ще отида само за да се почувствам полезна :Рр

tonique
05-11-2012, 17:18
Еми на тренировка съм, а пък не ми се ходи сам..

error92
05-13-2012, 18:18
Първо изчистете л*йната, дето са таковали уличните животно, после боклуците...аз не съм се включвал, резултатите бяха предвидими: Да изчистим България за един ден, да я замърсим отново за половин...

Lucho
05-13-2012, 19:52
Аз не се включих, понеже акцията беше с явна комерсиална цел и отвсякъде лъхаше на евтин PR от страна на "медията" bTV (то май вече стана като в един стар виц - мъж се обажда на свой приятел, че е видял жена му да се целува с непознат на подуянската гара. Пък мъжът отвърнал: Е, то пък една гара!) и тук ситуацията е същата - то пък една "медия".

Verminaard
05-14-2012, 14:38
Tцъ! Аз пък се събудих с такова желание,тръгнах да излизам да чистя и...по новините тъкмо почна един репортаж на тая тема и се оказа че са имали предвид да се чистят БОКЛУЦИ.А аз излизам с екипировка и нагласа за етническо прочистване. Пу дейба!

:"(

scrooper
05-14-2012, 15:07
Аз не се включих, понеже акцията беше с явна комерсиална цел и отвсякъде лъхаше на евтин PR от страна на "медията" bTV (то май вече стана като в един стар виц - мъж се обажда на свой приятел, че е видял жена му да се целува с непознат на подуянската гара. Пък мъжът отвърнал: Е, то пък една гара!) и тук ситуацията е същата - то пък една "медия".
Да, нелепо е точно бтв да подстрекава такива акции. В крайна сметка свършихме малко безплодна работа на общината :р повече няма да се занимавам с глупости, докато чистехме некви лелки се разплуваха на 1 пейка и чоплеха семки по земята пред нас :х

scrooper
05-14-2012, 15:08
Tцъ! Аз пък се събудих с такова желание,тръгнах да излизам да чистя и...по новините тъкмо почна един репортаж на тая тема и се оказа че са имали предвид да се чистят БОКЛУЦИ.А аз излизам с екипировка и нагласа за етническо прочистване. Пу дейба!

:"(
Ахахахаха, аз не съм чула да конкретизират. От такова прочистване имаме нужда пред боклуците.

toad
05-14-2012, 16:14
Аз не се включих, понеже акцията беше с явна комерсиална цел и отвсякъде лъхаше на евтин PR от страна на "медията" bTV (то май вече стана като в един стар виц - мъж се обажда на свой приятел, че е видял жена му да се целува с непознат на подуянската гара. Пък мъжът отвърнал: Е, то пък една гара!) и тук ситуацията е същата - то пък една "медия".

Именно . И не само на БТВ , а и на ГЕРБ , царете на популизма . Като видях същият ден по новините мазната превъзнесена физиономийка на онази ученичка президента ни Плевнелиев ми се пригади .

Lucho
05-14-2012, 20:34
Още по-лошо беше това, че освен ГЕРБ, множество държавни организации - като училища, детски градини и др. се "включиха" в почистването (или по-точно се включиха в акцията хора, близки до властта) водени главно и първостепенно от желанието на техните мъдри ръководители (директори), да блеснат пред "партията любима", крепителка и опора наша.

Не че реално въпросните ръководители почистиха или направиха нещо положително - не, не свършиха кой знае каква работа, но друго е медиите да тръбят, че си изчистил тонове боклуци за няколко часа.

ПП - Всеки град в България обявява ден за пролетно почистване, най-често през месец Април, което обезсмисля акции като съботната.

loshata_96
05-15-2012, 07:00
Аз съм съгласна с текста. Не, че съм против да чистим, но под тази форма наистина е малко дразнещо.

Ilikeliljon
05-16-2012, 08:59
На мен също ми лъха на пиар, защото ако някой иска да изчисти няма да го прокламира така гръмогласно. Хубаво и президента да си, па излез изчисти и се върни, за какво ти е всички медии да отразяват как чистиш, ако не пиар. Това с чистенето на известни личности е абсолютна простотия.

slicky
05-17-2012, 18:16
На мен също ми лъха на пиар, защото ако някой иска да изчисти няма да го прокламира така гръмогласно. Хубаво и президента да си, па излез изчисти и се върни, за какво ти е всички медии да отразяват как чистиш, ако не пиар. Това с чистенето на известни личности е абсолютна простотия.
Много точно.

GregoryHouse
06-06-2012, 00:45
Добро утро. Вcичко е пиар момчета и момичета. Така ce правят медии и политика. Проcто напоcледък ги правят хептен прозиращи...