PDA

View Full Version : Първа свирка



secrett_angel
05-11-2012, 14:38
Здравейте,вчера за пръв път правих на гаджето ми свирка,но нещо не ми хареса,сигурно,защото ми е за първи път..та той свърши в устата ми и аз го глътнах.После когато се прибрах ми стана гадно и повърнах.Може ли да ми дадете съвет как да не се повтаря(повдигането)?

DarkTemplar
05-11-2012, 14:46
Плюй

или пий няква напитка след свирката.

ShtrudeL
05-11-2012, 14:52
Той знаеше ли, че ти е за пръв път?

TheDevilInMe
05-11-2012, 14:53
От какво точно ти е гадно ? От миризмата или самия полов член ?...

DisappointedDreamer
05-11-2012, 15:02
Аз така бях първия път - повдигна ми се, но не повърнах като теб. Оттогава, просто не мога да гълтам. Не е защото не искам, изгарям от желание да го направя и да доставя удоволствието на човека до мен - просто или небцето ми е много чувствително, или аз не съм в ред, и след като съм преглътнала започва да ми се повдига.

Просто недей да гълташ. Плюй.

marilyn
05-11-2012, 15:07
Или плюй, или тренирай с гълтането. Идеята е да превъзмогнеш психологическия фактор... като цяло в гълтането лошо няма... :)

DisappointedDreamer
05-11-2012, 15:09
То в гълтането лошо изобщо няма, ама като не ти понася въпреки желанието ти да го правиш :/

marilyn
05-11-2012, 15:12
Ами точно де... като не й харесва и й е гадно... кофти. Мисълта ми е, че някак си с времето като се усъвършенства във оралните ласки може и да започне да й харесва. Просто не трябва да се тръгва с мисълта "гадно е, гнусно е, не е вкусно".
Ми що да не е вкусно примерно.. на мен си ми е вкусно...
Нагласата има голяма роля!

secrett_angel
05-11-2012, 15:35
От какво точно ти е гадно ? От миризмата или самия полов член ?...

нито едно от двете просто след като гълтах няколко часа след това ми стана гадно и повърнах.

secrett_angel
05-11-2012, 15:36
Той знаеше ли, че ти е за пръв път?
Да,и на него му беше за първи път и бяхме много притеснени и той през 5 мин ме питаше как съм :D

ShtrudeL
05-11-2012, 15:42
Да,и на него му беше за първи път и бяхме много притеснени и той през 5 мин ме питаше как съм :D

Сладко
Ще се оправите

alchy
05-11-2012, 15:56
Бтв спермата е много полезна , затова по-добре гълтай ;)

secrett_angel
05-11-2012, 19:56
Твоя как е с хигиената и здравето?И на колко си?
Ами с хигиената е много стриктен,здрав е :D на 17 съм

alchy
05-11-2012, 19:57
Гълтай !11!!!!!

BlackBaby
05-12-2012, 04:48
Аз отскоро започнах да правя свирки без презерватив,досега винаги със,но не съм гълтала.Струва ми се,че ако глътна ще повърна жестоко.

ALetterFromTheSky
05-12-2012, 06:24
Абе, не е толкова гадно, пък вие . ПРеди и аз много се гнусях обаче като минат 1,2,3.. сто пъти и вече ще ти харесва- аз даже развих някво харесване към гълтането хахах. Толкова е мръснишко и възбуждащо да ти свършат в устата, че не знам кой би се погнусил ;д

BlackBaby
05-12-2012, 08:26
Абе, не е толкова гадно, пък вие . ПРеди и аз много се гнусях обаче като минат 1,2,3.. сто пъти и вече ще ти харесва- аз даже развих някво харесване към гълтането хахах. Толкова е мръснишко и възбуждащо да ти свършат в устата, че не знам кой би се погнусил ;д

Да бе сигурно!

ALetterFromTheSky
05-12-2012, 08:27
Кефско си е

BlackBaby
05-12-2012, 08:33
Не ти ли се повръща,защото като я гледам каква е една лигава.....

ALetterFromTheSky
05-12-2012, 08:39
Всъщност мен никога не ме е било гнус ;д някак си винаги ми е било интересно да я опитам-е гадно е малко факта, че е леко като слуз верно ;д обаче иначе е приемливо на вкус ;д

bubblegum123
05-12-2012, 09:02
Просто най-лесното е да не гълташ... А пък ако ти е чак толкова неприятно да го правиш, просто недей и готово или намали до минимум свирките... :D

IseeDEADbodies
05-12-2012, 10:08
Ми ше гълтате, к'во да правите :lol:

DarkTemplar
05-12-2012, 10:54
Абе, не е толкова гадно, пък вие . ПРеди и аз много се гнусях обаче като минат 1,2,3.. сто пъти и вече ще ти харесва- аз даже развих някво харесване към гълтането хахах. Толкова е мръснишко и възбуждащо да ти свършат в устата, че не знам кой би се погнусил ;дЕх веднъж да сме на едно мнение. 8-)

jghgh
05-12-2012, 11:53
Не прави нищо, което не ти е приятно ; )
Аз когато съм гълтала винаги после ме е болял коремът.
И какво е това "Полезно е". Полезно, чушки. Просто мъжете могат да са огромни егоисти и затова ще видиш мнения от сорта на колко е полезно, как трябва да се гълта и как проблема е в теб.
Няма да гълташ втори път и това е. И е много важно човекът да е чист.
Мен лично... не ме кефи нещо как миришат пишките. Сигурно звучи тъпо, ама е така. Едно такова гадно, на кожа. Само директно след баня е перфектно и безпроблмено за мен, въпреки че си признавам, правя комрпомиси с това, случвало ми се е дори след кондом да правя орална любов, което пък е баш гадното, но за любимия човек .. от мен да мине : )
Но това с гълтането по-добре недей, ако ти се повдига. Гадно си е в някои отношения. Много солено.. На мен винаги после ми дразни страшно много стомаха.
С настоящия плюем.. : D Няма нищо против. Даже беше учуден, че ми беше наложено мнението (от форуми и от един бивш приятел), че по-скоро трябва да се гълта. А то не е така. Въпрос на личен избор. И дори не е толкова вярно, че на мъжете им става гадно ако мацката после им изплюе "поколениетo". Mоят лично се съобразява с мен и така трябва да бъде. Не виждам нищо хубаво в прекомерните "жертви" за партньора или за секса като цяло.

kalpazanka
05-12-2012, 11:57
^С последното изречение ме преби. Не очаквах да прочета нещо подобно на фона на досегашните ми впечатления от теб, jghgh :D

Авторке, имаше ли чувство, че не си преглътнала както трябва и нещо ти дразни?
За да не се случва така и друг път, предвидливо си вземи нещо за пиене. Или просто послушай колежката над мен. :)

jghgh
05-12-2012, 12:06
^С последното изречение ме преби. Не очаквах да прочета нещо подобно на фона на досегашните ми впечатления от теб, jghgh :D
Е, търпя развитие ..

footballitsmylife
05-12-2012, 12:16
Преди,време с една не точно ''гадже'' ми беше просто и го бех дал неколко пъти и и напълних устата, та тя ми беше казала,че като пия натурален сок,ананас, или лимон и вкуса на спермата ми бил по добър. : ) та може да го кажеш на приятеля ти и да го изпробвате (няма защо да ми благодариш за съвета : ) )

therichbitch
05-12-2012, 14:33
Офф, хора мисля, че тук проблемът й е бил на чисто физиологична основа, а не псхиическа. Каза ви се вече, че не се е гнусяла, а чак след няколко часа й е станало гадно на корема. Авторке, ако имаш проблеме стомах/корем, може би просто трябва да се откажеш от идеята.

DragonLady
05-12-2012, 19:37
Офф, хора мисля, че тук проблемът й е бил на чисто физиологична основа, а не псхиическа. Каза ви се вече, че не се е гнусяла, а чак след няколко часа й е станало гадно на корема. Авторке, ако имаш проблеме стомах/корем, може би просто трябва да се откажеш от идеята.

+1
Просто не гълтай щом после това ти донася проблеми.
И аз имам болен стомах ( гастрит ) и поради тази причина не давам дори да ми се свършва в устата.

sugargirl94
05-12-2012, 19:50
Може просто организма ти да не понася спермата.Това е нов вкус и според мен е нормално да не ти стане кеф от първия път.

alchy
05-12-2012, 22:58
Преди,време с една не точно ''гадже'' ми беше просто и го бех дал неколко пъти и и напълних устата, та тя ми беше казала,че като пия натурален сок,ананас, или лимон и вкуса на спермата ми бил по добър. : ) та може да го кажеш на приятеля ти и да го изпробвате (няма защо да ми благодариш за съвета : ) )

И аз съм го чувал това.. един/два банана 2-3 часа преди секс и след това спермата ти мирише и удря на банан. Само съм чувал , нямам представа иначе дали е истина или просто слух :D

Някъде бях чел че е полезна, най лесно който не вярва да пише в гугъл ;)

straus
05-13-2012, 15:05
Беее то може от друго да ти е станало лошо...

Scarface_
05-13-2012, 16:43
по принцип ананаса спомага за вкуса на спермата , др храни като месо и т.н влияят върху това колко е гъста и т.н. както и да е , не мисля че ще е от полза на авторката

dqdotomi
05-15-2012, 12:05
Ако държиш да се научиш и не ти харесва чувството в устата,тренирай със сурови яйца!А вкусът на сп****та зависи от храната която яде мъжът .От плодовете става по - приемлива,а от месото -по гадна.За мъжа не е важно дали гълташ,а дали свършва в устата ти!

SmilezZz
05-15-2012, 13:09
Просто не е трябвало да свършва в устата ти или поне не е трябвало да го гълташ. Когато на мен ми беше за пръв път, просто го помолих да не свършва в устата ми и всичко беше наред.

dako0007
08-11-2016, 13:53
Аз отскоро започнах да правя свирки без презерватив,досега винаги със,но не съм гълтала.Струва ми се,че ако глътна ще повърна жестоко. Гълтай

Mоnstera
08-11-2016, 15:06
И извади тема от 2012 за да кажеш само това ?? ......

NissaN
08-13-2016, 05:28
Незнам ама само като ви чета и ще повърна с тва гълтане.Поне от любопитство ще кажете ли къв е вкуса.

inewton
08-13-2016, 05:33
Ако имаш девиации ще ти е по- лесно. Представяй си, че си прахосмукачка.

reni12
08-16-2016, 12:29
И на мен ми е гадно и не гълтам. Гадно ми е още и да му ближа топките и не го правя. Мъжа ми не се сърди. Той не е гнуслив, и например, преди да правим анален секс, той си пъха езика вътре в ануса ми, доколкото може да влезе, и това го възбужда. Аз не мога да направя такова нещо. Отблъскваме самата мисъл. Така, че зависи от човека.

YoungBloodZ
08-16-2016, 12:40
Темата е стара!